Herní zakřivený monitor TUF Gaming VG24VQ – 23,6-palcový Full HD (1920 x 1080), 144Hz, Extreme Low Motion Blur™, FreeSync™, 1ms (MPRT), Shadow Boost
  • 23,6-palcový Full HD (1920 x 1080) 1500R herní monitor s ultrarychlou obnovovací frekvencí 144 Hz určený pro profesionální hráče a náročné hraní
  • Doba odezvy 1 ms (MPRT) pro plynulé hraní a technologie ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB), která dále snižuje výskyt stínů a rozostřeného pohybu
  • Technologie FreeSync™ eliminuje sekání obrazovky a trhané snímky
  • Má ergonomicky navržený stojan, který nabízí rozsáhlé nastavení natočení, naklopení, výšky a funkci pivot
  • Podporuje Adaptive-Sync s grafickými kartami NVIDIA GeForce* i FreeSync s grafickými kartami AMD Radeon *Kompatibilní s řadami NVIDIA GeForce GTX 10, GTX 16, RTX 20 a novější grafickými kartami
TUF GAMING VG24VQ
Porovnať

TUF gaming VG24VQ

TUF Gaming VG24VQ je 23,6-palcový Full HD (1920x1080) zakřivený displej s ultra rychlou obnovovací frekvencí 144 Hz určený pro profesionální hráče a všechny, kteří hledají pohlcující herní zážitky. Jeho působivý zakřivený displej je vybaven technologií Adaptive-Sync (FreeSync™) pro extrémně plynulá herní zobrazení bez trhání a sekání.

23.6-palcové pohlcující zakřivení

23,6-palcový Full HD (1920 X 1080) panel použitý v TUF Gaming VG24VQ poskytuje ohromující vizuální zobrazení ze všech úhlů se zakřivením 1500R, které uživateli poskytuje pohlcující a podmanivý herní zážitek. Přispívá k většímu pohodlí při sledování – dokonce i při dlouhodobém používání. Během hraní a sledování filmů vám pak umožňuje si vychutnat široký pozorovací úhel s menším zkreslením a posunem barev.

144Hz obnovovací frekvence

TUF Gaming VG24VQ disponuje velmi rychlou obnovovací frekvencí 144 Hz, což zajišťuje, že i rychlé tempo přehrávané hry v nejvyšším vizuálním nastavení vypadá hladce a zcela bez zpoždění. Získejte výhodnou pozici v FPS střílečkách, závodech, strategiích v reálném čase a sportovních titulech.

EXTREME LOW MOTION BLUR

VG24VQ je vybaven nejnovější technologií ASUS Extreme Low Motion Blur, která dosahuje 1ms MPRT, aby eliminovala rozmazání a trhání pohybu, a aby objekty v pohybu vypadaly ostřejší, takže hraní je plynulejší a citlivější.


Herní vylepšení

Omezuje vstupní zpoždění pro závodění v reálném čase a rychlý herní zážitek.

Zvyšuje barvu health/mana úrovní soupeřů, takže můžete současně reagovat a být první, kdo zničí hlavní nepřátelský tým.

Zvyšuje kontrast a sytost barev pro živé a výrazné vizuální efekty, což oceníte zejména při sledování filmů.

Vylepšuje sytost barev a ostrost kontrastu a poskytuje vám lepší, jasnější barvy a podrobné vizuální prvky pro strategie v reálném čase (RTS) nebo RPG hry.

Nastavení vysokého kontrastu zvyšuje viditelnost i v tmavých scénách, aby bylo možné jasně rozpoznat vaše nepřátele.

Ideální nastavení pro online prohlížení fotografií a grafiky.

Poskytuje větší rozsah jasu a zavádí více gradací kontrastu. Vylepšuje sytost barev pro zelenou a modrou barvu, takže je ideální pro prohlížení fotografií a videí zobrazujících krajinu.


Inženýrství

Výškové nastavení (0~150mm)

Otočení (+62°~-62°)

Naklopení (+23° ~ -5°)

Otočení: +90°~-90°

comparison icon
Compare (0)