Leather II External HDD USB 3.0

  Leather II External HDD USB 3.0

  Superrychlé úložiště USB 3.0 v kůži

  • Exkluzivní kožený povrch mění externí úložné zařízení v módní doplněk
  • Bezkonkurenční rychlosti díky novému, dosud nejrychlejšímu rozhraní USB 3.0
  • Žádná instalace ani ovladače, podpora všech formátů souborů
   Product Image

   Superrychlé úložiště USB 3.0 v kůži


   Externí 2,5" pevný disk Leather II USB 3.0 není jen pouhým příslušenstvím. Představuje vkusný doplněk vytříbeného životního stylu. Pro uživatele, kteří si velmi cení svých dat, jsou tato externí úložná zařízení v kůži nejluxusnější variantou. Nejenže místo obvyklého, jednoduchého kusu techniky získáte skvěle vypadající zařízení, odměnou vám budou také extrémně rychlé přenosy dat. Leather II External Hard Drive USB 3.0 je totiž vybaven superrychlým rozhraním USB 3.0. Pracuje také se všemi možnými formáty souborů a nevyžaduje přitom žádné ovladače. Přenášejte svá data s grácií díky kožené kolekci od společnosti ASUS.


   USB 3.0
   USB 3.0
   Nejnovější verze nejuznávanějšího standardu připojení pracuje 10× rychleji než USB 2.0. Svá data proto přenesete za mnohem kratší dobu než dříve.
   Plug and Play
   Plug and Play
   Pracuje okamžitě a bez jakékoliv instalace. Během okamžiku tak získáte další úložný prostor navíc.

   PN300 External HDD - True USB 3.0 Performance
   Poznejte skutečný výkon USB 3.0
   Nové, extrémně rychlé rozhraní USB 3.0 nabízí až 10× rychlejší datové přenosy než předchozí USB 2.0 a je až o 50 % rychlejší než eSATA. USB 3.0 se proto ukáže ve své plné kráse zejména při práci s obsahem ve vysokém rozlišení – nabídne rychlé datové přenosy, zvládnete více v kratším čase a již nikdy nebudete muset čekat, než se vám zkopíruje film. USB 3.0 je rovněž mnohem spolehlivější než předchozí standardy a disponuje funkcemi pro rychlejší a účinnější nabíjení připojených zařízení. Špičkové příslušenství značky ASUS je tímto novým rozhraním samozřejmě vybaveno.
   Express Your Data
   Popožeňte svá data
   Snadno a stylově přeneste obsah a data do jakéhokoliv zařízení s podporou rozhraní USB. Stačí popadnout externí pevný disk Leather II USB 3.0 a můžete vyrazit – funguje s notebooky, stolními počítači, multimediálními přehrávači i dalšími zařízeními. Data jsou díky němu přesouvána rychle, bezpečně a naprosto bez problémů.
   Simple but sweet: buy an ASUS hard drive and get extra cloud storage FREE!
   What is ASUS WebStorage?
   ASUS WebStorage is a Cloud Storage Service that helps user backup data, sync file between devices and share data to friends.
   Wherever there is internet connection, ASUS WebStorage can help you to retrieve your data to your notebooks, smartphones or tablets
   Just upload files to ASUS WebStorage Sync from your computer with just drag and drop. You will be able to sync your up-to-date files to all your devices so that you can enjoy the mobility without burden.


  • Customers are advised to back up or otherwise save any data stored on devices and products returned to ASUS facilities for service. ASUS accepts no responsibility for the loss or deletion of customer data, as service may require the re-formatting of storage and/or the replacement of complete devices and products.