Найкращі компоненти для сучасних комп’ютерів

Powered by ASUS – це глобальна програма, яка охоплює понад 40 країн, у ній беруть участь понад 500 партнерів-розробників персональних комп’ютерних систем. Ця програма охоплює материнські плати, відеокарти, монітори, маршрутизатори, корпуси та периферійні пристрої ASUS на будь-який смак. Як результат, кінцевий користувач отримує унікальну систему, у якій всі компоненти ідеально поєднуються між собою як із технічної, так і з естетичної точки зору.

Світовий лідер на ринку комп’ютерних ігрових пристроїв!

  • Мета ASUS – створення ігрового співтовариства без рамок та обмежень, у якому кожен геймер зміг би реалізувати свій потенціал. Комп'ютери та компоненти серії Republic of Gamers (ROG) перетворюють світ геймингу, піднімаючи планку якості і для шанувальників комп’ютерних ігор, і для їх розробників. TUF Gaming – це нова серія ігрових пристроїв, створена для тих, хто хоче отримати максимальну надійність і довговічність за розумною ціною.

ASUS Aura Sync
Armoury Crate

Компанія ASUS пропонує геймерські пристрої з синхронізованим підсвічуванням Aura, яке здатне підсвічувати комп'ютер різними кольорами з практично безмежної палітри відтінків і підтримує різноманітні візуальні ефекти. Наприклад, його колір може змінюватися в такт відтворюваної музичної композиції, відповідно до дій що відбуваються в комп'ютерній грі чи в залежності від температури центрального або графічного процесора. Підсвічування Aura дає кожному користувачеві можливість висловити свій унікальний стиль.

Інтерфейс ASUS Aura Sync

Armoury Crate – це єдиний центр керування геймерськими пристроями серії ROG і місце зв'язку з великим ігровим співтовариством. Повний контроль над апаратним і програмним забезпеченням комп'ютера допоможе добре підготуватися до будь-якої ігрової сутички.

Інтерфейс Armoury Crate
deco image deco image

«Залізо» найвищого класу

Материнські плати №1

Уже понад десятиліття компанія ASUS є лідером серед виробників материнських плат із загальною кількістю проданих пристроїв, що перевищує 580 мільйонів одиниць. У широкій продуктовій лінійці будь-який користувач зможе знайти оптимальну модель і скласти на її основі потрібний йому комп’ютер як для серйозної роботи, так і для ігор та інших завдань.

Відзначені нагородами відеокарти

Пропоновані в рамках десяти продуктових серій, інноваційні відеокарти ASUS відрізняються чудовою продуктивністю та бездоганним охолодженням. Флагманські моделі ідеально підходять і для запуску новітніх ігор, і для продуктивної роботи над мультимедійним контентом. Серед них – TUF Gaming GeForce RTX™ 3080, яка зайняла перше місце у списку рекомендованих подарунків 2020 Google Shopping Gift Guide.

ASUS – ігрові монітори №1

Компанія ASUS є лідером з інновацій у сегменті моніторів для геймерів. Саме під торговою маркою ASUS були випущені перші у світі ігрові монітори з частотою оновлення екрана 144 Гц (у 2012 році) і моделі формату QHD з технологією NVIDIA® G-SYNC® (у 2014 році). У 2020 році фахівці ASUS змогли підвищити частоту оновлення до 360 Гц, скомбінувати формат 4K з частотою оновлення 144 Гц для моделей з підсвічуванням на міні-світлодіодах, а також збільшити розмір екрана до 65 дюймів при збереженні частоти оновлення у 120 Гц.

Швидкісне мережеве обладнання

Швидкісне мережеве обладнання
ASUS пропонує мережеві продукти для будь-якого сценарію використання.
‧Технологія AiMesh для розгортання mesh-мережі Wi-Fi з повним покриттям приміщень будь-якого розміру.
‧Зручні програмні засоби керування: ROG Gaming Center, мобільний додаток ASUS Router і вебінтерфейс ASUSWRT.
‧Засбоби мережевої безпеки AiProtection Pro
‧Бездоганна якість і надійність, підтверджені нагородами

Десять років поспіль мережеві продукти ASUS отримають нагороду «Вибір читачів» від видання PC Magazine "Це перший бренд, який потрібно розглядати, оновлюючи домашню мережу". – PC Magazine

Для стильних комп’ютерів

Ігрові корпуси ROG і TUF – це фірмовий дизайн і продумана конструкція, що дозволяє оптимізувати повітряний потік для ефективного охолодження, гарантує повну сумісність із компонентами та полегшує прокладання кабелів під час складання комп’ютера.

Зброя елітних бійців

ROG створює інноваційні периферійні пристрої для геймерів, які прагнуть до перемоги в будь-якій грі. Щоб надати їм перевагу над супротивниками, ROG пропонує широкий асортимент аксесуарів: клавіатури з новітніми перемикачами RX та від’єднуваним цифровим блоком клавіш, ігрові миші з ексклюзивними роз’ємами для миттєвої заміни перемикачів, першу у світі ігрову гарнітуру з функцією інтелектуального шумозаглушення та ЦАП класу hi fi від ESS і багато іншого.

Ефективне охолодження

Лінійка рідинних систем охолодження ASUS створена для ефективного контролю за температурою. Кулери ASUS привносять у серце вашої системи продуктивність і стиль нового рівня завдяки культовій ігровій естетиці, оригінальним ефектам на 3,5-дюймовій OLED-дисплеї LiveDash і повноколірному підсвічуванню Aura Sync.

Надійне живлення

Блоки живлення ASUS відзначаються добірними компонентами, ефективним охолодженням та унікальними елементами в дизайні, що робить їх ідеальним вибором для ентузіастів технологій і звичайних користувачів.