Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  CM6731

  CM6731

  Zjednodušte si život

  • Windows 8 prípadne iné edície
  • EPU – Až 40% úspora energie
  • WebStorage – Jednodušší sdílení souborů
  • Ai-Charger
  • asus@vibe – on-line úložiště plné zábavy
   Product Image

   Procesory Intel® Core druhé generace

   Model CM6731 nyní přichází se zbrusu novými procesory Intel® Core™ druhé generace a výjimečně rychlou pamětí DDR3, která se postará o dokonalý multitasking. Inteligentní procesor a technologie Intel Turbo Boost 2.0* umožňuje automatické zvýšení výkonu podle potřeby. Díky propracovanému multitaskingu prostřednictvím technologie Intel hyperthreading* budete moci provádět více úloh současně. Tento počítač si zkrátka poradí se vším, ať už to půjde o přehrávání HD nebo 3D obsahu, hry nebo multimédia.
   * Funkce se může lišit v závislosti na vybraném procesoru.


   Rozhraní HDMI pro zábavu ve vysokém rozlišení

   Dopřejte si zážitek jako v kině – stačí připojit HD monitor nebo TV prostřednictvím portu HDMI. Fantastický 7.1kanálový prostorový zvuk zajistí integrovaná osmikanálová zvuková karta Realtek High Definition Audio. Díky pevnému disku o velikosti až 4 TB můžete svou hudbu, filmy a fotografie ukládat téměř bez omezení. Budete překvapeni, jak skvělá může být zábava na PC.


   USB 3.0: 10× rychlejší přenos

   Zažijte přenos dat extrémně vysokou rychlostí 4,8 Gb/s díky USB 3.0 – nejnovějšímu standardu pro připojení periferií. USB 3.0 přenáší data až 10× rychleji než USB 2.0 a je navíc zpětně kompatibilní.


   EPU – Až 40% úspora energie

   ASUS EPU je jedinečným hardwarovým řešením pro úsporu energie PC. V reálném čase monitoruje zatížení CPU a na jeho základě optimalizuje napájení. Tímto způsobem dokáže snížit spotřebu energie až o 40 %.


   WebStorage – Jednodušší sdílení souborů

   Virtuální datové úložiště v cloudu. Sdílejte obrázky, hudbu a filmy přes bezplatné úložiště s kapacitou 3 GB. S vyhledáváním pomocí klíčových slov najdete požadované soubory takřka okamžitě. Do úložiště můžete jednoduše nahrát např. podklady ke schůzce či jednání a snadno k nim kdykoli později přistupovat prostřednictvím jiných zařízení.


   Ai-Charger

   O 50 % rychlejší nabíjení prostřednictvím konektorů USB 3.0. Toto rozhraní je kompatibilní s nejnovějšími tablety, telefony a dalšími zařízeními*, která využívají USB*.

   * Zařízení musí mít certifikaci BC1.1 (vydána 15. dubna 2009
   organizací USB Implementers Forum).


   asus@vibe – on-line úložiště plné zábavy

   Kompletní zábavní platforma se spoustou služeb navíc. S platformou asus@vibe mohou uživatelé kdykoli a odkudkoli přistupovat k nepřebernému množství vzrušujícího a zábavného digitálního obsahu, jako je například hudba, videa, hry, časopisy, e-knihy nebo rozhlasové či TV stanice, které lze sledovat živě kdykoliv a kdekoliv!