Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ET2700INTS

  ET2700INTS

  Intuitivní a pohodlný

  • Externí subwoofer ASUS
  • 178° pozorovací úhel
  • Multidotykové ovládání až 10 prsty
  • Optimalizace SonicMaster
  • Realistický prostorový zvuk s DTS
  Product Image

  Kliknutím přehrajete video

  Multimediální centrum vaší domácnosti

  Počítače All-in-One PC řady ET2700 jsou dostupné s obrazovkou o velikosti 27" a dokonale vyhoví všem vašim požadavkům. Díky své elegantní konstrukci, ladným křivkám, pokročilým funkcím či snadno použitelné volitelné multidotykové obrazovce se počítače řady ET2700 stanou středobodem vaší domácí zábavy. Jedinečná konstrukce stojanu navíc zajišťuje bezproblémovou variabilitu i dobrou stabilitu.

  Realistický zvuk

  Externí subwoofer ASUS

  ET2700 dokáže reprodukovat hluboké basy lépe než kterékoliv jiné All-in-One PC. Vděčí za to především velkým 580cc ozvučným komorám určeným pro nízkofrekvenční zvukové signály.

  Poznejte sílu technologie SonicMaster

  Počítače ASUS All-in-One PC řady ET2700 jsou vybaveny exkluzivní technologii SonicMaster, která je zárukou precizního zvukového podání. Reprodukují bohatší a jasnější vokály s větším frekvenčním rozsahem. Vylepšení nižších frekvencí navíc zaručuje výraznější a hlubší basy. Ať už sledujete filmy nebo posloucháte hudbu, vždy se vašim uším dostane dokonalého zvuku.

  Realistický prostorový zvuk s DTS

  Kromě špičkové zvukové technologie SonicMaster jsou počítače řady ET2700 vybaveny rovněž technologií DTS Surround Sensation|Ultra-PC™, která je zárukou dokonalého zvuku. DTS Surround Sensation UltraPC využívá pokročilou technologii zpracování zvuku, která zprostředkovává úžasné prostorové efekty. Bez ohledu na to, zda je zdroj zvuku stereofonní nebo prostorový, počítače ET2700 vytvářejí virtuální prostorový zvuk, který vás naprosto pohltí. Zažijte zvuk, který je intenzivnější, čistší a prostorovější, než byste si kdy u osobního počítače dokázali představit.

  Dokonalý obraz

  Vysoká ostrost

  27" LED obrazovka s rozlišením Full HD zprostředkovává u modelů ET2700 mnohem více detailů při sledování obsahu ve vysokém rozlišení – hraní počítačových her i sledování filmů tak bude ještě lepší. Díky neuvěřitelně ostrým barvám bude lepší úplně všechno, od zábavy ve vysokém rozlišení přes graficky náročné úlohy, pracovní aplikace a hry až po prohlížení internetu. Počítače řady ET2700 jsou vybaveny vstupem HDMI, proto k nim jednoduše a pohodlně připojíte samostatný monitor.

  178° pozorovací úhel

  ET2700 nabízí 178˚ horizontální i vertikální pozorovací úhel, který eliminuje blednutí barev, ať už se na něj díváte z jakéhokoliv úhlu.

  Sledujte televizi*

  Uvolněte se. Sledujte televizi, kdykoliv budete chtít. Počítače řady ET2700 přehrávají video v rozlišení 1080p a nabízejí rovněž integrovaný hybridní televizní tuner pro příjem analogového i digitálního vysílání. Dokážou proto zcela nahradit televizi.
  * U vybraných modelů

  INTEGROVANÁ BLU-RAY Combo mechanika*

  Nejlepším způsobem, jak si zábavu vychutnat skutečně naplno, je technologie Blu-ray Disc™, která nabízí špičkové HD rozlišení a ohromující čistotou obrazu i zvuku. Svá videa můžete dokonce i vypalovat na disky DVD nebo Blu-ray Disc™a následně je sdílet s rodinou či přáteli.
  * U vybraných modelů

  Maximální pohodlí

  Desetkrát rychlejší rozhraní USB 3.0

  Rozhraní USB 3.0 poskytuje šířku pásma kolem 5 Gb/s, jinými slovy asi desetkrát více než současný standard USB 2.0. To umožňuje rychlejší přenosy velkých souborů (např. videa, fotografie a další) mezi různými zařízeními, jako jsou např. kompatibilní externí pevné disky nebo fotoaparáty. Vysokorychlostní přenosy vám výrazně urychlí práci a vy se tak budete moci věnovat důležitějším úlohám.

  asus@vibe – on-line úložiště plné zábavy

  asus@vibe představuje kompletní zábavní platformu se spoustou služeb navíc. S platformou asus@vibe mohou uživatelé kdykoli a odkudkoli přistupovat k nepřebernému množství vzrušujícího a zábavného digitálního obsahu, jako je například hudba, videa, hry, časopisy, e-knihy nebo rozhlasové či TV stanice, které lze sledovat živě kdykoliv a kdekoliv!

  Multidotykové ovládání až 10 prsty

  Počítače řady ET2700 je možné ovládat interaktivně pomocí multidotykové technologie. Nejde však o běžné multidotykové ovládání dvěma prsty, využít můžete třeba všech 10 prstů najednou. Můžete snadno přibližovat a otáčet obrázky nebo procházet obsah webových stránek.

  Montáž na stěnu

  Díky volitelnému nástěnnému* držáku ASUS s certifikací VESA počítač snadno připevníte na jakoukoli stěnu a ušetříte tak místo na stole nebo u přepážky.
  * K dostání jako samostatný doplněk