Leather II External HDD

  Leather II External HDD

  Mobilní úložiště na úrovni

  • Luxusní dojem díky povrchu z pravé kůže
  • Stačí zapojit a můžete ukládat data! Žádné ovladače
  • Podpora nepřeberného množství formátů souborů
   Product Image

   Mobilní úložiště na úrovni

   Externí HDD Leather II je mobilním úložným zařízením, které již na první pohled působí prestižně a sofistikovaně. Kolekce externích pevných disků v kůži nabízí dokonalé pohodlí – stačí zapojit a můžete ukládat data, aniž by bylo nutné instalovat ovladače. Díky podpoře více než tisíce formátů souborů jsou zařízení z kožené kolekce perfektními společníky pro práci s počítačem na cestách.


   USB 2.0
   USB 2.0
   Připojte se a pracujte díky kompatibilitě se všemi počítači bez nutnosti instalovat ovladače.
   Plug and Play
   Plug and Play
   Pracuje okamžitě a bez jakékoliv instalace. Během okamžiku tak získáte další úložný prostor navíc.

   Express Your Data
   Popožeňte svá data
   Snadno a stylově přeneste obsah a data do jakéhokoliv zařízení s podporou rozhraní USB. Stačí popadnout externí pevný disk AN200 a můžete vyrazit – funguje s notebooky, stolními počítači, multimediálními přehrávači i dalšími zařízeními. Data jsou díky němu přesouvána rychle, bezpečně a naprosto bez problémů.
   Simple but sweet: buy an ASUS hard drive and get extra cloud storage FREE!
   What is ASUS WebStorage?
   ASUS WebStorage is a Cloud Storage Service that helps user backup data, sync file between devices and share data to friends.
   Wherever there is internet connection, ASUS WebStorage can help you to retrieve your data to your notebooks, smartphones or tablets
   Just upload files to ASUS WebStorage Sync from your computer with just drag and drop. You will be able to sync your up-to-date files to all your devices so that you can enjoy the mobility without burden.


  • Customers are advised to back up or otherwise save any data stored on devices and products returned to ASUS facilities for service. ASUS accepts no responsibility for the loss or deletion of customer data, as service may require the re-formatting of storage and/or the replacement of complete devices and products.