Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  Eee PC 1015CX

  Eee PC 1015CX

  Stylový vzhled a celodenní provoz

  • Nový procesor Atom™ Cedar Trail od společnosti Intel® zaručující fantastický výkon
  • Díky baterii s výdrží 11 hodin* si budete moci užívat práci na počítači po celý den
  • Překrásný a elegantní design inspirovaný lasturou
  • Extrémně velký touchpad a ergonomická klávesnice pro vysoký uživatelský komfort
  • Okamžité spouštění počítače využívajícího dvou OS – Express Gate a Windows 7
  Product Image

  Maximální mobilita i výkon

  ASUS Eee PC 1015CX s 10,1" displejem s LED podsvícením (1024×600) má stylový design inspirovaný lasturou a zaoblenější křivky, které mu dodávají ještě elegantnější tvar. Nový procesor Atom™ Cedar Trail N2600 od společnosti Intel® nabízí 3× vyšší grafický výkon, podporuje přehrávání videa v rozlišení Full HD a prodlužuje životnost baterie. Netbook 1015CX nemá žádné ventilátory, takže provoz je zcela tichý.

  Již žádné čekání – Okamžité spuštění za dvě sekundy díky funkci Instant on

  Exkluzivní Super Hybrid Engine II (SHE II) od společnosti ASUS s funkcí Instant on umožňuje probuzení z režimu spánku během 2 sekund a až 17 dní v pohotovostním režimu. SHE II také nabízí dva různé režimy napájení umožňující maximalizaci výkonu nebo šetření baterie. Vestavěná opatření k zabezpečení dat automaticky uloží a zabezpečí vaše data na pevném disku, když úroveň baterie klesne pod 5 %.

  Pohodlí především

  Pohodlné psaní už nebude problém zásluhou ergonomické chiclet klávesnice a velkého touchpadu s technologií Palm rejection – pohodlí si užijete dokonce i při dlouhém nepřetržitém používání.


  Snadné sdílení přes DLNA a HDMI

  S Eee PC 1015CX můžete zůstat připojeni mnoha různými způsoby. S vestavěnou technologií 802.11b/g/n Wi-Fi je snadné být on-line, ať už se nacházíte kdekoli. Technologii DLNA můžete využít k streamování hudby, fotografií nebo videa na jakékoli kompatibilní DLNA zařízení, např. velkoplošnou TV. Videa můžete sledovat také na HDTV díky vestavěnému portu HDMI.


  Zvýšená výdrž baterie umožňující celodenní provoz – 11hodinová výdrž baterie

  Energeticky účinný procesor Atom™ Cedar Trail od společnosti Intel® a technologie SHE II zajišťují Eee PC 1015CX od společnosti ASUS výdrž baterie až 11 hodin. Počítač tak můžete používat po celý den a nemusíte myslet na nabíjení.


  Dva operační systémy pro okamžité spouštění počítače s Express Gate

  Express Gate od společnosti ASUS umožňuje okamžitý přístup k internetu, aniž byste museli spouštět Windows. To se hodí, když chcete jen surfovat na webu, chatovat na IM nebo zkontrolovat e-mail.

  Exkluzivní platforma Eee Docking pro cloud computing

  Každý počítač 1015CX je vybaven exkluzivní platformou Eee Docking od společnosti ASUS, která slouží jako pohodlné a kompletní řešení pro snadný přístup k digitálnímu obsahu, službám a užitečným programům.

  Zpestřete svou práci s Eee PC streamováním nebo stahováním zajímavého digitálního obsahu; sdílejte fotky, hudbu, videa nebo dokumenty na všech svých počítačích; nebo jednoduše využijte spoustu aplikací, které usnadní vaši práci na počítači.