Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ASUS-Automobili Lamborghini VX7

  ASUS-Automobili Lamborghini VX7

  Rychlost dostala novou tvář

  • Vyrazte na cestu s ostrým designem evokujícím proslulé italské sportovní vozy
  • Supervýkonné čtyřjádrové procesory Intel si poradí s jakoukoli úlohou
  • Vychutnejte si projížďku virtuálními světy díky špičkové grafice NVIDIA GTX 460 s podporou DX11
  Product Image
  Rychlost dostala novou tvář – notebook ASUS-Automobili Lamborghini VX7

  Rychlost dostala novou tvář – notebook ASUS-Automobili Lamborghini VX7

  Luxusní design inspirovaný světově proslulými italskými supersporty se v tomto notebooku snoubí se špičkovými technologiemi společnosti ASUS. Jedná se o náš dosud nejvýkonnější notebook. Jste připraveni šlápnout na plyn?

  Špičkové výkony

  Model VX7 stojí v čele řady notebooků, která vznikla v exkluzivní spolupráci společnosti ASUS s automobilkou Lamborghini. Notebook je nabitý nejnovějšími technologiemi a poskytuje dechberoucí výkon, díky kterému si vychutnáte multimédia, hry i běžnou práci jako nikdy předtím. A navíc je neuvěřitelně sexy!

  Fantastický vzhled

  Design modelu VX7 je inspirován supersporty Lamborghini, konkrétně modelem Murcielago LP640. Zachovává si agresivní a aerodynamický postoj tohoto vozu, a proto svým stylem mezi ostatními notebooky jednoznačně vyniká. Připravte se na to, že s tímto notebookem si vás lidé všimnou. Díky prémiovým materiálům, elegantním texturám a výraznému barevnému provedení si s tímto notebookem užijete každou minutu.

  Design inspirovaný automobilkou Lamborghini a Murcielagem LP640
  Nabitý technologiemi

  Nabitý technologiemi

  Jakmile usednete za volant notebooku VX7 se systémem Windows® 7 Ultimate, necháte soupeře daleko za sebou. Toto je nový král přenosných počítačů.

  Grafická karta NVIDIA® GeForce™ GTX 460M s obrovskou 3GB video pamětí nastavuje novou laťku pro hraní ve vysokém rozlišení a na rozdíl od ostatních vás nenutí k žádným kompromisům. Spokojit se přece můžete jen s absolutní špičkou.

  Zcela nové procesory Intel® Core™ i7 druhé generace se čtyřmi jádry poskytují extrémní výpočetní výkony pro lepší HD multimédia a multitasking a umožňují vám zvládnout více práce za kratší dobu.

  Až 16 GB DDR3 operační paměti se stará o hladký chod a lepší výkon každé aplikace.

  Nové vysokorychlostní rozhraní USB 3.0 nabízí až desetkrát rychlejší datové přenosy než USB 2.0 a je ideální pro přenos HD obsahu a objemných souborů.

  Přesedlejte na vyšší výkon. ASUS-Automobili Lamborghini VX7 čeká jen na vás.