INFORMACJE

Informacje o konkursie ASUS ProArtist Awards

Od wielu lat firma ASUS współpracuje z projektantami i artystami z całego świata, gromadząc różne punkty widzenia, aktywnie uczestnicząc w społeczności twórców oraz, co najważniejsze, mając swój wkład w tę społeczność. Urzeczywistniamy to, w co wierzymy, dostarczając starannie zaprojektowany sprzęt i doskonałe usługi dla twórców. Z tego samego powodu zorganizowaliśmy konkurs ASUS ProArtist Awards — coroczny, globalny konkurs twórczości, w którym wzięcie udziału jest bezpłatne. Mamy nadzieję, że konkurs ten stanie się międzynarodową areną dla twórców, dzięki któremu rozbudzą swoją kreatywność oraz staną się widziany i rozpoznawani na całym świecie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
About ASUS and ASUS ProArtist Awards
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O firmie ASUS
Misja i wizja

Firma ASUS pasjonuje się technologią i stawia na innowacje. Marzymy, ośmielamy się projektować oraz dążymy do stworzenia przyjemnego i radosnego życia cyfrowego dla każdego. Nieustannie poszukujemy nadzwyczajnych doświadczeń oraz staramy się, aby wszystkie nasze działania zmierzały w kierunku zrównoważonej przyszłości. Przyjęliśmy strategię zrównoważonego rozwoju, która kładzie nacisk na to, aby każdy proces decyzyjny uwzględniał czynniki środowiskowe i społeczne, tak aby nasza przewaga konkurencyjna była stale skupiona wokół zrównoważonego rozwoju.

Informacje o ProArt

ProArt to submarka stworzona na potrzeby profesjonalnych twórców z każdej branży. Firma ASUS dba o to, aby każdy produkt ProArt miał innowacyjną konstrukcję i najnowocześniejsze technologie, nie tylko w celu zapewnienia niezrównanej estetyki, ale także niezwykłej wydajności i doskonałej jakości użytkowania.

Profesjonalizm (Pro) to stabilna, profesjonalna platforma stanowiąca podwaliny dla kreatywności. Firma eliminuje wszelkie bariery, na jakie mogą natrafić kreatywni specjaliści i wdraża najnowocześniejsze technologie w celu zapewnienia prawdziwie inspirujących efektów.

Sztukę (Art) tworzysz, gdy dajesz z siebie wszystko. Sztuka (Art) ma nieskończone możliwości: każdy pomysł, każda inspiracja, każde wyobrażenie może być ziarenkiem, z którego wyrośnie przełomowe arcydzieło. Marz o tym, co niemożliwe i twórz to, co niewyobrażalne.

ProArt to fuzja Profesjonalizmu (Pro) i Sztuki (Art) stworzona przez twórców dla twórców. To pełnia profesjonalnej mocy, która rozpali w Tobie ogień kreatywności, przechwyci iskry Twojej inspiracji i pomoże tworzyć niestworzone w niezbadanych światach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
play video video poster
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