O!Play Mini V2

  O!Play Mini V2

  Kompaktné zariadenie pre zábavu vo vysokom rozlíšení s podporou celého radu formátov a 7.1-kanálovým zvukom

  • Exkluzívna funkcia AutoPlay: stačí jediné pripojenie a môžete prehrávať všetok svoj obsah
  • Elegantný a kompaktný multimediálny HD prehrávač
  • Úžasný 7.1-kanálový priestorový zvuk
  • Podpora najobľúbenejších multimediálnych formátov
  • Exkluzívna funkcia RightTxT na automatickú detekciu titulkov
  • Čítačka kariet 4 v 1

  Kompaktné rozmery, obrovská porcia zábavy!

  Prehrávač O!Play Mini V2 ponúka veľa funkcií v jedinom malom zariadení, ktoré si hravo poradí takmer s akýmkoľvek multimediálnym obsahom vo vysokom rozlíšení. Umožňuje prehrávanie 7.1-kanálového HD zvuku, filmov, hudby alebo trebárs zdieľanie fotografií s vašimi priateľmi a rodinou.

  Exkluzívna funkcia AutoPlay – stačí jediné pripojenie a môžete prehrávať všetok svoj obsah

  Vaše malé deti alebo rodičia nevedia, ako používať prehrávač O!Play prostredníctvom používateľského rozhrania? Prehrávač O!Play Mini V2 predstavuje veľmi užitočné a praktické zariadenie pre všetkých, ktorí nie sú príliš zdatní v používaní počítača. S exkluzívnou funkciou ASUS AutoPlay stačí pripojiť USB kábel a prehrávanie všetkého videoobsahu sa automaticky spustí bez nutnosti použitia používateľského rozhrania. Túto funkciu ocenia zároveň všetci používatelia, ktorí chcú používať prehrávač O!Play na reklamné účely. Prehrávač O!Play Mini V2 môže slúžiť ako reklamný stojan zobrazujúci propagačné videoklipy na verejných miestach!

  Elegantný a kompaktný multimediálny HD prehrávač

  Prehrávač O!Play Mini V2 je perfektným doplnkom vašej obývacej izby. I s obyčajným USB diskom sa premení na dokonalé Full HD multimediálne centrum. Skvelo zabaví vašich priateľov aj rodinu a navyše všetkých nadchne svojím elegantným lesklým vyhotovením a nízkou hmotnosťou 175 g.

  Elegantný a kompaktný

  Najvýkonnejší dekodér a podpora najpoužívanejších multimediálnych formátov

  S prehrávačom O!Play Mini V2 si budete môcť užívať zábavu vo vysokom rozlíšení bez toho, aby ste sa museli obávať o kompatibilitu s rôznymi formátmi. Podporuje súbory obrazu ISO diskov Blu-ray, formáty MKV, RMVB (1080p), H.264, Dolby TrueHD, DTS-HD MA, OGG, FLAC a mnoho ďalších.
  * Zariadenia O!Play neumožňujú prehrávanie obsahu s ochranou autorských práv alebo inak chráneného obsahu z optických médií.

  Podporované multimediálne formáty


  7.1-kanálový priestorový zvuk a rozlíšenie Full HD 1080p sú zárukou dokonalej zábavy

  Nastal čas na dokonalú HD multimediálnu zábavu! Prehrávač O!Play Mini V2 s HDMI pripojením umožňuje prehrávanie fotografií a hudby vo vysokej kvalite a videí v rozlíšení Full HD 1080p, ktoré je šesťkrát vyššie než pri bežných diskoch DVD. Prehrávač O!Play Mini V2 zároveň podporuje 7.1-kanálový priestorový zvuk.

  Priestorový zvuk Dolby TrueHD 7.1 a rozlíšenie Full HD 1080p

  Exkluzívna funkcia RightTxT na automatickú detekciu titulkov

  Exkluzívna funkcia RightTxT na automatickú detekciu titulkov zaisťuje pohodlie pri sledovaní rôzneho obsahu z celého sveta. Netreba vyberať tie správne titulky ručne, prehrávač O!Play Mini V2 to urobí za vás a v reálnom čase.

  Exkluzívna funkcia RightTxT na automatickú detekciu titulkov


  Jednoduchá práca s fotografiami a obrázkami vďaka čítačke pamäťových kariet 4 v 1

  S prehrávačom O!Play Mini V2 si môžete kedykoľvek prezerať fotografie v rôznych formátoch v špičkovej kvalite. Funguje ako digitálny fotorámček s veľkou obrazovkou, takže zdieľanie fotografií s priateľmi či rodinou je nesmierne jednoduché. Podporuje karty SD/MMC/MS/xD a obrazové formáty JPEG, BMP, PNG, GIF a TIFF.

  Jednoducho použiteľná čítačka kariet 4 v 1

  Smart Database Manager na jednoduchú správu súborov

  Intuitívne rozhranie prehrávača O!Play Mini V2 zároveň ponúka indexačné funkcie, s ktorými ľahko usporiadate aj tie najväčšie knižnice médií. Obsahuje prehľadné zobrazenie stavu indexovania obsahu. Okamžité indexovanie navyše zaručuje rýchlejšie a pohodlnejšie prehrávanie!

  Inteligentná databáza nástroja Smart Database Manager zobrazuje, či už bol daný súbor indexovaný, alebo nie. Ak je ikona pri súbore sivá, obsah doteraz nebol indexovaný.


  Aktualizácia firmvéru online

  Prevezmite si firmvér ihneď po vydaní aktualizovanej verzie. Budete mať k dispozícii nové funkcie, s ktorými si užijete viac zábavy. Tím ASUS O!Play nedávno získal ocenenie za „NAJLEPŠIU DLHODOBÚ PODPORU“ od komunity z oblasti multimediálnych prehrávačov a snaží sa neustále zdokonaľovať tento produkt prostredníctvom aktualizácií firmvéru. Zaväzujeme sa, že budeme poskytovať podporu produktu nielen v súčasnosti, ale aj v budúcnosti.