Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  K93SM

  K93SM

  Účinné chlazení a elegantní kovové provedení

  • Technologie IceCool – komponenty produkující teplo jsou umístěny dále od uživatele a opěrky dlaní tak zůstávají chladné.
  • Ergonomická klávesnice, která získala ocenění iF, zabraňuje usazování prachu.
  • Technologie Palm Proof zabraňuje nechtěnému pohybu kurzoru.
  • Druhá generace procesorů Intel® Core™.
   Product Image
   Pestrobarevné notebooky K Series

   Prvotřídní design

   Nové notebooky K Series využívají procesory Intel® Core™ druhé generace, a nabízejí proto úžasnou kombinaci technologie a stylu. Krásný vzhled a náročné testy kvality prováděné společností ASUS jsou zárukou, že notebooky K Series budou vypadat fantasticky i při dlouhodobém používání a vy s nimi zvládnete více.

   Fantastický výpočetní výkon

   Nové notebooky K Series využívají procesory Intel® Core™ druhé generace, optimalizované pro dosažení nekompromisního výpočetního výkonu. Tyto nové procesory pro mobilní zařízení vylepšují zejména multitasking, takže můžete bez problémů zpracovávat více úloh současně.

   Grafika na steroidech

   Grafické aplikace a hry jsou pro nové notebooky K Series se samostatnými grafickými kartami NVIDIA hračkou. Model ASUS K93SM je vybaven grafickou kartou NVIDIA GT 630M, která se stará o úžasný požitek z her a multimédií. Akcelerace grafiky je zajišťována s pomocí 1 GB grafické paměti DDR3.

   ASUS K Series s ergonomickou klávesnicí a technologií Palm Proof

   Technologie IceCool udržuje opěrky dlaní vždy chladné

   Technologie IceCool

   Zásluhou technologie IceCool je práce s počítačem pohodlná i při delším používání. Díky využití exkluzivní oboustranné základní desky jsou komponenty generující teplo umístěny na spodní straně dále od uživatele. V kombinaci s teplovodivými trubicemi a chladicími otvory zůstávají opěrky dlaní a klávesnice chladnější.

   Ergonomická klávesnice, která získala ocenění iF

   Ergonomická klávesnice, která získala ocenění iF

   Extrémně široké klávesy odolné proti usazování prachu poskytují optimální pohodlí i při delším psaní a zlepšují tak vaši produktivitu a komunikaci s ostatními.

   Technologie Palm Proof zabraňuje nechtěným klepnutím

   Technologie Palm Proof

   Inteligentní touchpad rozlišuje mezi dotykem dlaní a prstů a zabraňuje tak neúmyslným pohybům kurzoru během psaní.