P8H61-M PRO

  P8H61-M PRO

  REV 3.0 – Nová základní deska H61 revize B3
  Exkluzivní funkce ASUS GPU Boost na deskách Intel H61

  • GPU Boost – Okamžité zvýšení výkonu integrovaného GPU!
  • EFI BIOS (EZ Mode) – Flexibilní a intuitivní rozhraní systému BIOS
  • AI Suite II – Snadný přístup k inovativním funkcím od společnosti ASUS
  • MemOK! – Rychle zajistí kompatibilitu paměti při zavádění systému
  • Skutečná podpora USB 3.0 a SATA 6 Gb/s

  Další informace o nové revizi B3 a předchozí verzi

  Product Image
  Patice LGA1155 pro procesory Intel® Core™ i7 / Core™ i5 / Core™ i3 druhé generace

  Tato základní deska podporuje nejnovější procesory Intel® Core™ i3/Core™ i5/Core™ i7 druhé generace s paticí LGA1155 a integrovanými řadiči paměti a PCI Express s podporou dvoukanálových (2 DIMM) DDR3 pamětí a 16 linek PCI Express 2.0. To je zárukou vysokého grafického výkonu. Procesory Intel® Core™ i7 / Core™ i5 / Core™ i3 druhé generace patří mezi nejvýkonnější a zároveň nejúspornější procesory na světě.

  Čipová sada Intel® H61(B3) Express

  Čipová sada Intel® H61(B3) Express je nejnovější samostatná čipová sada podporující nové patice 1155 pro 2. generaci procesorů Intel® Core™ i3/Core™ i5/Core™ i7. Poskytuje vyšší výkon pomocí sériových propojení bod-bod umožňujících zvětšit šířku pásma a zvýšit stabilitu.

  EPU

  Seznamte se s prvním procesorem na světě, který nabízí úsporu energie v reálném čase. Jednoduše použijte přepínač na základní desce nebo obslužný program AI Suite II. Ušetřete maximum energie díky automatické detekci aktuálního vytížení PC a inteligentnímu nastavení spotřeby energie. Odměnou vám navíc bude nižší hluk ventilátoru a delší životnost komponent.

  AI Suite II

  Rychlé a uživatelsky příjemné rozhraní programu ASUS AI Suite II nabízí kompletní přístup k exkluzivním funkcím od společnosti ASUS. Umožní přetaktovat systém, spravovat napájení a řídit rychlost ventilátorů, kontrolovat údaje o napětí a údaje ze snímačů. Tento všestranný software nabízí různé snadno použitelné funkce, díky kterým nebudete muset přepínat tam a zpět mezi různými obslužnými programy.

  ASUS UEFI BIOS (EZ Mode)

  Rozhraní UEFI (Unified Extensible Firmware Interface) je exkluzivní pro základní desky od společnosti ASUS a jde o vůbec první myší ovládané grafické rozhraní systému BIOS navržené se dvěma volitelnými režimy. Nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, které převyšuje tradiční systémy BIOS ovladatelné pouze klávesnicí, protože umožňuje flexibilní a pohodlné ovládání s rychlým rolováním. Uživatelé proto mohou ovládat nový UEFI BIOS stejně snadno jako operační systém. Rychlé a bezproblémové přetaktování či sdílení nastavení usnadňuje funkce zálohování obrazu systému BIOS, kterou lze aktivovat pomocí klávesy F12. Exkluzivní režim EZ Mode zobrazuje informace o často používaných položkách nastavení, zatímco pokročilý režim (Advanced Mode) je určen zkušeným uživatelům, kteří vyžadují detailnější nastavení systému, včetně podrobných informací o paměti DRAM.

  Podpora pevných disků s kapacitou větší než 2,2 TB
  ASUS UEFI BIOS v 64bitovém režimu nativně podporuje pevné disky s kapacitou přesahující 2,2 TB. Využívá celý prostor disku a poskytuje maximální pohodlí, jaké dosud tradiční verze systému BIOS nenabízely.

