Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ROG G53Jw

  ROG G53Jw

  15.6” high-performance gaming laptop with Full HD

  • Herní notebook G53Jw poskytuje špičkový výkon plnohodnotného herního PC v kompaktním 15palcovém provedení.
  • Je to vysoce výkonný přenosný počítač s HD rozlišením bez kompromisů, se kterým si akci vychutnáte naplno.
  Product Image
  Herní notebook ROG G53Jw

  V obležení zvuku

  První notebook na světe s technologií Creative EAX Advance HD 5.0 poskytuje na základě prostředí a akcí odpovídající 3D zvukové efekty. Technologie THX TruStudio používá optimalizované režimy zvuku, díky kterým zní hry, hudba a filmy realističtěji.

  Ruku v ruce s realistickým 3D zvukem jde plná podpora zvukových technologií EAX a THX, díky kterým se mohou náruživí hráči naplno ponořit do herních světů. Stejně tak i filmy a hudba znějí velkolepě.

  Průkopnická grafika

  Notebook G53Jw je vybaven grafickou kartou GTX 460M založenou na technologii Fermi společnosti NVIDIA a díky plné podpoře DirectX11 poskytuje pokročilou teselaci.

  Notebook G53Jw je dodáván s grafickou kartou NVIDIA GTX 460M s 1,5 GB pamětí GDDR5 s grafickým jádrem Fermi. Díky tomu si budete moci vychutnat výrazně lepší zobrazení a nové grafické možnosti DirectX11.

  Neúprosný výkon

  Procesory řady Intel® Core™ i3/i5/i7 zajišťují bezproblémovou práci, bleskurychlé reakce a vysoký herní výkon. Notebook G53Jw umožňuje uživatelům kdykoliv jedním kliknutím přetaktovat procesor a získat tak dodatečný výkon ve hrách nebo jiných aplikacích.

  Přetaktování jedním kliknutím dále navyšuje výkon notebooku G53Jw podle potřeby.

  Efektivní chlazení

  Notebook G53Jw využívá jedinečné provedení chladicího systému s velkými výdechy na zadní straně, které odvádí teplo i hluk od uživatele a zajišťují lepší chlazení, optimální chod hardwaru a tišší provoz.

  Výdechy na zadní straně pro tišší provoz a odvod tepla
  Realistické širokoúhlé 3D zobrazení ve vysokém rozlišení v podání brýlí NVIDIA 3D Vision s aktivní závěrkou Notebook G53Jw je dodáván se softwarem 3DTV Play od společnosti NVIDIA, se kterým si můžete dopřát 3D efekty na libovolné kompatibilní obrazovce s rozhraním HDMI 1.4.

  Nové dimenze

  Výkonný hardware je ideálním základem pro realistické 3D* ve hrách a filmech. S krystalicky čistým obrazem LCD displejů a výkonnými grafickými kartami může notebook nabídnout 3D rychlostí 120 snímků za vteřinu prostřednictvím brýlí NVIDIA 3D Vision s aktivní závěrkou nebo integrovaných 3D vysílačů.

  Přímo na notebooku lze ve 3D přehrávat Blu-ray filmy ve vysokém rozlišení a pomocí dodávaného softwaru 3DTV Play od společnosti NVIDIA lze promítat 3D hry, filmy, fotky a přehrávaná multimédia na libovolné kompatibilní televizi s rozhraním HDMI 1.4.
  * Volitelný balíček 3D je prodáván samostatně.