Персональні комп’ютери для розвитку вашого бізнесу

З допомогою материнських плат ASUS можна створити надійні, безпечні та керовані системи для вищих потреб або програмних платформ. Системи Custom Powered by ASUS забезпечують інтеграцію апаратного та програмного забезпечення, щоб підтримувати ІТ-середовище та допомагати вам зосередитися на своєму бізнесі.

decoration

Віддалене керування для зміцнення вашого бізнесу

  • Програма ASUS Corporate Stable Model (Модель корпоративної стабільності ASUS) забезпечує післяпродажне обслуговування світового рівня та гарантію довгострокової доступності продукції, ґрунтуючись на репутації ASUS як найбільшого та найвідомішого у світі виробника материнських плат. Мета програми – надати клієнтам можливість отримати максимальну віддачу від інвестицій протягом життєвого циклу продукції, для чого ASUS пропонує широкий спектр високоякісних рішень, оптимізованих з точки зору загальної вартості володіння.

Програма ASUS Corporate Stable Model
ASUS Control Center Express

Ця програма розроблена для гарантії стабільного постачання материнських плат. ASUS пропонує клієнтам підтримку процесу постачання, а також завчасно повідомляє про припинення виробництва певної продукції, щоб дати час організаціям підготуватися до переходу на продукцію нового покоління.

Програма ASUS Corporate Stable Model

Це програмне забезпечення для керування ІТ-інфраструктурою в реальному часі з інтуїтивно зрозумілою інформаційною панеллю, яке дає змогу ефективно керувати апаратними та програмними ресурсами в організаціях. Воно покращує продуктивність користувачів і підвищує безпеку систем, допомагаючи запобігти несанкціонованому доступу до ресурсів і витоку даних.

ASUS Control Center Express
deco deco

«Залізо» найвищого класу

Материнські плати №1

Понад п'ятнадцять років материнські плати ASUS домінували на ринку продажів, вони прості у використанні, стабільні та надійні. Понад 600 мільйонів одиниць було продано за цей час виборовши найбільшу кількість нагород. Материнські плати ASUS для бізнесу спеціально розроблені для малих і середніх підприємств, забезпечуючи передовий захист, надійність, інструменти налаштування та функції віддаленого керування відповідно до ваших потреб. Наше сервісна підтримка допоможе вашому бізнесу заздалегідь спланувати перехід на інший продукт.

Відзначені нагородами відеокарти

Пропоновані в рамках десяти продуктових серій, інноваційні відеокарти ASUS відрізняються чудовою продуктивністю та бездоганним охолодженням. Флагманські моделі ідеально підходять і для запуску новітніх ігор, і для продуктивної роботи над мультимедійним контентом. Провідні рішення, такі як в серії Turbo та Dual, ідеально підходять для будь-якого малого та середнього бізнесу чи підприємства, а наш автоматизований виробничий процес Auto-Extreme Technology підвищує надійність.

Найкращий Wi-Fi для малого та середнього бізнесу та домашніх офісів

З 2014 року ASUS вигравала нагороду PCMag Business Choice Awards сім разів, а також нагороду PCMag Reader’s Choice Awards протягом одинадцяти років поспіль.
ASUS пропонує мережеві продукти для будь-якого сценарію використання. Зручні програмні засоби керування: мобільний додаток ASUS Router і вебінтерфейс ASUSWRT. AiProtection Powered by Trend Micro™ також пропонує безкоштовну безпеку корпоративного рівня протягом усього терміну експлуатації вашого маршрутизатора, а технологія AiMesh легко масштабує бізнес-мережі за допомогою сітчастої системи, визнаної провідними світовими ЗМІ. Варіанти включають WiFi 6, WiFi 6E і навіть 4G LTE для швидшої та ефективнішої мережі, яку ваш бізнес може розгорнути будь-де.

ASUS – ігрові монітори №1

ASUS отримала нагороду PCMag Reader's Choice Award два роки поспіль і Європейську нагороду Hardware Best Professional Monitor Awards у 2020 та 2022 роках.
ASUS пропонує комплексні рішення, які ідеально підходять для бізнесу:
‧Комплексне рішення для відеоконференцій: серія моніторів ASUS з веб-камерою
‧Найбільш продаваний портативний монітор у світі: серія моніторів ASUS ZenScreen
‧Монітори студійного рівня для створення контенту: серія моніторів ASUS ProArt
‧Найбільша кількість сертифікатів TÜV: серія моніторів ASUS Eye Care