Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  K95VM

  K95VM

  Účinné chlazení a elegantní kovové provedení

  • Výkonný zvuk s technologií ASUS SonicMaster Lite
  • Technologie IceCool zaručuje pohodlí i během delšího používání notebooku
  • Technologie ASUS SuperBatt nabízí 3× více nabíjecích cyklů baterie, než je obvyklé
  • Fantasticky ostrý 18,4” Full HD displej
  • Procesory Intel® Core™ 3. generace společně s nejnovějšími grafickými procesory NVIDIA® GeForce™ 600
   Product Image
   Řada K95 – Účinné chlazení a elegantní kovové provedení

   Nebeská krása

   Nový notebook ASUS K95 se svým 18,3" Full HD displejem představuje dokonale vyváženou náhradu za stolní PC, která vám poskytne dostatek výkonu i snadnou přenosnost. Jeho tmavě modré provedení okamžitě upoutá pozornost, zatímco lehké materiály potěší lepší přenosností. Samozřejmostí je vysoký výkon, pohodlné ovládání a vynikající displej. Proč dělat kompromisy, když můžete mít vše?


   Fantastický výkon

   Notebook ASUS K95 využívá procesory Intel® Core™ i7 3. generace a grafickou kartu NVIDIA® GeForce® 630M s podporou Microsoft DirectX® 11, které uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů.


   Snadná práce s nízkými provozními teplotami

   Notebook K95 nabízí celou řadu funkcí usnadňujících práci na počítači. Je vybaven ergonomickou chiclet klávesnicí, která získala ocenění iF Design Award, a technologií IceCool, díky níž jsou komponenty produkující teplo umístěny mimo opěrky dlaní, takže i dlouhodobé psaní bude pohodlné. Klávesnice je doplněna o velký multidotykový touchpad, pomocí kterého je možné notebook bez problémů a intuitivně ovládat konečky prstů.

   Snadná práce s nízkými provozními teplotami Technologie ASUS SuperBatt nabízí 3× více nabíjecích cyklů baterie, než je obvyklé u běžných notebooků

   ASUS K95 Series s technologií Palm Proof

   ASUS K95 Series s technologií Palm Proof

   Práce na počítači jako na smartphonu

   Práce na počítači jako na smartphonu

   Notebooky K95 využívají technologii ASUS Super Hybrid Engine II s funkcí Instant On, takže jsou podobně jako smartphony neustále připraveny k použití. Notebooky K95 se dokážou probudit z režimu spánku během pouhých 2 sekund a v pohotovostním režimu vydrží až dva týdny. Když navíc úroveň nabití baterie klesne pod 5 %, dojde k automatickému a bezpečnému uložení dat.

   * Skutečná pohotovostní doba notebooků K95 se liší v závislosti na výkonu jednotlivých komponent, připojených zařízeních a okolních podmínkách.

   Úchvatný audiovizuální zážitek

   Fantastický zvuk

   Technologie ASUS SonicMaster Lite je zárukou, že se u notebooků ASUS K95 setkáte se skvělým zvukem s bohatými basy, který nemá ve třídě mainstreamových notebooků konkurenci. Výborný zvuk je doplněn o neméně kvalitní obraz, o který se stará 18,4” Full HD displej. Díky kombinaci úžasného zvuku a Full HD displeje vás zábava doslova pohltí.