V7-P8H61E

  V7-P8H61E

  Počítač V7-P8H61E Barebone dokonale uspokojí všechny požadavky na běžnou domácí zábavu

  • Podpora USB 3.0
  • EPU – Energetická účinnost vždy a všude
  • EFI BIOS – EZ Mode – Flexibilní a intuitivní rozhraní systému BIOS
  • AI Suite II – Snadný přístup k inovativním funkcím od společnosti ASUS
  • MemOK! – Každá paměť je naprosto OK!
   Product Image

   Design

   Lesklý černý přední panel
   Tajemný tmavý lesk uspokojí i zákazníky s náročnými požadavky na vytříbený styl. Leštěný panel v kombinaci s jednoduchou symetrií dává vzniknout elegantnímu tělu, v němž se ukrývá fantastický výkon. Stylový hlavní vypínač je decentně integrován do rámu a ukrytých pozic vstupních/výstupních jednotek. Ladné křivky se táhnou po celém těle počítače pyšnícího se nepřekonatelným výpočetním výkonem.

   Charakteristiky procesoru, čipové sady a grafické karty

   Patice LGA1155 pro procesory Intel® Core™ i7 / i5 / i3 druhé generace
   Deska V7-P8H61E podporuje procesory Core™ i7 / Core™ i5 / Core™ i3 druhé generace s paticí LGA1155, integrovanými řadiči paměti a PCI Express podporujícími dvoukanálové (2 DIMM) paměti DDR3 a 16 linek PCI Express 2.0. To je zárukou vysokého grafického výkonu. Procesory Intel® Core™ i7 / Core™ i5 / Core™ i3 druhé generace patří mezi nejvýkonnější a zároveň nejúspornější procesory na světě.
   Supports Intel Core
   Čipová sada Intel® H61 Express
   Intel® H61 Express je nejnovější čipovou sadou podporující procesory Intel® Core™ i7 / i5 / i3 druhé generace s paticí 1155. Poskytuje vyšší výkon pomocí sériových propojení bod-bod umožňujících zvětšit šířku pásma a zvýšit stabilitu. Kromě toho H61 nabízí 4 porty SATA 3 Gb/s zajišťující rychlejší přenosy dat a dvojnásobnou šířku pásma v porovnání se stávajícími sběrnicemi.
   Intel Chipset H61

   Charakteristiky paměti

   Podpora dvoukanálových pamětí DDR3 s frekvencí 1 333/1 066 MHz
   Deska P6-P8H61E podporuje paměti DDR3 s frekvencí datových přenosů 1333/1066 MHz, které vyhovují vysokým požadavkům na šířku pásma nejnovějších multimediálních a internetových aplikací a také aplikací s 3D grafikou. Dvoukanálová architektura DDR3 zvětšuje šířku přenosového pásma operační paměti a zvyšuje výkon celého systému.

   VGA výstup

   Podpora HDMI
   Domácí zábava v rozlišení Full HD 1080p Nechejte se uchvátit úžasným filmovým zážitkem. Stačí připojit HD monitor nebo TV prostřednictvím portu HDMI.
   Porty
   Podpora USB 3.0
   Zažijte přenos dat extrémně vysokou rychlostí 4,8 Gb/s díky USB 3.0 – nejnovějšímu standardu pro připojení periferií. Toto rozhraní má za úkol zajistit snadné propojení komponent a periferií příští generace. USB 3.0 přenáší data až 10násobnou rychlostí a je navíc zpětně kompatibilní s USB 2.0.
   USB3.0

   Nejnovější přenosové technologie

   Podpora dvoukanálových pamětí DDR3 1333/1066
   Tato základní deska podporuje operační paměti DDR3, které nabízejí frekvence 1333/1066 MHz, a splňují tak vyšší požadavky nejnovějších 3D aplikací, multimédií a internetových aplikací na šířku pásma. Dvoukanálová architektura DDR3 zvětšuje šířku přenosového pásma operační paměti a zvyšuje výkon celého systému.
   DDR3 1333 Support

