Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  X75VD

  X75VD

  Nechejte se strhnout úplně novými funkcemi

  • Windows 7 Ultimate případně jiná edice
  • Okamžité spuštění za 2 sekundy a pohotovostní doba až 12 dní
  • Technologie IceCool udržuje opěrky rukou chladné, protože komponenty produkující teplo jsou umístěny dále od uživatele
  • Výraznější zvuk díky technologii SonicMaster Lite
  • Vyzkoušejte intuitivní touchpad s funkcí Smart Gesture, která vám umožní počítač ovládat prsty zcela přirozeně
   Product Image
   X Series
   The ASUS X75 features several color choices to express your own style

   Klasické provedení krytu

   Notebook ASUS X75VD s povrchovou úpravou s klasickým vzorem a bílým provedením vyjadřujícím váš osobní styl.

   Poháněno procesory Intel®

   Originální systém Windows® 7 Ultimate nebo jiné dostupné edice, procesory Intel® Core i3, i5 nebo Pentium™, grafická karta NVIDIA® GeForce® 610M a až 1 GB operační paměti DDR3 jsou zárukou vysoké produktivity i skvělé multimediální zábavy. Notebooky ASUS X75VD nabízejí nejlepší mobilní výkon ve své třídě, který poznáte při práci i přehrávání multimédií.

   Maximální pohodlí s technologií IceCool

   Stay comfortable with IceCool technology

   Společnost ASUS využila unikátní uspořádání vnitřních komponent a opěrky rukou tak zůstávají neustále chladné. Jejich teplota je za všech okolností nižší než teplota lidského těla, takže jsou příjemné na dotek a přispívají k vyššímu pohodlí i při dlouhodobé práci s počítačem.

   Smartphone-like responsiveness with instant on*

   Okamžité spuštění* a rychlost srovnatelná se smartphonem

   Pouze notebooky ASUS nabízejí možnost okamžitého zapnutí z režimu spánku či hibernace za pouhé 2 sekundy. Nebudete muset čekat na opětovné spouštění systému a rychle se vrátíte k započaté práci či zábavě. Technologie ASUS Super Hybrid Engine II zajišťuje pohotovostní dobu až 11 dní a dokáže automaticky zálohovat data v případě, že nabití baterie poklesne pod 5 %.

   * Skutečná pohotovostní doba notebooku X75VD se liší v závislosti na výkonu jednotlivých komponent, připojených zařízeních a okolních podmínkách.

   Zvukové opojení se SonicMaster Lite

   SonicMaster Lite audio amazement

   Díky tomuto jedinečnému vylepšení zvuku od společnosti ASUS jsou modely řady X výkonnými multimediálními notebooky s nejlepším zvukem v dané třídě: výraznější zvuk s větším frekvenčním rozsahem a čistotou se postará o ještě lepší multimediální zábavu.

   The ASUS X75 features several color choices to express your own style
   The ASUS X75 features several color choices to express your own style

   USB 3.0 – Rychlejší práce i zábava

   SonicMaster Lite audio amazement

   Rozhraní USB 3.0 patří do standardní výbavy notebooků řady X. Umožňuje až desetkrát rychlejší datové přenosy než předchozí USB 2.0, čímž urychluje zálohování i práci se soubory a aplikacemi. Rozlučte se s dlouhým čekáním – 25GB film na Blu-ray v HD rozlišení přenesete za pouhých 70 sekund.