Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ET2410IUKS

  ET2410IUKS

  Intuitivní multimediální zábava

 • Výjimečně štíhlé provedení
 • Optimalizace SonicMaster
 • Realistický prostorový zvuk s DTS
  • Product Image

   Click to play video

   Multimediální centrum vaší domácnosti

   Počítače All-in-One PC řady ET2410 jsou dostupné s obrazovkou o velikosti 23,6" a dokonale vyhoví všem vašim požadavkům. Díky své elegantní konstrukci, ladným křivkám, pokročilým funkcím či snadno použitelné volitelné multidotykové obrazovce, s níž se dá užít spousta legrace, se počítače řady ET2410 stanou středobodem vaší domácí zábavy. Stojanová konstrukce navíc zajišťuje bezproblémovou variabilitu i dobrou stabilitu.

   Dokonalý obraz

   Super Sharp

   23,6" LED obrazovka s rozlišením Full HD a poměrem stran 16 : 9 zprostředkovává u modelů ET2410 mnohem více detailů při sledování obsahu ve vysokém rozlišení – hraní počítačových her i sledování filmů tak bude ještě lepší. Díky neuvěřitelně ostrým barvám bude lepší úplně všechno, od zábavy ve vysokém rozlišení přes graficky náročné úlohy, pracovní aplikace a hry až po prohlížení internetu.

   Sledujte televizi*

   Sledujte televizi, kdykoliv budete chtít. Počítače řady ET2410 přehrávají video v rozlišení 1080p a nabízejí rovněž integrovaný hybridní televizní tuner pro příjem analogového i digitálního vysílání, což z nich dělá ideální náhradu za televizi. Prostřednictvím výstupu HDMI můžete dokonce připojit druhou obrazovku.
   * U vybraných modelů

   BUILT-IN BLU-RAY Combo*

   Nejlepším způsobem, jak si zábavu vychutnat skutečně naplno, je technologie Blu-ray Disc™, která nabízí špičkové HD rozlišení a ohromující čistotou obrazu i zvuku. Svá videa můžete dokonce i vypalovat na disky DVD a následně je sdílet s rodinou či přáteli.
   * U vybraných modelů

   Maximální pohodlí

   Desetkrát rychlejší rozhraní USB3.0

   Rozhraní USB 3.0 poskytuje šířku pásma kolem 5 Gb/s, jinými slovy asi desetkrát více než současný standard USB2.0. To umožňuje rychlejší přenosy velkých souborů (např. videa, fotografie a další) mezi různými zařízeními, jako jsou např. kompatibilní externí pevné disky nebo fotoaparáty. Vysokorychlostní přenosy vám výrazně urychlí práci a vy se tak budete moci věnovat důležitějším úlohám.

   asus@vibe – on-line úložiště plné zábavy

   asus@vibe představuje kompletní zábavní platformu se spoustou služeb navíc. S platformou asus@vibe mohou uživatelé kdykoli a odkudkoli přistupovat k nepřebernému množství vzrušujícího a zábavného digitálního obsahu, jako je například hudba, videa, hry, časopisy, e-knihy nebo rozhlasové či TV stanice. Spousta obsahu je také k dispozici ke stažení!

   Realistický zvuk

   Realistický prostorový zvuk s DTS

   Kromě špičkové zvukové technologie SonicMaster jsou počítače řady ET2410 vybaveny rovněž technologií DTS Surround Sensation|Ultra-PC™, která zaručuje zvuk dokonalý po všech stránkách. DTS Surround Sensation UltraPC využívá pokročilou technologii zpracování zvuku, která zprostředkovává úžasné prostorové efekty. Nehledě na to, zda je zdroj zvuku stereofonní nebo prostorový, počítače ET2410 vytváří virtuální prostorový zvuk, který vás naprosto pohltí. Zažijte zvuk, který je intenzivnější, čistší a prostorovější, než byste si kdy u osobního počítače dokázali představit.

   Poznejte sílu technologie SonicMaster

   Počítače řady ASUS All-in-One PC ET2410 přináší exkluzivní technologii SonicMaster, která je zárukou precizního zvukového podání. Počítače ET2410 reprodukují bohatší a jasnější vokály s větším frekvenčním rozsahem, zatímco vylepšení nižších frekvencí zaručuje výraznější a hlubší basy. Ať už sledujete filmy nebo posloucháte hudbu, vždy se vašim uším dostane dokonalého zvuku.