Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  K55VJ

  K55VJ

  Účinné chlazení a elegantní kovové provedení

  • Procesory 3. generace Intel® Core™ i7 3610QM a nejnovější grafické karty NVIDIA® GeForce™ 600
  • Technologie IceCool znamená, že všechny komponenty generující teplo jsou umístěny dále od uživatele a opěrka dlaní tak zůstává chladná a pohodlná i při dlouhodobém používání počítače
  • Hliníkové tělo s texturovanou povrchovou úpravou
  • Technologie ASUS SuperBatt prodlužuje životnost baterie a zvyšuje počet nabíjecích cyklů až na trojnásobek oproti běžným notebookům
  Product Image
  Řada K55 – Účinné chlazení a elegantní kovové provedení

  Nádherné provedení

  Notebook ASUS K55 se pyšní hliníkovým tělem a vyrábí se v luxusním kouřově hnědém a tmavě modrém provedení. Je charakteristický elegantním klínovitým profilem a texturovaným povrchem.


  Vysoký výkon

  Notebook ASUS K55 využívá procesory 3. generace Intel® Core™ i7 a grafickou kartu NVIDIA® GeForce® 635M s podporou Microsoft DirectX® 11, takže uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů.

  Pohodlí s chladnou hlavou

  K55 využívá řadu funkcí, jež zvyšují uživatelský komfort. Ve výbavě nechybí např. ergonomická chiclet klávesnice, jež získala ocenění iF za design, nebo technologie IceCool, která zajišťuje, že všechny komponenty generující teplo jsou umístěny dále od uživatele, takže opěrka dlaní zůstává příjemně chladná a pohodlí při psaní si lze užívat i po delším používání.

  Pohodlí s chladnou hlavou

  Velký multidotykový touchpad umožňuje intuitivní ovládání pomocí prstů.

  Technologie ASUS SuperBatt nabízí 3× více nabíjecích cyklů baterie, než je obvyklé u běžných notebooků.

  Rychlý jako smartphone

  Rychlý jako smartphone

  Notebooky K55 využívají technologii ASUS Super Hybrid Engine II s funkcí Instant On, takže jsou podobně jako smartphony neustále připraveny k použití. Ze spánkového režimu se probudí během pouhých 2 sekund a pohotovostní doba dosahuje až dvou týdnů. Navíc dokáže automaticky zálohovat vaše data, pokud úroveň nabití baterie poklesne pod 5 %.
  * Skutečná pohotovostní doba K55 se může lišit v závislosti na výkonu jednotlivých komponent, připojených zařízeních a okolních podmínkách.

  Úžasný zvuk

  Úžasný zvuk

  Technologie ASUS SonicMaster Lite je zárukou, že zvukové podání notebooku ASUS K55 směle předčí všechny konkurenty v dané třídě svým výkonem a bohatými basy.

  ASUS řady X s technologií Palm Proof