Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ROG G53SW

  ROG G53SW

  15.6” high-performance gaming laptop with Full HD

  • Herní notebook G53SW poskytuje špičkový výkon plnohodnotného herního PC v kompaktním 15palcovém provedení.
  • Je to vysoce výkonný přenosný počítač s HD rozlišením bez kompromisů, se kterým si akci vychutnáte naplno.
  Product Image

  Špičkový výpočetní výkon

  Populární řada G53 byla doplněna novým přírůstkem s rychlým procesorem Intel® Core™ i3/i5/i7 druhé generace. Model G53SW se může sebevědomě postavit svým sokům z řad stolních počítačů, protože zvládne skutečně vše, co byste od něj mohli chtít – od kancelářských aplikací přes kódování videa až po hraní her.

  Ohromující zvuk

  První notebook na světe s technologií Creative EAX Advance HD 5.0 poskytuje na základě prostředí a akcí odpovídající 3D zvukové efekty. Technologie THX TruStudio používá optimalizované režimy zvuku, díky kterým znějí hry, hudba a filmy realističtěji.

  Fantastický prostorový zvuk využívající technologie EAX a THX společně s realistickými efekty zajišťují dosud nevídaný poslechový zážitek. Představují nový standard v reprodukci hudby a filmového zvuku.

  Efektivní chlazení

  Atraktivní konstrukce notebooku G53SW umožňuje jedinečné chlazení a tlumení hluku. Dva obrovské větrací otvory na zadní straně odvádí teplý vzduch i hluk od uživatele. Výsledkem je chladnější a tiché pracovní prostředí.

  Větrací otvory na zadní straně pro tišší provoz a lepší odvod tepla
  Ergonomická klávesnice s 5° úhlem sklonu a pogumovaným povrchem umožňuje pohodlné hraní her a psaní i po delší dobu.

  Prvotřídní komfort

  Ergonomická podsvícená klávesnice má sklon 5 stupňů, což přispívá k většímu pohodlí i během delšího hraní. Použití dále usnadňuje speciální pogumovaný materiál.

  Notebook G73Jw je dodáván se softwarem 3DTV Play od společnosti NVIDIA, který zajišťuje 3D efekty na libovolné kompatibilní obrazovce s rozhraním HDMI 1.4.

  Úchvatná grafika

  Notebook G73Jw je plně kompatibilní s DirectX11.

  Notebook G53SW využívá zcela novou grafickou kartu NVIDIA GTX 460M s velkou 1,5GB pamětí GDDR5. Tento nový grafický procesor, založený na technologii Fermi, nabízí nativní podporu DirectX11. Špičková grafika her ve vysokém rozlišení a akcelerace videa je proto samozřejmostí.

  Notebook G53SW je dodáván se softwarem 3DTV Play společnosti NVIDIA, který zajišťuje projekci grafiky ve vysokém rozlišení tohoto notebooku na libovolnou kompatibilní 3D televizi vybavenou rozhraním HDMI 1.4. Ve svém obývacím pokoji si tak budete moci vychutnat 3D video, hry i fotografie.