Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  CG8265

  CG8265

  Ovládněte hru

  • Čipová sada Intel® Z68 Express
  • Originální Windows® 7 Home Premium
  • Technologie Dual Intelligent Processors 2 s digitálním systémem napájení DIGI+ VRM
  • LucidLogix® Virtu (univerzální přepínání grafiky) – automatické přepínání mezi integrovaným grafickým jádrem a samostatnou kartou
  • Nabíjejte telefon o 50 % rychleji díky technologii AI Charger
  • ASUS WebStorage usnadňuje sdílení souborů
  Product Image

  minimalistický design

  Minimalistický design

  V minimalistickém designu se provedení odvíjí od funkce. ASUS CG8265 beze zbytku vyznává tuto filosofii. Díky šikmému provedení využívá chladný vzduch proudící ze spodní části skříně. Toto vylepšení umožňuje, aby se ventilátory otáčely pomaleji a udržely tak hladinu hluku na minimu. Tak, jak je CG8265 chladný uvnitř, je chladný i navenek. Jakmile se dotknete jeho ocelové skříně s hliníkovým rámem, ihned to pocítíte. Tyto materiály a zpracování byly pečlivě vybrány s ohledem na moderní interiéry, do kterých se tento počítač skvěle hodí.

  minimalistický design

  Digitální systém napájení: Nový standard

  První základní deska od společnosti Asus na světě vybavená technologií Dual Intelligent Processors se stala průkopníkem využití dvou integrovaných čipů – EPU (Energy Processing Unit) a TPU (TurboV Processing Unit). Nová generace technologie Dual Intelligent Processors 2 s DIGI+ VRM nabízí přesný PWM modul Vcore pro nastavování frekvence a napájení integrované grafické karty. Vyniká minimálními napěťovými ztrátami díky vyladěnému systému BIOS a nabízí exkluzivní uživatelské rozhraní, jež rozšiřuje možnosti přetaktování. Potenciál desky v oblasti výkonu proto využijete na maximum. Uživatelé tak mohou s digitálním napájením ASUS DIGI+ VRM využívat výhod fantastické flexibility a dokonalé přesnosti zaručující optimalizovaný výkon, úžasnou stabilitu systému a vynikající energetickou účinnost.

  minimalistický design

  DIGI+ VRM

  Začíná nová éra digitálního systému napájení. Moduly Era VRM (voltage regulator modules) jsou považovány za jedny z nejdůležitějších komponent základních desek. Dodávají napětí vyžadované procesorem. Dobrý modul VRM musí inteligentně zjišťovat skutečnou spotřebu energie procesoru a podle toho energii přesně dávkovat. Systém DIGI+ VRM od společnosti ASUS je špičková inovativní technologie, která plně integruje specifikace Intel® VRD12 na nativní úrovni, takže výrazně zlepšuje napájení, které posouvá daleko za hranice analogových systémů.

  minimalistický design

  LucidLogix® Virtu

  Technologie LucidLogix® Virtu je navržena pro výkonné grafické karty platformy Intel® Sandy Bridge. Její virtualizace GPU dynamicky přiděluje maximum dostupných prostředků na základě energie, výkonu a zatížení systému v počítačích s operačním systémem Windows® 7. Díky tomu mohou uživatelé kromě špičkového výkonu v oblasti 3D grafiky, který poskytují nainstalované grafické karty, plně využít také pokročilých multimediálních funkcí platformy Sandy Bridge. Když není nutné využívat samostatnou grafickou kartu, přejde karta do pohotovostního režimu. Zatížení, teplota, rychlost ventilátoru i spotřeba energie u ní klesnou téměř na nulu. Celý systém je tak mnohem šetrnější k životnímu prostředí. Uživatelům s rozmanitými potřebami nabízí virtualizace GPU technologie LucidLogix® Virtu vynikající flexibilitu a účinnost.

  minimalistický design

  Nabíjejte telefon o 50 % rychleji díky technologii AI Charger

  O 50 % rychlejší nabíjení přes porty USB 3.0 na stolních počítačích ASUS. Kompatibilní s nejnovějšími tablety, mobilními telefony a dalšími zařízeními napájenými přes USB.* Nabíjení i při vypnutém PC.**

  * Zařízení musí mít certifikaci BC1.1 (vydána 15. dubna 2009 organizací USB Implementers Forum).
  ** Zařízení bude možné nabíjet pouze v případě, že k vypnutém počítači nebo počítači v režimu spánku/hibernace zůstane připojen USB kabel.


  minimalistický design

  ASUS WebStorage usnadňuje sdílení souborů

  Virtuální datové úložiště v cloudu. Sdílejte obrázky, hudbu a filmy přes bezplatné úložiště s kapacitou 3 GB. Díky vyhledávání pomocí klíčových slov najdete potřebné soubory snadno a rychle. Zaznamenávejte a nahrávejte důležité poznámky a snímky ze setkání a přistupujte k nim z jakéhokoli zařízení!