Product Video
REŽIM NOTEBOOKU
V režimu notebooku se vypne vnější obrazovka zařízení ASUS TAICHI™, aby ho bylo možné používat jako standardní počítač s Full HD displejem s úhlopříčkou 11,6" nebo 13,3" a extrémně širokými pozorovacími úhly, QWERTY klávesnicí a velkým multidotykovým trackpadem. Při běžné práci uživatelé většinou preferují pohodlnou klávesnici standardní šířky, která je v tomto případě podsvícená, přičemž intenzita podsvícení se nastavuje automaticky tak, aby odpovídala světelným podmínkám okolí.
REŽIM TABLETU
Zavřete víko notebooku ASUS TAICHI™ a okamžitě se změní na tablet s 11,6" nebo 13,3" Full HD displejem. Kapacitní displej podporující multidotykové ovládání až deseti prsty vám dá dokonalou kontrolu nad zařízením, k dispozici je však i stylus, který funguje stejně jako pero na papíře díky aplikaci ASUS SuperNote. Zabudované snímače pohybu dělají z notebooku TAICHI ideální herní zařízení do ruky, zatímco technologie Wi-Fi 802.11 na Bluetooth 4 umožňují připojení k nejmodernějším bezdrátovým zařízením.
ZRCADLOVÝ REŽIM
Zrcadlový režim zařízení ASUS TAICHI™ nabízí něco, co nemá žádný jiný notebook nebo tablet - dvě obrazovky v jednom zařízení. Pokud je víko notebooku otevřené a zrcadlový režim aktivován, obě obrazovky zobrazují stejný obraz, což dělá z TAICHI ideální zařízení k předvádění softwaru nebo společné sledování filmů. Technologie IPS použitá v displejích zajišťuje jasný a ostrý obraz se širokými pozorovacími úhly na obou obrazovkách.
REŽIM DVOU obrazovek
V režimu dvou obrazovek už ASUS TAICHI™ není jedním počítačem - je dvěma současně. Pokud je aktivní tento režim, zařízení mohou ovládat dva lidé současně, jeden pomocí klávesnice a trackpad, druhý pomocí multidotykového ovládání. Tento režim je také ideální pro profesionální prezentace. Dodávaná aplikace Screen Share umožňuje prezentující osobě na jedné obrazovce vidět poznámky, zatímco publikum vidí na druhé jen výsledné snímky prezentace.
KONSTRUKCE
V nejtenčím bodě je jen 3 mm tlustý a váží jen 1,25 kg

ASUS TAICHI™ není jen neuvěřitelně tenký, je také úžasně lehký. Štíhlé tělo má v nejtenčím bodě tloušťku jen 3 mm a celé zařízení váží pouze 1,25 kg.

Zrcadlová povrchová úprava a diamantem řezané hrany

ASUS TAICHI™ se pyšní kovovým krytem se zrcadlově černou povrchovou úpravou, kterou ještě více umocňují precizní diamantem řezané hrany.

Dvě propojené obrazovky

Díky svým dvěma obrazovkám není ASUS TAICHI™ pouze notebookem, který lze změnit na tablet, je zároveň přenosným zařízením s dvěma obrazovkami, které nabízí různé možnosti zobrazení pokrývající ty nejrůznější potřeby.

MOBILITA


Transformace jedním prstem

Zvedněte víko zařízení TAICHI jedním prstem a změní se z tabletu na notebook. Stiskněte jedním prstem tlačítko taichi a máte úplnou kontrolu nad oběma displeji.

Podpora stylusu s rozlišením 2 540ppi a 256 úrovněmi přítlaku

Extrémně přesný dotykový snímač a dodáván stylus s 256 úrovněmi přítlaku dělá ze zařízení TAICHI dokonalý tablet pro záznam ručně psaných poznámek a kreslení.

** Skutečné parametry stylusu se mohou lišit vzhledem k technické parametry displeje

Až 5 hodin výdrže na baterii

I přes neuvěřitelný výkon a výbornou přenosnost ASUS TAICHI™ vydrží na jedno nabití baterie až 5 hodin.

KONFERENČNÍ HOVORY
Dvě kamery s vysokým rozlišením

Dělejte fotografie s vysokým rozlišením, nahrávejte video v HD rozlišení a těšte se z křišťálově čistých snímků vytvořených předním nebo zadním 5 megapixelovým fotoaparátem.

Směrové mikrofony

Pokročilé směrové mikrofony zajišťují tlumení okolních ruchů a akustické ozvěny, díky čemuž je TACHI dokonalým víceúčelovým mobilním komunikačním nástrojem.

DOTEK
Technologie ASUS SonicMaster - Bang & Olufsen ICEpower®

Technologie ASUS SonicMaster vyvinutá ve spolupráci s renomovanou společností Bang & Olufsen ICEpower posouvá kvalitu zvuku na vyšší úroveň i přes malé rozměry zařízení.

Podpora multidotykového ovládání

Desetibodový multidotykové ovládání s rychlou a citlivou odezvou na ovládání pomocí prstů umožňuje dokonale intuitivní ovládání v režimu tabletu.

Procesor Intel® Core™ i7

V nabídce je několik procesorů Intel® Core™ třetí generace, rychlé SSD disky a rozhraní USB 3.0, které zařízení ASUS TAICHI™ dávají extrémní výkon bez ohledu na právě aktivní režim.

Design Story Video

Model

CPU

Operační systém

Rozměry / Hmotnost

Displej

Podsvícení a rozlišení

Instant on

Rozhraní

USB 3.0

SSD Generation

BT

Baterie

Mikrofon

Klávesnice

Fotoaparát

Zvuk