Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  CM1735

  CM1735

  Vaše multimediální centrum pro každý den

  • Procesor AMD FM1
  • Zábava s multimédii s 7.1kanálovým zvukem
  • Maximální spolehlivost díky technologii QuietCool, která snižuje provozní teploty až o 11,4 °C
   Product Image

   Stolní počítače ASUS – Špička v oblasti spolehlivosti a celkové spokojenosti zákazníků

   Stolní počítače ASUS ctí tradici značky a představují špičkové produkty, které se zaměřují na kvalitu, inovace a dlouhou životnost. Z průzkumu spolehlivosti a spokojenosti zákazníků provedeného magazínem PCWorld USA v roce 2011 vyplývá, že stolní počítače ASUS se systémem Windows® jsou pro zákazníky jednoduše jasnou volbou. Uživatelé oceňují zejména jejich spolehlivost, užitnou hodnotu a tichý provoz. Stolní počítače ASUS si vysloužily také další uznání za výkon, design a konektivitu. [Zdroj]

   Vysoký výkon za všech okolností

   Chytrý výkon
   Vyšší rychlost, vyšší výkon

   Uvnitř počítače tluče srdce v podobě vylepšeného procesoru AMD FM1 doplněného dvojicí grafických karet AMD Radeon™ – to ve výsledku znamená 123% navýšení výkonu. CM1735 je zárukou rychlého a plynulého přehrávání videa ve vysoké kvalitě, které uspokojí všechny vaše potřeby.

   Chytrá produktivita


   Nabíječka Ai
   Nabíječka Ai
   ASUS CM1735 díky nejnovější technologii a nabíječce Ai umožňuje u všech zařízení napájených přes USB o 50 % rychlejší nabíjení. ASUS CM1735 splňuje vaše požadavky na práci ve více aplikacích a zábavu.

   Webové úložiště
   ASUS WebStorage: Až 32 GB volného prostoru
   Sdílejte své obrázky, hudbu a filmy. Můžete využívat 32 GB volného prostoru po dobu 3 let. Své soubory můžete bezdrátově sdílet s několika různými zařízeními. S vyhledáváním pomocí klíčových slov najdete požadované soubory takřka okamžitě. Do úložiště můžete jednoduše nahrát např. podklady ke schůzce či jednání a snadno k nim kdykoli později přistupovat prostřednictvím jiných zařízení.

   * Pouze pro modely se systémem Windows 8

   Úspora energie

   Instant On
   EPU – 40% úspora energie

   ASUS EPU je jedinečným hardwarovým řešením pro úsporu energie PC. V reálném čase monitoruje zatížení CPU a na jeho základě optimalizuje napájení. Tímto způsobem dokáže snížit spotřebu energie až o 40 %.

   Instant On
   Instant On

   Úspora až 98 % energie v režimu Eco pomocí jediného tlačítka. Exkluzivní funkce ASUS Instant On během mžiku obnoví všechny spuštěné aplikace z režimu Eco, přičemž vaše data zůstanou bezpečně uložena na pevném disku. Pomocí kláves Alt + F1 aktivujete režim Eco a stiskem libovolné klávesy se vrátíte k běžné práci.

   Absolutní spolehlivost

   Technologie QuietCool
   Technologie QuietCool
   Exkluzivní funkce ASUS Smart Cooling System a Q-Fan snižují provozní teploty až o 11,4 ℃ a upravují rychlost ventilátoru CPU podle aktuálního zatížení systému. Počítač CM1735 tak bude mít dostatek výkonu v jakékoli situaci a nabídne stabilní a tichý provoz, vysoký výkon a účinné chlazení.

   Jasná volba profesionálů
   Jasná volba profesionálů

   Základní desky ASUS jsou celosvětově nejprodávanějšími deskami. Díky 1 287 oceněním, která získaly v roce 2011, jsou nejúspěšnějšími a nejoceňovanějšími základními deskami na světě.

   Přísné kontroly kvality

   Všechny jednotky prošly náročným testováním, absolvovaly měření hluku, zkoušku vibracemi, teplotním šokem a zkoušku nárazem. Tak je zaručeno, že produkty ASUS překonávají průmyslové standardy.

   Přísná kontrola kvality

   Zkouška vibracemi
   Při zkoušce vibracemi jsou stolní počítače vystaveny různým kmitočtům, pomocí nichž se stanoví, jakým hodnotám dokážou vnější i vnitřní komponenty odolat.

   Přísná kontrola kvality

   Zkouška hlučnosti
   U stolních počítačů ASUS se měří hlučnost v různých provozních režimech, aby bylo zaručeno, že úroveň provozního hluku nepřesáhne stanovený limit.

   Přísná kontrola kvality

   Zkouška odolnosti vůči teplotě a vlhkosti
   Všechny modely jsou vystaveny působení extrémních teplot provozního prostředí v rozsahu -40 °C až 60 °C.

   Přísná kontrola kvality

   Zkouška napětí a frekvence

   Přísná kontrola kvality

   Zkouška nárazem
   Stolní počítače mohou být během přepravy vystaveny mnoha nárazům. Společnost ASUS proto vyvinula řadu různých testů, které simulují proces přepravy.