Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  CM6870

  CM6870

  Multimediální PC poháněné procesory 3. generace – špička v oblasti celkové spokojenosti se spolehlivostí.

  • Podpora procesorů Intel® Core™ 3. generace
  • Perfektní multimédia, 3D grafika, Blu-ray a osmikanálový zvuk
  • Maximální spolehlivost díky Smart Cooling System, který snižuje provozní teploty až o 11,4 %
  Product Image

  Nekonečná multimediální zábava

  Jemné rysy jsou inspirovány dubajskými jachtami. Hladce vyleštěný vlnitý povrch černé barvy, nízkoprofilová DVD-RW mechanika a jednoduchý tvar jsou určeny speciálně pro uživatele s vytříbeným vkusem. V jednoduchosti je krása – to platí pro vzhled, nikoli však pro funkční výbavu. Nakloněný panel se vstupy a výstupy v přední části počítače nabízí 4 USB porty, zatímco umístěný hned nad ním umožňuje připojit jakékoli mobilní zařízení, na které si jen vzpomenete, ať už se jedná o MP3 přehrávač, špičková sluchátka nebo paměťovou kartu z vašeho fotoaparátu. S multimédii už nemusíte dělat žádné kompromisy.

  Procesory Intel® Core™ 3. generace

  CM6870 využívá technologii Intel® Turbo Boost Technology 2.0 – jádra procesorů jsou proto rychlejší než na základní provozní frekvenci. Zásluhou technologie Intel® Quick Sync Video budete moci snadno a rychle vytvářet, editovat, převádět a nahrávat jakákoli svá videa. LucidLogix Virtu MVP navíc navýší výkon grafické karty až o 60 % a převod videa zrychlí až trojnásobně.

  Stolní počítače od společnosti ASUS – špička v oblasti celkové spokojenosti se spolehlivostí

  Stolní počítače od společnosti ASUS potvrzují tradici nejvyšší kvality, inovací i dlouhé životnosti. Podle výsledků průzkumu 2011 Reliability and Service Survey časopisu PCWorld v USA zvolili uživatelé společnost ASUS nejlepší volbou na poli stolních počítačů se systémem Windows®. Hlavními důvody jsou jejich vysoká spokojenost se spolehlivostí, hodnotou a tichým provozem. Dále byly stolní počítače od společnosti ASUS rovněž chváleny za výkon, design a konektivitu.
  *Zdroj:1

  Vysoký výkon za všech okolností

  Vyšší rychlost, vyšší výkon

  Procesor Intel DirectX 11 Stolní počítače ASUS jsou poháněny procesory Intel® Core™ 3. generace, využívají technologii Intel® Turbo Boost Technology 2.0, HD grafickou kartu s podporou DirectX 11 a technologii Intel® Quick Sync Video. Nezáleží na tom, zda jste pravověrný hráč nebo jen pracujete s digitálními médii, počítač CM6870 si hravě poradí s jakýmkoli úkolem. Připravte se na pořádnou porci zábavy – CM6870 vám nabídne dokonalý obraz s precizním zvukovým podáním. Měli jste už někdy předtím doma opravdový kinosál?

  Rozhraní HDMI pro zábavu ve vysokém rozlišení

  HDMIDíky podpoře přehrávání videa v rozlišení Full HD 1080p si můžete vychutnat úžasnou podívanou a vstoupit do fantastického světa barev pouhým připojením HD monitoru nebo TV s portem HDMI™.

  AI Suite II
  AI Suite II

  Jednoduché rozhraní, které integruje několik obslužných programů ASUS a umožňuje je ovládat současně z jednoho místa – od správy napájení přes nastavení rychlosti ventilátorů nebo napětí až po odečítání hodnot z různých senzorů. S nástrojem AI Suite II bude správa napájení hračkou.

  Šikovné funkce

  ASUS Music Maker

  S nástrojem MAGIX Music Maker (Easy Mode) můžete vytvářet hudbu a potěšit s ní své publikum. Mixujte, stříhejte a vytvářejte vlastní skladby během několika sekund.

  Vytvářejte vlastní hudbu

  K dispozici je obsáhlý archiv nástrojů a zvuků, např. beat box. Stačí začít a zbytek se rychle naučíte.

