Z11PA-U12/10G-2S

  Z11PA-U12/10G-2S

  مادربرد سرور مقیاس پذیر، برای شبکه ای با حداکثر سرعت

  • پلتفرم مقیاس پذیر Intel®‎ Xeon®
  • قابلیت بی نظیر در گسترش حافظه با 12 اسلات DIMM
  • شبکه ای با سرعت بالا با دو رابط 10 Gigabit SFP+
  • Dual OCuLink برای اتصال تجهیزات NVME و نهایت بهره وری
  • پشتیبانی از 13 رابط SATA 6b/s برای تجهیزات ذخیره سازی
  • راه حل جامع مدیریت IT با ASMB9-iKVM و ASUS Control Center (ACC)
  • افزایش بهره وری انرژی با اتصالات برق ASUS ProCool
   Product Image

   قابلیت افزایش حافظه بی نظیر با 12 اسلات DIMM

   ASUS Z11PA-U12/10G-2S از 12 اسلات حافظه رم DIMM بهره می برد که بیشترین تعداد اسلات در یک مادربرد جمع و جور ATX بوده و بیشتر از مادربردهای ATX موجود است.


   شبکه پر سرعت با دو رابط 10 Gigabit SFP+

   به لطف استفاده از دو ماژول 10 Gigabit SFP+، مادربرد ASUS Z11PA-U12/10G-2S سریع ترین سرعت شبکه را در ارتباط های اینترنت و اینترانت ارائه خواهد داد. افزون بر آن، Intel®‎ Virtual RAID موجود در CPU (VROC)، با دو کانکتور OCuLink ارتباط دارد تا در هر دو آرایش RAID 0 برای افزایش سرعت انتقال داده ها و RAID 1 به منظور بارگزاری سریع اطلاعات در خدمت شما باشد.


   دو کانکتور OCuLink برای اتصال به تجهیزات NVME و افزایش کارایی

   مادربرد ASUS Z11PA-U12/10G-2 دارای دو کانکتور OCuLink به منظور ارتباط پورت به پورت کارآمد است که از اکثر تجهیزات NVME پشتیبانی کرده و نیاز به نصب کارت و اشغال اسلات PCIe را از بین می برد.


   اتصال به 13 دستگاه SATA 6Gb/s به منظور ذخیره سازی

   مادربرد ASUS Z11PA-U12/10G-2S دارای 3 کانکتور mini-SAS HD و 12 پورت ساتا به منظور اتصال پر سرعت 6 گیگابیت در ثانیه است که با تجهیزات خارجی نیز سازگار است. علاوه بر این، یک کانکتور 7 پین SATA نیز امکان اتصال یک درایو نوری و یا دیگر موارد اضافی را میسر می کند.


   Comprehensive IT infrastructure management solution

   ASUS Z11PA-U12/10G-2S به همراه یک ماژول iKVM و به همراه بسته نرم افزاری ASUS Control Center عرضه می گردد تا بدین ترتیب تمامی ویژگی های مدیریت جامع را در داخل و خارج از باند، برای کسب و کار های کوچک و متوسط در اختیار شما قرار دهد. ASUS Control Center (ACC) یک پلتفرم مدیریت متمرکز و یکپارچه مدیریت اطلاعات برای نظارت و کنترل محصولات تجاری ASUS از جمله سرورها، ایستگاه های کاری و استند های تبلیغاتی-تجاری است. ACC مواردی از جمله به روز رسانی BIOS از راه دور، مانیتورینگ و نظارت چند گانه بر سیستم از طریق گوشی های موبایل و بروزرسانی نرم افزاری تنها با یک کلیک، اجازه مدیریت سرور را در تمامی زیرساخت های IT ارائه خواهد داد. و اما ماژول ASMB9-iKVM نیز از تمامی موارد مهم در این زمینه از جمله بروزرسانی بایوس، کنترل فن ها، KVM مجزا با اینترفیس HTML5، ضبط ویدئو و ثبت اسکرین شات از BSOD را در کنار نظارت و مانیتورینگ مداوم پشتیبانی می کند؛ حتی در صورتی که سیستم خاموش یا آفلاین باشد. این برنامه از طریق یک رابط کاربردی گرافیکی و کاربر پسند ارائه می گردد که با تمامی مرورگرهای اصلی سازگار است. *در مورد ACC


   افزایش بهره وری انرژی با اتصالات برق ASUS ProCool

   مادربرد ASUS Z11PA-U12/10G-2S با کانکتورهای ASUS ProCool Power همراه است که موجب کاهش درجه حرارت اتصالات برق شده و ضمن کاهش توان، هزینه های شما را نیز کاهش خواهد داد.

   پشتیبانی از 1.5 ترابایت حافظه RDIMM, LRDIMM 3DS. پشتیبانی از 12 x 128G DDR4-2666MHz


   یک کانکتور Hybrid M.2 با پشتیبانی از SSD های با استاندارد 2242, 2260, 2280.. پشتیبانی از مسیرهای PCIe و SATA.