Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ASUS ZenBook UX21A

  ASUS ZenBook UX21A

  • Probuzení během 2 sekund a až 150 dní* v pohotovostním režimu
  • Výpočetní výkon zajišťují procesory Intel® Core™ i7 třetí generace
   s technologií Ivy Bridge
  • Výjimečně štíhlé provedení: 3 mm vepředu a 9 mm vzadu
  • Vynikající full HD IPS displej a umělecky zpracovaná, podsvícená klávesnice
   prozáří vaši zábavu**
  • Vysokorychlostní disk SSD a automatické zálohování dat**
  • Technologie nabíjení USB Charger+ výrazně vylepšuje nabíjení všech vašich mobilních zařízení
  • Exkluzivní technologie zvuku ASUS SonicMaster vyvinutá ve spolupráci se společností Bang &
   Olufsen ICEpower®

  * Skutečná pohotovostní doba se liší v závislosti na výkonu jednotlivých komponent,
  režimu spánku, připojených zařízeních a okolních podmínkách.
  ** Rozšiřitelné funkce dostupné u modelů ASUS ZENBOOKTM

  Product Image
  První 13,3" ultrabook na světě
  Now you can choose ZENBOOKTMPrime for the finest experienceZENBOOK Prime

  Mimořádně působivá nádhera

  ZENBOOK Prime vpředu měří pouze 3 mm, zatímco vzadu 9 mm, čímž udává nová měřítka nejen v oblasti technologie, ale i stylu. Jeho elegantní celistvé hliníkové tělo je zpracováno naprosto dokonale a i přes svoji nízkou hmotnost zaručuje vysokou míru odolnosti. Povrchová úprava v podobě soustředných kružnic vystihuje nekonečnost Zenové filozofie. Celá konstrukce byla optimalizována tak, aby dokonale kombinovala krásu s rychlostí a pracovní funkce s těmi zábavními. K těmto účelům společnost ASUS vyvinula celou řadu příslušenství, které se k ultrabooku ZENBOOK Prime svojí atraktivitou i promyšleností skvěle hodí.  Rychlost a výkon, které udávají směr

  Trend-setting speed and power

  Pracovníkům ve společnosti ASUS se podařilo obdařit ultrabook ZENBOOK Prime, i přes jeho elegantní a kompaktní provedení, neuvěřitelnou dávkou technické dokonalosti. Srdcem systému jsou procesory Intel® Core i7™ třetí generace (platforma Ivy Bridge), zatímco úložiště v podobě disku SSD SATA 6 Gb/s rychlostí převyšuje klasické pevné disky až čtyřnásobně. Podobně i rozhraní USB 3.0 dokáže přenášet data až desetkrát rychleji než rozhraní USB 2.0 a technologie Bluetooth 4.0 nabízí nejnovější verzi standardu bezdrátového připojení. Dvoupásmové bezdrátové 2,4GHz/5GHz připojení vychází ze špičkové technologie routerů od společnosti ASUS a zaručuje to nejrychlejší připojení k síti. O nízké provozní teploty se stará patentovaný vzduchový kanál ve tvaru V, který ze systému odvádí teplo ještě před tím, než by mohlo zapříčinit nestabilitu.

  Pokročilé technologie zaručující vysoký výkon
  Podstata Zenové filozofie

  Uspokojí všechny vaše potřeby

  Standard USB 3.0 Díky inteligentní správě napájení a vynikající energetické účinnosti je ZENBOOK Prime schopen nabídnout možnost bleskového probuzení do 2 sekund, což je srovnatelné se smartphonem a dává vzniknout vždy připravenému ultrabooku, který vás nenechá nikdy čekat. Navíc vydrží v pohotovostním režimu až dva týdny, během nichž chrání vaše data pomocí automatického zálohování souborů. Baterie nabízí o 25 % delší výdrž, než je zvykem u ostatních notebooků, čemuž napomáhají dva samostatné režimy provozu, mezi kterými je možné v mžiku přepínat: režim výkonu pro náročné aplikace a režim úspory baterie pro běžnou každodenní práci. Jistotu soukromí a diskrétnosti vám ZENBOOK Prime zajistí díky funkci rozpoznání obličeje, která snižuje riziko neoprávněného použití systému na minimum.

  Umění zábavy

  ZENBOOK Prime je vybaven živým IPS panelem s rozlišením full HD 1080p, na němž obraz díky jasu 350 cd/m2 a kontrastu 800 : 1 doslova bere dech. Tento panel je vyroben z materiálů s úpravou proti odleskům, která vás zbaví otravných odrazů i nevzhledných otisků prstů, a technologie IPS nabízí široké pozorovací úhly až 178°, takže vysoce kvalitní obraz může sledovat ještě více lidí téměř ze všech směrů. Dokonce i ve tmě bude ZENBOOK Prime zářit, protože je vybaven vysoce pohodlnou podsvícenou klávesnicí, takže můžete pracovat nebo se bavit, aniž byste při tom rušili ostatní. A pokud upřednostňujete komunikaci tváří v tvář, budete nadšeni z integrované HD kamery, která je pro tyto účely jako stvořená.

  Jako doplněk k obrazové dokonalosti přináší ZENBOOK Prime exkluzivní zvukovou technologii ASUS SonicMaster, která byla vyvinuta ve spolupráci se společností Bang & Olufsen ICEpower®. Konkrétnější vysoké tóny, čistší vokály, hlubší basy a širší frekvenční rozsah okouzlí úplně každého a jen podtrhují atraktivitu tohoto přenosného multimediálního krasavce.
  Zábava i na cestách