Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  K53SJ

  K53SJ

  Účinné chlazení a elegantní kovové provedení

  • Technologie IceCool znamená, že komponenty produkující teplo jsou umístěny dále od uživatele a opěrky dlaní tak zůstávají chladné.
  • Při výrobě byly využity vysoce kvalitní hliníkové povrchy.
  • Ergonomická klávesnice chiclet, která získala ocenění IF, zabraňuje usazování prachu.
  • Druhá generace procesorů Intel® Core™.
  Product Image
  Řada K s vícebarevnými hliníkovými povrchy

  Vytříbený metalický design

  Nová řada K využívá druhou generaci procesorů Intel® Core™ a nabízí elegantní barevná provedení založená na použití kvalitních hliníkových dílů. V řadě K se tak působivě snoubí technologie s vytříbenou elegancí. Vysoce odolný a kvalitní hliníkový povrch si uchovává svůj vzhled a kvalitu i po dlouhodobém a intenzivním používání. Díky tomu můžete svůj notebook řady K zcela bez obav využívat opravdu naplno.

  vícebarevné hliníkové povrchy

  Fantastický výpočetní výkon

  Nová řada K využívá procesory Intel® Core™ druhé generace, optimalizované pro dosažení nekompromisního výpočetního výkonu notebooků. Tyto nové mobilní CPU vylepšují zejména multitasking, takže můžete bez problémů ve stejném čase zvládnout více úloh.

  Grafika na steroidech

  Grafické aplikace a hry jsou pro nové notebooky řady K se samostatnými grafickými kartami NVIDIA hračkou. Model ASUS K53SJ je vybaven grafickou kartou NVIDIA GT 520M, která se stará o úžasné hry a multimédia. Akceleraci grafiky zajišťuje až 1 GB video paměti DDR3.

  Technologie IceCool udržuje vaše ruce v chládku

  Technologie IceCool

  Díky technologii IceCool je práce s počítačem pohodlná i při delším používání. Díky využití exkluzivní oboustranné základní desky jsou teplo generující komponenty umístěny na spodní straně dále od uživatele. V kombinaci s teplovodivými trubicemi a chladicími otvory zůstávají opěrky dlaní a klávesnice chladnější.

  Ergonomická klávesnice Chiclet, která získala ocenění IF

  Ergonomická klávesnice Chiclet, která získala ocenění IF

  Extrémně široké klávesy odolné proti usazování prachu poskytují optimální pohodlí i při delším psaní a zlepšují tak vaši produktivitu a komunikaci s ostatními.

  Technologie Palm Proof zabraňuje nechtěnému pohybu kurzoru

  Technologie Palm Proof

  Inteligentní touchpad rozlišuje mezi dotykem dlaní a prstů a zabraňuje tak neúmyslným pohybům kurzoru během psaní.

  Řada ASUS K s ergonomickou klávesnicí chiclet a technologií Palm Proof