ASUS AiMesh

وای فای قدرتمند برای تمام فضای خانه، همان چیزی که شما می خواهید

AiMeshASUS AiMesh چیست؟

روترهای ایسوس برای بهترین پوشش دهی وای فای ارائه شده و در اغلب موارد یک روتر ایسوس با دسترسی راحت، وای فای قابل اعتمادی را برای هر بخش از خانه ارائه می دهد. اما پوشش دهی وای فای تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد که شامل طرح اتاق، مصالح و مواد ساختمانی و حتی مبلمان خانه است! اگر خانه ی شما دارای نقاط مرده است و یا سیگنال هایی غیر قابل اعتماد دارد، Asus AiMesh راه حل مشکل شما خواهد بود! AiMesh یکی از ویژگی های جدید روترهای جدید است که در واقع چند روتر ASUS را بهم متصل می کند تا یک شبکه Wi-Fi برای کل فضای خانه ایجاد کند. این یک راه قدرتمند و انعطاف پذیر برای حل مشکلات WiFi شما است که از خرید روترهای اضافی جلوگیری خواهد کرد. شما قادر به ترکیب روترهای مختلف ایسوس هستید؛ بنابراین در صورت ارتقاء نیازی به دور انداختن روتر قدیمی خود ندارید و می توانید از آن برای گسترش شبکه AiMesh خود استفاده کنید! AiMesh به شما امکان کنترل مرکزی زمان صرفه جویی بر روی تمام روترها و قابلیت رومینگ یکپارچه را می دهد، به این معنی که شما هرگز نیازی به تغییر شبکه نخواهید داشت. AiMesh وای فایی است که در تمام دستگاه ها و در هر زمان می توانید به آن تکیه کنید. در اغلب موارد، یک روتر ASUS می تواند WiFi بدون قطع شدگی و قابل اعتماد را برای هر بخشی از خانه شما ارائه دهد. اما پوشش WiFi تحت تاثیر مواردی از جمله طراحی اتاق ها، مواد ساختمانی و یا حتی مبلمان قرار گیرد. ASUS AiMesh یک ویژگی نوین در روترهای جدید است که می تواند این مشکلات را از میان بردارد: یک شبکه خانگی WiFi را با استفاده از چند روتر ایسوس ایجاد می نماید. AiMesh قدرتمند و انعطاف پذیر است و همچنین می تواند چندین روتر متفاوت ایسوس را ترکیب کرده و از سرمایه شما محافظت نماید! AiMesh صرفه جویی در زمان، کنترل مرکزی و قابلیت رومینگ بدون وقفه را ارائه می دهد. AiMesh وای فای قابل اعتماد شما برای تمامی دستگاه ها و در تمام زمان است!

ASUS AiMesh provides extreme WiFi speed to every corner of your home and garden to handle heavy tasks.
january 2018 hwi innovation award

" اگر بالاترین کارایی را در شبکه می خواهید، ما به شما پیشناد می کنیم از دو روتر RT-AC86U به همراه فریمور AiMesh استفاده کنید. " – به نقل از HARDWARE.INFO

AiMesh یا Mesh

با سایر سیستم های WiFi خانگی (که عموما با نام مش شناخته می شوند)، شما محدود به استفاده از هاب های منطبق هستید که غالبا مجبور به خرید چند هاب خواهید بود. روتر قدیمی شما با این سیستم ها کار نخواهد کرد، بنابراین شما باید از شر آن خلاص شوید که این کار گران قیمت و هدر رفتنی است. AiMesh بسیار انعطاف پذیر و مقرون به صرفه است برای مثال اگر شما از قبل یک روتر ASUS داشته باشید، ما ویژگی های جدید را به روتر های موجود اضافه خواهیم کرد، به این معنی که شما می توانید از آن روتر در شبکه AiMesh خود استفاده کنید! برای کسانی که از روتر ASUS جدید بهره می برند، اگر یک روتر ASUS را خریداری کرده و بعدا بخواهید تا پوشش دهی آن را گسترش دهید و محیط بیشتری مثل یک اتاق جدید یا ساختمانی جدید را پوشش دهید، به سادگی می توانید روترهای ASUS را به سیستم AiMesh خود اضافه کنید. بسیاری از سیستم های WiFi Mesh خانگی در بسته های چند گانه و گران قیمت عرضه می شوند. روتر قدیمی شما با این سیستم ها کار نخواهد کرد، بنابراین شما باید از شر آن خلاص شوید. AiMesh بسیار انعطاف پذیر و مقرون به صرفه است: اگر شما یک روتر ایسوس را از پیش خریداری کرده اید، شما می توانید آن را به 2 عدد برای استفاده ی شبکه AiMesh ارتقاء دهید. اگر شما از چند روتر ایسوس استفاده کرده و نیاز به پوشش بیشتر دارید، می توانید آنها را به سادگی به سیستم AiMesh مجهز کرده و همه چیز در کنترل کامل شما در آید!

