Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  U36JC

  U36JC

  ASUS U36 je prvním notebookem na světě, který je pouhých 19 mm tenký a přitom je vybaven SV (standard voltage) procesorem

  • Výjimečně štíhlý 19mm notebook s výkonným
   procesorem Intel® i5/i3 se standardním napájením
  • Hmotnost pouhých 1,44 kg se 4článkovou baterií / 1,6 kg s 8článkovou baterií, výdrž baterie až 10 hodin
  • Kryt displeje z lehké a odolné slitiny hliníku a hořčíku
  • Speciální povrchová úprava: Měkčená opěrka dlaní, na které neulpívají otisky a snadno se čistí
  Product Image

  Supertenký notebook s SV procesorem Intel

  Standard voltage procesor Intel

  V dnešním světě se práce na počítači za pohybu nebo na cestách již stala běžnou součástí našeho života. Dříve platilo, že pokud jste chtěli mít tenký a lehký notebook, pak jste nemohli počítat s výkonem. Dnes to však již neplatí. Seznamte se s notebookem ASUS U36 – prvním notebookem na světě, který je vybaven procesorem Intel® se standardním napájením a přitom má v pase pouhých 19 mm. Notebook U36 nabízí vzhledem ke své velikosti jednoznačně nejlepší výkon. Ke skvělým výsledkům mu mimo jiné pomáhá také technologie ASUS Super Hybrid Engine. ASUS U36 váží se 4článkovou baterií pouhých 1,44 kg. Je tak nejlehčím notebookem s SV procesorem, který změní váš názor na lehké notebooky.

  Exkluzivní technologie chlazení

  U počítačů to funguje podobně jako u lidí – čím tvrději pracují, tím vyšší je jejich vnitřní teplota. Problém při posouvání počítačů až na samou hranici jejich výkonu představuje teplo, které se při tomto procesu vytváří, a také způsob, jak se tohoto tepla zbavit. U notebooku U36 inženýři společnost ASUS tento problém vyřešili vyvinutím exkluzivní technologie chlazení, která udržuje chladnější nejen systém, ale dokonce i opěrky dlaní. Díky dvěma lehkým teplovodivým trubicím a účinně navrženému uspořádání je teplo odváděno od opěrky dlaní, což uživateli zaručuje pohodlnější práci.

  Stylové provedení těla s využitím slitiny hořčíku a hliníku a hedvábně jemná povrchová úprava

  Notebook U36 nabízí odlehčené, přesto vysoce odolné tělo ze slitiny hořčíku a hliníku, které zvládne každodenní přenášení, aniž by to na něm zanechalo jakékoli stopy. Snadno čistitelná jemná povrchová úprava použitá na opěrce dlaní pomáhá uvolnit napětí během dlouhých pracovních dnů. Zároveň také udržuje notebook čistý, protože na něm nejsou vidět otisky prstů a neulpívá na něm špína.

  Notebook ASUS U36 je nejtenčím notebookem s SV procesorem na světě

  Technologie ASUS Super Hybrid Engine zaručuje výjimečně dlouhou výdrž baterie

  Super Hybrid Engine (SHE) – Úspora energie

  Přestože notebook U36 nabízí procesor se standardním napájením a výkonnou grafickou kartu, neznamená to, že se jeho baterie rychle vybije. Díky technologii Super Hybrid Engine od společnosti ASUS dochází v režimu „Úspora energie“ k intuitivnímu snížení spotřeby, což zaručuje delší výdrž baterie. V kombinaci s technologií NVIDIA® Optimus™ vydrží notebook U36 v provozu na jedno nabití neuvěřitelných 10 hodin.