Mükemmel Parçalarla Özel Bilgisayarlar

Powered by ASUS programı 40’tan fazla ülkede 500’den fazla iş ortağıyla dünyanın en iyi özel sistemlerini sunuyor. En çok satan ASUS anakart ve grafik kartını, sektör lideri oyun monitörleri, yönlendiriciler, CPU soğutucuları, güç kaynakları, kasa ve çevre birimlerinden oluşan geniş bir yelpazeyle sunan bu özelleştirilmiş sistemler, kullanıcıların değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bunun sonucunda senkronize özellikler, estetik görünüm ve ince ayarlanmış performansın muhteşem uyumuna sahip özel geliştirilmiş sistemler ortaya çıkıyor.

Dünyanın 1 Numaralı Oyuncu Ürünleri Markası

  • ASUS oyuncular için limitleri olmayan bir dünya oluşturmak için çalışıyor. Farklı geçmişlere sahip oyuncuları bir araya getirerek herkesin oyunlarda potansiyelini açığa çıkarmasına yardımcı oluyor. ASUS Republic of Gamers (ROG) sistemleri ve bileşenleri oyunculuk dünyasını yeniden şekillendirerek hem oyuncular hem de geliştiriciler için çıtayı yükseltiyor. TUF Gaming serisi ise dayanıklılık, kararlılık ve uygun maliyet arayan orta seviye kullanıcılara PC oyun deneyimi sunan yeni bir güç.

ASUS Aura Sync
Armoury Crate

Aura Sync RGB aydınlatma, oyun sisteminizi gerçek anlamda size özel bir hale getirerek tamamlıyor. Neredeyse sınırsız sayıda renk ve desen sunan, müziğe, oyun içindeki hareketlere veya CPU/GPU sıcaklıklarına göre değişebilen dahili Aura Sync RGB aydınlatma kendi tarzınızı yansıtmanız için sonsuz seçenek sunuyor.

ASUS Aura Sync

Armoury Crate; ROG oyuncu ürünlerini tek bir yerden yapılandırmanıza ve kontrol etmenize imkan veren, bunun yanında oyuncu topluluklarıyla bağlantı kurmanızı sağlayan bir yazılım. ASUS ve ROG donanımları ve yazılımları üzerinde tam kontrol sağlayan Armoury Crate, sizi her mücadeleye hazır hale getiriyor.

Armoury Crate
deco image deco image

En Yeni Fırsatlar

Birinci Sınıf Donanım

Dünyanın 1 Numaralı Anakart Markası

En çok satan, Kullanımı kolay, Dayanıklı ve Güvenilir ASUS anakartlar 20 yılı aşkın süredir, toplamda 580 milyon adet satışa ve en çok ödüle ulaşarak EN İYİ olmaya devam ediyor. İster iş ister oyun için bir sistem toplayın, farklı model seçenekleri ve yenilikçi özellikler sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun anakartı kolayca bulabilirsiniz.

Ödüllü Ekran Kartları

10 farklı seriye yayılan, birbirinden ayrı fan tasarımlarına ve üstün soğutma sistemlerine sahip ASUS ekran kartları, performansı artırmak için tasarlanan yeniliklerle standartları yükseltiyor. Markanın baş döndürücü estetiğiyle bir araya gelen endüstri lideri sıvı ve hava soğutma, en yeni seri tekliflerimizi doğrulayan 2023 European Hardware Association Okuyucu Ödülleri, TweakTown ve TechPowerUp'tan Editörün Seçimi Ödülleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birçok medya ödülü kazandı oyun oynamak veya içerik oluşturmak için en iyi seçim.

Dünyanın 1 Numaralı Oyuncu Monitörü Markası

ASUS ve ROG, 2012'de dünyanın ilk 144 Hz monitörünün piyasaya sürülmesinden en yeni 540 Hz ve çeşitli OLED oyun modellerine kadar her yerde oyuncuları ve meraklıları güçlendirmek için sayısız "dünya ilklerine" imza attı ve yenilikçi, zorlu oyun ekipmanlarıyla sürekli olarak yeni endüstri standartları belirledi. Mükemmelliğe olan bağlılıkları, 2023 Avrupa Donanım Birliği En İyi Oyun Monitörü Okuyucu Ödülü'ne layık görüldü ve oyun endüstrisindeki lider konumlarını daha da sağlamlaştırdı.

No.1 Gaming Router Markası

ASUS, dünyanın ilk WiFi 6E ve dört bantlı oyun yönlendiricilerinin yanı sıra oyun tutkunları ve sıkı oyuncular için özel olarak tasarlanmış dünyanın ilk WiFi 7 oyun yönlendiricisini de içeren öncü ağ çözümleriyle oyun sektörünün ön saflarında yer alıyor. ASUS, PC Magazine tarafından üst üste 11 yıl boyunca en yüksek memnuniyet sağlayan en iyi yönlendirici markası olarak tanındı ve aynı zamanda European Hardware Association Okuyucu Ödülleri'nden En İyi Yönlendirici ödülünü aldı. Bu takdir, ASUS'un yönlendirici serisinde birinci sınıf performansa ve çığır açan teknolojiye olan bağlılığını vurgulamaktadır.

Dikkat Çekici Sistemler İçin Tasarlandı

ROG ve TUF oyuncu kasaları kendilerine özgü estetik tasarımları, uygun hava akışı sağlayan verimli soğutma sistemleri, kapsamlı uyumluluk özellikleri ve zahmetsiz kablo yönetimi imkanlarıyla sisteminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyor.

Üst Düzey Oyuncular İçin Üretildi

ROG, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların ve e-spor profesyonellerinin güvendiği, yenilikçi çözümlerle oyun performansını ve deneyimini geliştiren çevre birimleri yaratmaya kendini adamıştır.

Çekirdeğine Kadar Soğuk

Termalleri kontrol altında tutan üstün performans, ikonik tasarımlar, Aura özellikli aydınlatmanın görsel ihtişamı ve her türden oyuncuya uygun çeşitli modeller. ASUS, sisteminizin kalbine ileri düzeyde soğutma ve stil sunar.

Güvenebileceğiniz Güç

ASUS güç kaynakları, onları meraklılar ve ana akım bilgisayarlar için mükemmel kılan birinci sınıf bileşenlere, gelişmiş soğutmaya ve benzersiz tasarım öğelerine sahiptir.