מה זה AiMesh?

AiMesh מחבר נתבי ASUS תואמים ליצירת רשת WiFi ביתית שלמה. הטכנולוגיה הגמישה הזו מאפשרת לך לערבב נתבים שונים התואמים לטכנולוגיית AiMesh ולהוסיף חדשים בכל עת לשיפור הכיסוי.* כל המכשירים ברשת AiMesh נהנים מגישה לכל התכונות של הנתב הראשי, כולל תכונות משחקים, AiProtection ועוד. רוב נתבי ASUS כבר תומכים ב-AiMesh.

*AiMesh תומך בתקן 802.11k/v

טכנולוגיה זוכת פרסים

“Asus הוא אולי לא שם המותג הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על ציוד רשת ביתי אבל בשנת 2021, הוא זוכה בפרס בחירת הקוראים שלנו לנתבים במשך שנה עשירית ברציפות. זהו המותג הראשון שעליך לקחת בחשבון בעת שדרוג הגדרת הרשת הביתית שלך.”-PCMag

למידע נוסף על הנתבים של ASUS

RT-AX92U 2 Pack זכה בפרס “נתב ה-mesh הטוב ביותר לגיימינג”-PC Gamer

למידע נוסף אודות RT-AX92U 2 Pack

ASUS ZenWiFi AX (XT8) קיבל את פרס “מערכת ה-WiFi 6 Mesh הטובה ביותר”-CNET

למידע נוסף אודות ASUS ZenWiFi AX (XT8)

טכנולוגיה חכמה לאמינות גבוהה

AiMesh נועד להיות מהיר ואמין - עבור WiFi ללא דאגות. אתה יכול ליהנות מחיבור חלק בכל מקום, מבלי לעבור בין רשתות שונות. רשת AiMesh יכולה לספק חיבור לאינטרנט גם אם צומת אחד כבוי.

בחירה אוטומטית של אות ה-WiFi הטוב ביותר

AiMesh יכולה ליצור שם רשת יחיד לכל הבית כך שאין צורך לעבור כל הזמן בין רשתות בזמן שאתה מסתובב בבית שלך. AiMesh שומר על עוצמת האות של המכשיר שלך, ומעביר אותו בצורה חלקה למקור אחר במידת הצורך. אם אתה מעדיף שמות רשת נפרדים לכל רצועת תדרים, תוכל גם לעשות זאת - AiMesh נועד לעבוד כמו שאתה רוצה!

תמיד למעלה, קישור שמתקן את עצמו

אם יש הפרעה בחלק כלשהו ברשת ה-AiMesh, יכולת הריפוי העצמי מחליפה מיד נתב כושל בנתב מחובר אחר. כך החיבור שלך לא יופרע ואתה אפילו לא תשים לב לתקלה.

בחירת תדר חכמה

לצמתים מצטרף חיבור backhaul, ו-backhaul יציב מבטיח את האמינות של כל הרשת. AiMesh מזהה את איכות החיבור של כל רצועת תדרים ובוחר באופן אינטליגנטי את התדר הטוב ביותר לשידור: 5GHz, 2.4GHz או אפילו פס ה-6E 6 GHz החדש של WiFi. ה-AiMesh גם יעבור אוטומטית לתדר אחר אם התדר הנוכחי יהיה עמוס.

הכוח של היותר: מהירויות WiFi גבוהות במיוחד

נתבים עצמאיים בדרך כלל מציעים את הביצועים והתכונות הטובים ביותר, ולא ניתן להתחרות בהם כאשר משתמשים בהם במערכת AiMesh. מערכת AiMesh המשתמשת בשני נתבי ROG Rapture GT-AXE11000 WiFi 6E יכולה לספק תפוקה מהירה פי 6 מאשר מערכות WiFi 6 מתחרה.*

*בהתבסס על בדיקות במעבדה של ASUS.

למידע נוסף אודות WiFi 6E

מערכת AiMesh WiFi 6E Mesh

1.5X Faster

מערכות WiFi 6 Mesh מתחרות

ניהול קל ועוצמתי

ניתן לנהל מערכת AiMesh בקלות באמצעות אפליקציית הנתב של ASUS או דרך ממשק האינטרנט. אתה יכול לבדוק קישוריות, לעקוב אחר התעבורה באופן גרפי ולהתאים אישית הגדרות בלחיצה פשוטה. הפעלת רשת AiMesh היא באמת קלה ומהירה.

