P8H61-M PLUS

  P8H61-M PLUS

  REV 3.0 - Nová revize základní desky H61 B3
  Výkonná základní deska H61 formátu mATX s technologií pro přetaktování GPU a kondenzátory s pevným dielektrikem

  • Kondenzátory s pevným dielektrikem – Špičkové kondenzátory s vodivým polymerem
  • GPU Boost – Běžte až na samotnou hranici možností s iGPU Level Up!
  • Strážce napájení na plný úvazek – Přepěťová ochrana chrání váš systém před hrozbami!

  Další informace o nové revizi B3 a předchozí verzi

   Product Image

   Charakteristiky procesoru, čipové sady a grafické karty

   Patice LGA1155 pro 2. generaci procesorů Intel® Core™ i7 / Core™ i5 / Core™ i3

   Tato základní deska podporuje nejnovější procesory Intel® Core™ i3/Core™ i5/Core™ i7 druhé generace s paticí LGA1155 a integrovanými řadiči paměti a PCI Express s podporou dvoukanálových (2 DIMM) DDR3 pamětí a 16 linek PCI Express 2.0. To je zárukou vysokého grafického výkonu. Procesory Intel® Core™ i7 / Core™ i5 / Core™ i3 druhé generace patří mezi nejvýkonnější a zároveň nejúspornější procesory na světě.

   Intel® H61 Express Chipset

   The Intel® H61 Express Chipset is the latest single-chipset design to support the new 1155 socket Intel® Core™ i7 / Core™ i5 / Core™ i3 second generation processors. It uses serial point-to-point links, which allows increased bandwidth and stability, and provides an improved performance.

   ASUS Features

   Anti-Surge Protection (Ochrana proti přepětí)

   Přepěťová ochrana Anti-Surge detekuje přepětí a v reálném čase brání jeho šíření. V případě přepětí rovněž aktivně odpojuje napájení a chrání systém.

   1. Detekce přepětí v reálném čase.
   2. Aktivní ochrana proti potenciálnímu poškození základní desky a celého systému.

   Špičkové kondenzátory s vodivým polymerem

   Tato základní deska používá vysoce kvalitní polymerové kondenzátory kvůli dlouhé výdrži, životnosti a vylepšeným tepelným vlastnostem.

   ASUS EFI BIOS (EZ Mode)

   Flexibilní a intuitivní rozhraní systému BIOS
   Nové ASUS EFI BIOS je rozšířitelné rozhraní firmwaru odpovídající architektuře uEFI. Představuje uživatelsky příjemné rozhraní, které překonává tradiční systémy BIOS ovládané pomocí klávesnice, neboť umožňuje také pohodlnější ovládání myší. Uživatelé proto mohou ovládat nový EFI BIOS stejně snadno jako operační systém. Exkluzivní režim EZ Mode zobrazuje informace o často používaných položkách nastavení, pokročilý režim (Advanced Mode) je určen zkušeným uživatelům, kteří vyžadují detailnější nastavení systému.

   GPU Boost

   Běžte až na samotnou hranici možností s iGPU Level Up!
   GPU Boost zrychluje integrované grafické jádro a přináší extrémní grafický výkon. S uživatelsky příjemným rozhraním lze flexibilně nastavit frekvenci. Snadno dosáhnete stabilního vylepšení systému při jakémkoliv využití.

   Q-Fan2

   Technologie ASUS Q-Fan2 inteligentním způsobem nastavuje jak rychlost ventilátoru CPU, tak ventilátoru PC skříně podle zatížení systému, aby byl zajištěn tichý a efektivní provoz bez přehřívání.

   ASUS EZ DIY

   ASUS CrashFree BIOS3

   ASUS CrashFree BIOS 3 umožňuje uživateli obnovit zničené údaje systému BIOS z USB flash disku obsahujícího soubor BIOS. Tato utilita snižuje náklady a problémy spojené s nákupem náhradního BIOS čipu.

   ASUS EZ Flash 2

   Jednoduše aktualizujte BIOS z USB flash disku před vstupem do operačního systému
   EZ Flash je uživatelsky přívětivý program pro aktualizaci systému BIOS. Jestliže chcete spustit tento nástroj a aktualizovat BIOS z USB flash disku před vstupem do operačního systému, jednoduše stiskněte předem definovanou „horkou“ klávesu.

   Industry Standard

   8kanálový zvuk ve vysokém rozlišení

   Zabudovaný osmikanálový HD audio kodek (High Definition Audio, dříve známý pod kódovým označením Azalia) podporuje kvalitní výstup zvuku 192 kHz/24 bitů, technologii rozpoznání zapojení jacku, která automaticky zjišťuje a identifikuje typy periferních zařízení zapojených do audio vstupů a výstupů a upozorňuje uživatele na nesprávná zapojení; tím se eliminuje riziko použití nesprávného konektoru.

   RoHS

   GreenASUS

   Základní deska a její obal vyhovují směrnici Evropské unie o omezení používání nebezpečných látek (RoHS). To je plně v souladu se závazkem společnosti ASUS, která se snaží vytvářet recyklovatelné produkty šetrné k životnímu prostředí a obaly, které chrání zdraví uživatele a mají jen minimální vliv na životní prostředí.