  Exkluzivní rozhraní ASUS
  • EZ Mode - Poskytuje přístup k různým optimalizovaným režimům systému, nabízí jasné informace o systému a umožňuje určovat prioritu při zavádění systému pomocí přetahování myší
  •Advanced Mode – pro zkušené uživatele vyžadující detailní nastavení systému

  TurboV

  Easy, Real-Time O.C. Tunings
  Zažijte nával adrenalinu při přetaktování v reálném čase – nyní je to díky utilitě ASUS TurboV realitou. S tímto jednoduchým nástrojem můžete počítač přetaktovat, aniž by bylo nutné opouštět operační systém nebo restartovat počítač. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní je přetaktování opravdu otázkou jen několika kliknutí. Profily ASUS OC v utilitě TurboV navíc nabízejí nejlepší nastavení přetaktování pro nejrůznější situace.


  MemOK!

  Any Memory is A-OK!
  MemOK! dokáže rychle zajistit kompatibilitu paměti při zavádění systému. Tento mimořádný nástroj pro záchranu operační paměti nevyžaduje víc než stisknutí jediného tlačítka, které vyřeší problémy s pamětí. Nástroj MemOK! rozpozná nastavení, při kterém nedochází k chybám, a výrazně tak zvyšuje úspěšnost bezproblémového spuštění systému. Spusťte svůj systém okamžitě.

  GPU Boost

  Instant iGPU Level Up!
  GPU Boost v reálném čase přetaktuje integrované grafické jádro a zajistí ten nejlepší grafický výkon. Uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje flexibilně nastavit frekvenci i napětí. Stabilnímu a rychlému zvýšení výkonu systému pomáhá také několik profilů pro přetaktování.

  Podpora USB 3.0

  Přenos dat extrémně vysokou rychlostí 4,8 Gb/s díky USB 3.0 – nejnovějšímu standardu pro připojení periferií. Toto rozhraní má za úkol zajistit snadné propojení komponent a periferií příští generace. USB 3.0 přenáší data až 10× rychleji a navíc je zpětně kompatibilní s USB 2.0.

  SATA 6Gb/s

  ASUS provides extra SATA 6.0Gb/s ports with enhanced scalability, faster data retrieval, and double the bandwidth of current bus systems.

  Anti-Surge Protection (Ochrana proti přepětí)

  Přepěťová ochrana Anti-Surge detekuje přepětí a v reálném čase brání jeho šíření. V případě přepětí rovněž aktivně odpojuje napájení a chrání systém.

  1. Detekce přepětí v reálném čase.
  2. Aktivní ochrana proti potenciálnímu poškození základní desky a celého systému.

  Používá výhradně vysoce kvalitní kondenzátory s vodivým polymerem!

  Tato základní deska používá vysoce kvalitní polymerové kondenzátory kvůli dlouhé výdrži, životnosti a vylepšeným tepelným vlastnostem.

  Fan Xpert

  ASUS Fan Xpert umožňuje inteligentně regulovat rychlost větráku procesoru a šasi podle teploty prostředí, která je ovlivněna různými klimatickými podmínkami v různých částech světa a zatížením vašeho PC. Tiché a účinné chlazení zajistí mnoho integrovaných užitečných profilů umožňujících flexibilní řízení rychlosti ventilátorů.

  C.P.R.

  Funkce BIOS C.P.R. automaticky obnovuje výchozí nastavení procesoru, jestliže při přetaktování dojde k selhání a zamrznutí systému. Díky funkci C.P.R. již není nutné otevírat skříň a ručně resetovat data RTC (Real-Time Clock). K obnovení původního nastavení procesoru stačí pouze vypnout a restartovat systém.

  GreenASUS

  Základní deska a její obal vyhovují směrnici Evropské unie o omezení používání nebezpečných látek (RoHS). To je plně v souladu se závazkem společnosti ASUS, která se snaží vytvářet recyklovatelné produkty šetrné k životnímu prostředí a obaly, které chrání zdraví uživatele a mají jen minimální vliv na životní prostředí.