אופטימיזציה בלחיצה אחת

באפליקציית הנתב של ASUS יש קיצור לביצוע אופטימיזציה של הטופולוגיית ה-AiMesh - כלומר החיבורים בין הנתב הראשי לכל צומת. טופולוגיה מותאמת מבטיחה שכל צומת מחוברת לנתב הראשי דרך המסלול הקצר ביותר, ומספקת חיבורים מהירים ויציבים בכל הבית שלך.

חיבורי AiMesh

בעזרת ממשק המשתמש האינטואיטיבי, קל לראות במבט אחד את התצורה של רשת ה-AiMesh הגמישה שלך כשהיא מתרחבת. אתה יכול לראות באופן מיידי כמה צמתים מחוברים וכמה מכשירים מחוברים לכל צומת.

סטטוס חיבור צומת

לחץ על כל צומת כדי לראות באופן מיידי את איכות חיבור ה-Backhaul שלה, קצב העברת הנתונים וגם מידע מפורט יותר. אם החיבור לקוי, ASUS מספקת מספר דרכים לתקן אותו, כולל אופטימיזציה בלחיצה אחת, תעדוף חיבורי Backhaul ועוד.

הגדרות מתקדמות

להגדרות מותאמות אישית, אפליקציית הנתב ASUSשל וממשק האינטרנט כוללים כלים רבי עוצמה המאפשרים לך לשנות מגוון פרמטרים של המערכת כמו סוג backhaul או הגדרות צומת. זהו כלי מקצועי באמת המיועד לכל מי שרוצה הגדרות רשת מותאמות באופן מלא.

אפשרויות Backhaul מקיפות

AiMesh מספק מספר אפשרויות התאמה אישית ל-Backhaul. עבור backhaul אלחוטי, אתה יכול לבחור ידנית את ה-Band המועדף על כל צומת, כולל תדר 6GHz WiFi 6E* החדש. בכמה דגמים של שלושה תדרים אתה יכול אפילו להקצות תדר ייעודי רק לצורך Backhaul. עבור backhaul קווי, AiMesh מאפשרת חיבורי Ethernet לצמתים בודדים או לרשת כולה, מה שמאפשר תפוקה מהירה במיוחד מיציאות 10G ו-2.5G LAN הזמינות בכמה נתבי ASUS מובחרים. הבחירה בידיים שלך!

* זמין רק בנתבי WiFi 6E.

עדכוני מערכת גמישים

קל לבצע שינויי תצורה על כל מערכת ה-AiMesh בבת אחת - כולל עדכוני קושחה, אתחול מחדש או איפוס - או לבצע פעולות בכל צומת בנפרד. גם כשאתה מחוץ לבית, אתה עדיין יכול לתקן בעיות אינטרנט ביתיות על ידי הגדרה מרחוק של המערכת כולה או הגדרה של צמתים בודדים.

הגדרות מותאמת אישית לכל צומת

ניתן להגדיר כל צומת בנפרד, כולל link aggregation, יישומי USB, WiFi, בקרת LED והתאמות אישיות מתקדמות אחרות. באפשרותך גם לבחור באופן ידני חיבור uplink מתאים לכל צומת באמצעות Preferred Uplink AP.

להפוך את האינטרנט לבטוח יותר לכולם

אבטחת רשת ביתית חיונית למכשירים מחוברים רבים, כולל התקני IoT פגיעים. נתבי AiMesh כוללים AiProtection ללא תשלום ובקרת הורים לכל החיים, וחלק מהדגמים משתמשים גם בפרוטוקול האבטחה העדכני ביותר של WPA3. כל המכשירים שלך מוגנים במערכת AiMesh!

למידע נוסף אודות אבטחת רשתות

  • בקרת הורים

  • אבטחה ברמה מסחרית

יתרונות
 

מערכת AiMesh WiFi

מערכת Mesh רגילה

נתב עתיר ביצועים רגיל

התקנה קלה  
נדידה חלקה  
כיסוי רחב יותר (צומת אחד)  
ביצועים עוצמתיים  
עשיר בתכונות