Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ET2210ENTS

  ET2210ENTS

  Intuitivní multimediální zábava

  • Výjimečně štíhlé provedení
  • Optimalizace SonicMaster
  • Realistický prostorový zvuk s DTS
  • Multidotyková obrazovka
   Product Image

   Click to play video

   Multimediální centrum vaší domácnosti

   Počítače All-in-One PC řady ET2210 jsou dostupné s obrazovkou o velikosti 21,5" a dokonale vyhoví všem vašim požadavkům. Díky své elegantní konstrukci, ladným křivkám, pokročilým funkcím či snadno použitelné volitelné multidotykové obrazovce, s níž se dá užít spousta legrace, se počítače řady ET2210 stanou středobodem vaší domácí zábavy. Stojanová konstrukce navíc zajišťuje bezproblémovou variabilitu i dobrou stabilitu.

   Dokonalý obraz

   Full HD obrazovka

   21,5" LED obrazovka s rozlišením Full HD a poměrem stran 16 : 9 zprostředkovává u modelů ET2210 mnohem více detailů při sledování obsahu ve vysokém rozlišení – hraní počítačových her i sledování filmů tak bude ještě lepší. Díky neuvěřitelně ostrým barvám bude lepší úplně všechno, od zábavy ve vysokém rozlišení přes graficky náročné úlohy, pracovní aplikace a hry až po prohlížení internetu. Řada ET2210 je vybavena portem HDMI, pomocí kterého snadno a pohodlně přehrajete video na projektoru nebo je převedete pro oddělené zobrazení.

   Latest Graphics

   Špičkové modely řady ET2210 jsou vybaveny výkonnou grafickou kartou NVIDIA s 1 GB paměti VRAM, takže bez potíží zvládají vykreslování náročného HD videa i velkých souborů, aniž by příliš zatěžovaly procesor. Počítače řady ET2210 rovněž využívají standardy pro bezdrátové připojení 802.11b/g/n i integrovanou webovou kameru a mikrofon, takže můžete být neustále v kontaktu se svou rodinou či přáteli.

   Enjoy Entertainment

   Nejlepším způsobem, jak si zábavu vychutnat skutečně naplno, je technologie Blu-ray Disc™, která nabízí špičkové HD rozlišení a ohromující čistotou obrazu i zvuku. Svá videa můžete dokonce i vypalovat na disky DVD a následně je sdílet s rodinou či přáteli.
   * U vybraných modelů

   Maximální pohodlí

   Multidotyková obrazovka

   Optická multidotyková obrazovka je výrazně lepší než odporová nebo kapacitní řešení dostupná na současném trhu, neboť nabízí lepší vlastnosti, čistší obraz a vyšší spolehlivost. Navíc vám umožní pomocí gest přibližovat, oddalovat či otáčet obrázky nebo snadno posouvat obsah stránky.

   asus@vibe – on-line úložiště plné zábavy

   asus@vibe představuje kompletní zábavní platformu se spoustou služeb navíc. S platformou asus@vibe mohou uživatelé kdykoli a odkudkoli přistupovat k nepřebernému množství vzrušujícího a zábavného digitálního obsahu, jako je například hudba, videa, hry, časopisy, e-knihy nebo rozhlasové či TV stanice. Spousta obsahu je také k dispozici ke stažení!

   Realistický zvuk

   Realistický prostorový zvuk s DTS

   Kromě špičkové zvukové technologie SonicMaster jsou počítače řady ET2210 vybaveny rovněž technologií DTS Surround Sensation|Ultra-PC™, která zaručuje zvuk dokonalý po všech stránkách. DTS Surround Sensation UltraPC využívá pokročilou technologii zpracování zvuku, která zprostředkovává úžasné prostorové efekty. Nehledě na to, zda je zdroj zvuku stereofonní nebo prostorový, počítače ET2210 vytváří virtuální prostorový zvuk, který vás naprosto pohltí. Zažijte zvuk, který je intenzivnější, čistší a prostorovější, než byste si kdy u osobního počítače dokázali představit.

   Poznejte sílu technologie SonicMaster

   Počítače řady ASUS All-in-One PC ET2210 přináší exkluzivní technologii SonicMaster, která je zárukou precizního zvukového podání. Počítače ET2210 reprodukují bohatší a jasnější vokály s větším frekvenčním rozsahem, zatímco vylepšení nižších frekvencí zaručuje výraznější a hlubší basy. Ať už sledujete filmy nebo posloucháte hudbu, vždy se vašim uším dostane dokonalého zvuku.