 • سیستم وای فای AiMesh

  سیستم Mesh

 • سرعت وای فای تا بالای 5399 مگابیت بر ثانیه
  سرعت
  سرعت وای فای از 1200 تا 3000 مگابیت در ثانیه
 • ترکیب کردن و مطابقت مدل های مورد نظر از روترهای ASUS
  dir="rtl"انتخاب گره
  فروخته شده در بسته نرم افزاری ثابت
 • ایجاد یک شبکه Wi-Fi با یک SSID یا SSID های چندگانه
  انتخاب SSID
  محدود به یک SSID
 • راه اندازی و مدیریت از طریق کامپیوتر و یا یک برنامه در گوشی هوشمند
  مدیریت
  راه اندازی و مدیریت تنها از طریق برنامه گوشی هوشمند
 • پشتیبانی کامل از ویژگی های روتر بدون نیاز به تغییر تنظیمات پیکربندی
  ویژگی ها
  پشتیبانی از توابع روتر های محدود
 • مقرون به صرفه: روتر شما به همراه یک روتر اضافی، سیستم وای فایی برای تمام خانه ایجاد می کند
  هزینه
  سیستم چندگانه هاب گران قیمت روتر موجود از کار خواهد افتاد

قدرت بیشتر:
عملکرد فوق العاده وای فای

AiMesh به شما اجازه می دهد تا روترهای Wi-Fi استاندارد ASUS را با هم ترکیب کنید تا سیستم Wi-Fi خود را با عملکردی باور نکردنی ایجاد نمایید. هر روتر به تنهایی قادر به اجرای عملکردی عالی است، بنابراین زمانی که آنها با هم در یک سیستم AiMesh کار می کنند، بی نظیر خواهند بود. در تست های انجام شده، با استفاده از جدیدترین روتر ASUS RT-AC86U، توانستیم به سرعت 463 مگابیت بر ثانیه در مسافت های طولانی دست یابیم. این عملکرد حتی در یک روتر جدا سیستم multi-hub نیز مشاهده شد. این بدان معناست که با AiMesh، شبکه شما می تواند وظایف مهمی مانند جریان 4K UHD را در گوشه های مجاور خانه یا باغ شما اعمال کند. فناوری AiMesh ترکیبی قدرتمند از روتر های استاندارد ASUS WiFi است به منظور ایجاد یک سیستم Wi-Fi خانه با عملکرد باور نکردنی است . زمانی که روترهای ASUS در یک سیستم AiMesh کار می کنند، آنها بی نظیر هستند! در آزمون خودمان با استفاده از جدیدترین روتر ASUS RT-AC86U، ما به سرعت 463 مگابیت در ثانیه، از راه دور دست یافتیم، این در حالی است که سیستم multi-hub از سیگنال خارج شد. یک شبکه AiMesh می تواند وظایف سنگینی مانند جریان ویدئو 4K/UHD را حتی در نقاط دور دست منزل و یا باغ و حیاط شما، ارائه دهد.

سیستم وای فای دوباند AiMesh ایسوس

سرعت 4 برابر*

928Mbps

Rival Tri-Band Tri-Hub WiFi System

222Mbps

سیستم وای فای دوباند AiMesh ایسوس

سرعت 5.5 برابر*

928Mbps

Rival Dual-Band Tri-Hub WiFi System

170Mbps

یک تجربه بی نظیر از Wi-Fi

فن آوری هوشمند برای افزایش قابلیت اطمینان

AiMesh دارای چندین فن آوری برای اطمینان از عملکرد و قابلیت اطمینان است. یک ستون فقرات مستحکم اطلاعات و واحد تمامی روترهای AiMesh را متصل می سازد؛ AiMesh به طور هوشمند یک اتصال با سیم و یا بدون سیم (از فرکانس 2.4 یا 5.0 گیگاهرتز) را انتخاب می کند. با روترهای 3 باند، یکی از باند های 5.0 گیگاهرتزی به ارتباط های روتر اختصاص داده می شود. افزون بر آن، ASUS AiMesh توان سیگنال را را برای هر دستگاه از روترها چک کرده و از اتصال دستگاه به بهترین سیگنال Wi-Fi اطمینان حاصل می کند؛ همچنین در صورت نیاز به طور خودکار به روتر دیگری متصل می گردد. به منظور ارائه WiFi قدرتمند و قابل اعتماد به تمامی دستگاه ها، AiMesh ابتدا یک اتصال سنگین و مستحکم داده ها را بین روترهای AiMesh فعال می سازد. یک اتصال بهینه با فرکانس 2/4 گیگاهرتز و یا 5/0 گیگاهرتز بر اساس تجزیه و تحلیل شبکه. با یک روتر 3 باند AiMesh یکی از دو باند 5 گیگاهرتزی را برای برقراری ارتباط بین روتر اختصاص می دهد. در صورتی که یکی از روترهای AiMesh قادر به اتصال نباشد، ستون فقرات اتصال با استفاده از روترهای باقی مانده بهبود بخشیده می شود. افزون بر آن، ASUS AiMesh به طور مداوم قدرت سیگنال و سوئیچ ها را برای بهترین روتر موجود کنترل می کند.