  Nahrávejte a remixujte

  Nahrávejte zvuky, přidávejte samply pomocí přetažení myší a vytvářejte vlastní remixy známých hitů – skvělý vstup do světa hudby!

  Mixování je hračka

  Mixujte jako profesionálové: díky připraveným šablonám od profesionálních producentů.

  Své výtvory exportujte a zveřejněte

  Hotové skladby nebo alba můžete zveřejnit na webu nebo je zkopírovat do přenosného zařízení. Nahrajte si vlastní demo nebo celé album.


  Webové úložiště ASUS WebStorage
  Webové úložiště
  ASUS WebStorage

  Sdílejte své obrázky, hudbu a filmy. Můžete využívat 3 GB volného prostoru po neomezeně dlouhou dobu. Své soubory můžete bezdrátově sdílet s několika různými zařízeními. S vyhledáváním pomocí klíčových slov najdete požadované soubory takřka okamžitě. Do úložiště můžete jednoduše nahrát např. podklady ke schůzce či jednání a snadno k nim kdykoli později přistupovat prostřednictvím jiných zařízení.

  Rychlost přenosu dat
  2× rychlejší datové přenosy

  Ve výbavě nechybí porty SATA 6,0 Gb/s, které oproti běžnému rozhraní SATA nabízejí dvojnásobnou propustnost a lepší škálovatelnost. Vaše datové přenosy proto budou rychlejší a spolehlivější.


  Ai-Charger Ai-Charger
  Ai-Charger

  ASUS CM6870 podporuje nejnovější technologie, včetně Ai-Charger, která umožňuje nabíjet všechna připojená USB zařízení o celých 50 % rychleji. Silnou stránkou počítače ASUS CM6870 je nejen skvělý multitasking, ale také zábavní možnosti.

  USB 3.0: 10× rychlejší přenos

  USB 3.0Zažijte přenos dat extrémně vysokou rychlostí 4,8 Gb/s díky USB 3.0 – nejnovějšímu standardu pro připojení periferií. USB 3.0 přenáší data až 10× rychleji než USB 2.0 a je navíc zpětně kompatibilní. Vysokorychlostní přenosy vám výrazně urychlí práci s velkými soubory, jako jsou videa a fotografie, a vy se tak budete moci bez čekání věnovat důležitějším věcem.

  Úspora energie

  EPU
  EPU

  ASUS EPU je jedinečným hardwarovým řešením pro úsporu energie PC. V reálném čase monitoruje zatížení CPU a na jeho základě optimalizuje napájení. Tímto způsobem dokáže snížit spotřebu energie až o 40 %.

  Instant On
  Instant On

  Instant OnÚspora až 98 % energie v režimu Eco pomocí jediného tlačítka. Exkluzivní funkce ASUS Instant On během mžiku obnoví všechny spuštěné aplikace z režimu Eco, přičemž vaše data zůstanou bezpečně uložena na pevném disku. Pomocí kláves Alt + F1 aktivujete režim Eco a stiskem libovolné klávesy se vrátíte k běžné práci.

  Absolutní spolehlivost

  QuietCoolTechnology
  Smart Cooling System

  Exkluzivní funkce ASUS Smart Cooling System a Q-Fan snižují provozní teploty až o 11,4 % a upravují rychlost ventilátoru CPU podle aktuálního zatížení systému. Počítač CM6870 tak bude mít dostatek výkonu v jakékoli situaci a nabídne stabilní, tichý a účinný provoz s dobrým chlazením.


  2× delší životnost

  2× delší životnost Špičkové komponenty zajišťují maximální odolnost, delší životnost a lepší tepelný výkon. Svůj podíl na tom mají i prvotřídní kondenzátory s vodivým polymerem.

  Jasná volba profesionálů
  volba profesionálů
  Přísné kontroly kvality

  Všechny jednotky prošly náročným testováním, měřením hluku, absolvovaly zkouškou vibracemi, zkoušku pádem, zkoušku tepelným šokem a mnoho dalších. Počítače ASUS proto překračují stanovené normy.

  Přísné kontroly kvality