ESC700 G4

  ESC700 G4

  ایستگاه کاری Intel® Xeon® W با پشتیبانی از ECC.

  • عملکرد قدرتمند با پردازنده Intel® Xeon® W و حافظه ECC
  • نرم افزار جامع زیرساخت مدیریت فناوری اطلاعات (IT)
  • پشتیبانی از آرایش چند گانه کارت گرافیک
  • ذخیره سازی فوق العاده و گزینه های متعدد I/O
  • صدای عالی برای سازندگان محتوا
  • مجهز به دو درگاه LAN گیگابیتی اینتل در کلاس سرور
  • گواهینامه مستقل نرم افزاری (ISV)
  • طراحی کاربر پسند، بدن نیاز به ابزارهای اضافه به منظور تعمیر و نگهداری آسان
   Product Image

   توان بالا و عملکرد قدرتمند با پردازنده Intel® Xeon® W و حافظه های ECC


   ESC700 G4 از پردازنده های سری Intel® Xeon W بهره می برد تا توان بالای پردزاشی و بهینه شده را در تمامی سناریوهای پردازشی در اختیار شما قرار دهد. پشتیبانی از حافظه های Error-Correcting Code (ECC) امکان تشخیص و رفع خطاهای تک بیت را فراهم کرده و بدین ترتیب خطراتی از جمله کرش و موارد مشابه را کاهش می دهد تا عملکرد یک محصول در سطح ایستگاه کاری تضمین گشته و قابلیت اعتماد آن افزایش یابد.

   نرم افزار جامع مدیریت زیرساخت فناوری اطلاعات (IT)

   با استفاده از ترکیب ماژول ASMB9-iKVM و نرم افزار ASUS Control Center، امکان مدیریت جامع در خارج و داخل باند برای کسب و کارهای کوچک و متوسط فراهم شده است. به لطف استفاده از ماژول داخلی، امکان بروزرسانی BIOS از راه دور، کنترل پنل، KVM مستقل، ضبط ویدئو و ثبت خطاهای BSOD، نظارت کامل بر سیستم و تخیص خطا از راه دور را بدست خواهید آورد؛ حتی اگر سیستم عامل خاموش و یا در حالت غیر فعال باشد. رابط گرافیکی کاربر پسند، با تمام مرورگرهای اصلی سازگار است. ASUS Control Center (ACC) یک پلتفرم مدیریت متمرکز و یکپارچه مدیریت اطلاعات به مظنور نظارت کامل بر محصولات تجاری ASUS از جمله سرورها، ایستگاه های کاری و نمایشگرهای تبلیغاتی است. بیشتر بدانید >

   پشتیبانی از آرایش گرافیکی چند گانه

   ESC700 G4 از کارت گرافیک های NVIDIA® Quadro و AMD® Radeon™ Pro پشتیبانی کرده و این عملکرد برای مصارفی همچون ایستگاه کاری، توسعه دهندگان محتوا، تولید مولتی مدیا و طراحان حرفه ای بسیار مناسب و حائز اهمیت است.

   ذخیره سازی فوق العاده سریع و گزینه های متعدد I/O

   Dual onboard M.2 slots and M.2 heatsink

   2 اسلات M.2 با پشتیبانی از حافظه های سالید عریض تا فرم 22110 و ارتباط با اینترفیس PCIe Gen 3 x4، امکان دستیابی به سرعت 32 گیگابیت در ثانیه را فراهم ساخته و این پهنای باند تا 5.3 برابر بیش از SSD های سنتی است. هر دو اسلات در زیر چیپست C422 قرار گرفته و توسط یک هیت سینک پوشش داده خواهند شد تا بدین ترتیب دمای آنها تا 20 درجه سانتی گراد کاهش یابد. بنابراین از حداکثر توان SSD ها در تمامی سناریوها اطمینان خواهید داشت.

   10Gbps USB 3.0

   با درگاه پشتی USB 3.1 Type-A و رابط برگشت پذیر USB 3.1 Type-C، ضمن انعطاف پذیری سیستم های ارتباطی، انتقال داده ها تا سرعت 10 گیگابیت در ثانیه را تجربه نمائید؛ تا دو برابر سریع تر از رابط USB 3.0.

   صدایی فوق العاده برای سازندگان محتوا

   ESC700 G4 به کدک صوتی Realtek® S1220A مجهز شده است که کیفیت صدای بی نظیری را با نسبت سیگنال به نویز 120 دسی بل در حالت استریو خروجی و 113 دسی بل را در وضعیت ورودی ارائه خواهد کرد.

   دو درگاه گیگابیتی Intel LAN در کلاس سرور

   به منظور دستیابی به شبکه هایی قابل اعتماد، ESC700 G4 دارای دو درگاه گیگابیتی Intel LAN در آخرین کلاس سرور است که باعث کاهش بار CPU، کاهش دما و عملکرد بالا به همراه پشتیبانی بهتر از سیستم عامل های گوناگون می شود. همچنین استفاده از دو درگاه LAN توان ترکیب لینک های شبکه را به منظور افزایش توان خروجی بیشتر در صورت ضعف یک پورت را فراهم می سازد.

   گواهینامه مستقل از فروشنده نرم افزار (ISV)

   گواهینامه مستقل از فروشنده نرم افزار (ISV) در حال تبدیل شدن به یک عامل مهم برای کاربران در صنایع مختلف است. ASUS طی همکاری با فروشندگان ISV از جمله Adobe و Autodesk، تست و سازگاری آنها را بر روی سیستم ها تضمین می کند. در نتیجه این تضمین وجود دارد که که ایستگاه های کاری ASUS قابل اعتماد و عملکردی بالا را برای کاربران در زمینه های گوناگون فراهم می سازد.   طراحی کاربر پسند، بدن نیاز به ابزارهای اضافه به منظور تعمیر و نگهداری آسان

   ASUS ESC300 G4 دارای طراحی آسان به منظور سرویس و نگهداری است که زمان عملیات های فوق را نیز کاهش خواهد داد. بدین ترتیب مدیران و کاربران قادر به تعمیرات و ارتقاء قطعات سیستم، بدون نیاز به ابزار آلات خاص به منظور باز کردن کیس خواهند بود.

   1- پانل جلویی را بدون نیاز به ابزار باز و بسته نمائید.

   2- نصب درایو نوری: برای باز کردن درایو، آن را بیرون کشیده و یا داخل نمائید. نصب ساده بدون نیاز به پیچ.

   3- نصب هارد دیسک های 3.5 اینچی: قفل HDD را برای دسترسی آسان به 90 درجه بچرخانید.

   انتخاب میان ایستگاه کاری و کامپیوتر تجاری؟

   با توجه به پیشرفت های تکنولوژیکی، مرز بین کامپیوترهای شخصی و ایستگاه های کاری حرفه ای بسیار باریک شده است. نمودار زیر برای کمک به صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط در نظر گرفته شده است تا بهترین سیستم بر اساس نیازهای آنها انتخاب گردد.