BACKBONE

SELF-HEALING

2.4GHz

5GHz

5GHz

Imagine there are three routers, router A connection to router B, and router B connecting to router C. When router B fails, router C will connect to router A automatically insuring no disconnection for devices.

وای فای بدون قطع شدگی و مشکلات فنی

AiMesh می تواند یک شبکه خانگی را ایجاد کند، بنابراین نیازی به تعویض مداوم شبکه ها در هنگام حرکت در اطراف خانه نخواهد بود. AiMesh بر قدرت سیگنال در دستگاه شما نظارت می کند و در صورت لزوم آن را به صورت یکپارچه به منبع دیگری متصل می کند. همه شما کاربران باید از استفاده از این شبکه ی خانگی لذت ببرید! اگر شما شبکه های مختلف را برای هر باند فرکانس ترجیح می دهید، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. AiMesh به گونه ای طراحی شده است تا به هر طریقی که شما می خواهید کار کند!

list

بدون رومینگ

هنگام جابه جایی بین اتاق ها، مجبور به تغییر دستی وای فای و اتصال به بهترین منبع خواهید بود و شما همیشه نمی توانید تشخیص دهید که کدام یک بهترین سیگنال ها را دارند.

WiFi List

AiMesh با فناوری رومینگ

AiMesh به طور خودکار و یکپارچه دستگاه های خود را در هر کجا که باشید به قوی ترین سیگنال WiFi متصل می کند و استفاده از وای فای ساده تر خواهد بود.

سادگی باور نکردنی و
قدرت بی نظیر

AiMesh برای استفاده فوق العاده آسان است، اما این بدان معنا نیست که قدرتمند نباشد. با استفاده از AiMesh، تمامی روترها قادر به بهره مندی از ویژگی های خود و همچنین دیگر ویژگی های به کار رفته در روترهای دیگر باشند. این مهم با استفاده از کنترل ساده و آسان اپلیکیشن های موبایلی ASUS Router mobile app یا ASUSWRT قابل انجام است. بنابراین ویژگی های عالی مانند AiProtection، QoS و کنترل والدین در سراسر شبکه اجرا خواهد شد و هیچ کس نمی تواند با اتصال به یک روتر متفاوت از آنها عبور کند. فقط به یاد داشته باشید که برترین روتر خود را برای اتصال به سرویس اینترنت انتخاب نمائید.

ASUS AiMesh can be set up and managed by PC or a mobile app. It enables you to keep all your internet preference like adaptive QoS, VPN, parental control, AiProtection, game boost, guest network, IP TV, DMZ and all other router functions.

چگونه سیستم AiMesh را راه اندازی کنیم؟

 • به روزرسانی سیستم عامل

  آخرین firmware را بر روی تمام روترها نصب کنید و روترها را در حالت پیش فرض کارخانه قرار دهید.

 • روتر اولیه را تنظیم کنید

  روتر اصلی را با اتصال به اینترنت به عنوان روتر اصلی معرفی کنید و شبکه WiFi را ایجاد کنید

 • روترهای دیگر را جستجو کنید

  دیگر روترهای AiMesh را روشن کنید، روی "Search" در ASUSWRT یا برنامه ASUS Router کلیک کنید تا آنها را پیدا کنید.

 • به روتر به AiMesh بپیوندید

  روتر را انتخاب کنید و روی «Apply» کلیک کنید تا آن را به سیستم WiFi AiMesh اضافه کنید

مدل هایی که AiMesh را پشتیبانی می کنند

سرعت WiFi مدل دانلود فریمور AiMesh
AC1900 RT-AC68W دانلود
RT-AC1900U دانلود
RT-AC68P دانلود
RT-AC68U دانلود
AC2900 RT-AC86U دانلود
RT-AC2900 دانلود
AC3100 RT-AC88U دانلود
RT-AC3100 دانلود
AC5300 RT-AC5300 دانلود
ROG Rapture GT-AC5300 دانلود
سلب مسئولیت
توان واقعی داده ها و پوشش WiFi بنابر شرایط شبکه و عوامل محیطی متفاوت خواهد بود. از جمله حجم ترافیک شبکه، مصالح و مواد ساختمانی و بالای شبکه در کاهش داده های واقعی و پوشش بیسیم تاثیر گذار است. "
لیست کامل مدل های پشتیبانی شده در تاریخ انتشار در دسترس خواهد بود.
نتایج مقایسه ها بر اساس آزمون های دو جهت سرعت و در آزمایشگاه های ایسوس انجام گرفته است؛ با استفاده از یک دستگاه RT-AC86U، سه باند سه هاب و دو باند سه هاب با روتر مش.