   Exkluzivní funkce od společnosti ASUS

   EPU
   Energetická účinnost v každé situaci
   Seznamte se s prvním procesorem na světě, který nabízí úsporu energie v reálném čase. Jednoduše použijte přepínač na základní desce nebo obslužný program AI Suite II. Ušetřete maximum energie díky automatické detekci aktuálního vytížení PC a inteligentnímu nastavení spotřeby energie. Tato jedinečná technologie rovněž snižuje hlučnost ventilátorů a prodlužuje životnost komponent!
   EPU
   EFI BIOS (EZ Mode)
   Flexibilní a intuitivní rozhraní systému BIOS
   Nový systém ASUS EFI BIOS poskytuje uživatelsky příjemné rozhraní, které překonává tradiční systémy BIOS ovládané pomocí klávesnice, neboť umožňuje také pohodlnější ovládání myší. Uživatelé proto mohou ovládat nový EFI BIOS stejně snadno jako operační systém. Exkluzivní režim EZ Mode zobrazuje informace o často používaných položkách nastavení, pokročilý režim (Advanced Mode) je určen zkušeným uživatelům, kteří vyžadují detailnější nastavení systému.
   EFI BIOS (EZ Mode)
   AI Suite II
   Snadný přístup k inovativním funkcím od společnosti ASUS
   Rychlé a uživatelsky příjemné rozhraní programu ASUS AI Suite II nabízí kompletní přístup k exkluzivním funkcím od společnosti ASUS. S jeho pomocí mohou mít uživatelé snadno pod kontrolou napájení systému, sledovat stav PC a vyhodnocovat údaje ze snímačů a čidel. Tento všestranný software nabízí různé snadno použitelné funkce, díky kterým nebudete muset stále přepínat mezi různými obslužnými programy.
   AI Suite II
   MemOK!
   Každá paměť je naprosto OK!
   MemOK! dokáže rychle zajistit kompatibilitu paměti při zavádění systému. Tento mimořádný nástroj pro záchranu operační paměti nevyžaduje víc než stisknutí jediného tlačítka, které vyřeší problémy s pamětí. Nástroj MemOK! rozpozná nastavení, při kterém nedochází k chybám, a výrazně tak zvyšuje úspěšnost bezproblémového spuštění systému. Uveďte svůj systém do chodu během okamžiku!
   MemOK!
   CrashFree BIOS3
   Obnovte zničené údaje v systému BIOS jednoduše z USB flash disku
   ASUS CrashFree BIOS 3 umožňuje uživateli obnovit zničené údaje systému BIOS z USB flash disku obsahujícího soubor BIOS. Tento obslužný program snižuje náklady a problémy spojené s nákupem náhradního BIOS čipu.
   CrashFree BIOS3
   Q-Fan
   Dokonalé chlazení a akustický komfort
   Vysoká míra integrace mechanických součástí a samotná konstrukce základní desky zajišťuje skvělé proudění vzduchu. Základní deska P6-P8H61E navíc využívá jedinečnou technologii Q-Fan, která automaticky zjišťuje aktuální teploty a vytížení procesoru. Nabízí proto špičkové tepelné vlastnosti, výborné chlazení a vysoký akustický komfort, resp. tiché pracovní prostředí.
   Q-Fan
   Kvalitní kondenzátory
   100% vysoce kvalitní kondenzátory s vodivým polymerem
   Tento barebone systém používá vysoce kvalitní polymerové kondenzátory vzhledem k jejich dlouhé výdrži, životnosti a vylepšeným tepelným vlastnostem.
   Kvalitní kondenzátory

   RoHS

   GreenASUS
   Tento barebone systém splňuje požadavky evropské normy ErP (Energy-related Products), které ukládají potřebu dosáhnout konkrétních hodnot energetické účinnosti. Tento přístup je v souladu s vizí společnosti ASUS – vytvářet díky inovacím energeticky úsporné produkty šetrné k životnímu prostředí, které snižují uhlíkovou stopu, a zmírňují tak dopad na životní prostředí.
   GreenASUS