Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ASUS ZenBook UX31E

  ASUS ZenBook UX31E

  Technologie ASUS Super Hybrid Engine II pro
  bleskové probouzení a až 2 týdny* v pohotovostním režimu

  • Neuvěřitelně tenký – 3 mm vpředu, 9 mm vzadu
  • Dokonalý vzhled vysoustruženého kovu a výjimečně tenké hliníkové konstrukce
  • Technologie ASUS Super Hybrid Engine II nabízí okamžité, dvousekundové
   probouzení, čtyř- až pětinásobnou výdrž v pohotovostním režimu, automatické zálohování a obnovení dat a o 25 % delší výdrž baterie!
  • Neuvěřitelná rychlost přenosů dat díky pevnému disku bez pohyblivých částí s rozhraním SATA verze 3.0** a rozhraní USB 3.0
  • Technologie SonicMaster vyvinutá společně se společností Bang & Olufsen ICEpower® zvyšuje kvalitu zvuku a stará se o jeho věrohodné prostorové podání
  • Nejnovější procesory Intel® Core™

  * Skutečná pohotovostní doba UX31E a UX21E se liší v závislosti na výkonu jednotlivých komponent, připojených zařízeních a změnách okolních podmínek.
  ** Uváděné rychlosti rozhraní SATA 3.0 jsou součástí technických parametrů komponent. Skutečná rychlost se může lišit v závislosti na konfiguraci a použitém zařízení.

  Dokonalý vzhled

  Notebook ZENBOOK™ se může pochlubit precizním zpracováním s tloušťkou 3 mm vpředu a 9 mm vzadu. Okraje jeho těla jsou tenké jako papír, středová část je nádherně zaoblená – praktické a atraktivní zároveň. Kromě naprosto jedinečného designu v sobě však skrývá i vysoce výkonné komponenty. Je ztělesněním krásy a síly v dokonalé harmonii.

  Neuvěřitelně tenký UX31E – pouze 3 mm vpředu a 9 mm vzadu

  Fantastická odezva a úspornost

  Instant On

  Exkluzivní technologie ASUS Super Hybrid Engine II umožňuje probuzení notebooku z režimu spánku během 2 sekund a až 2 týdny* provozu v pohotovostním režimu s otevřenými soubory a dalšími rozpracovanými daty bezpečně uloženými v paměti. Automatické zálohování dat při vybití baterie pod 5 % dále zvyšuje bezpečnost vaší práce. Pro ASUS ZENBOOK™ je úspora energie na prvním místě. S úsporným režimem (Battery Saving Mode), který šetří baterii za všech okolností, lze prodloužit její výdrž až o 25 %. Díky nástroji ASUS PowerWiz máte navíc vždy podrobný přehled o aktuálním stavu baterie. Dozvíte se, jaká je zbývající kapacita pro danou aplikaci – např. procházení webu nebo sledování filmů. ASUS ZENBOOK™ nabízí výkon, efektivitu, snadné použití a výkonné funkce, to vše v elegantním provedení.
  * Actual UX31E & UX21E standby time may vary due to specific component performance, connected devices, and environmental differentiation.

  Fantastická rychlost

  USB3.0

  Společnost ASUS s potěšením představuje první ultrabook na světě s 6Gb/s SATA diskem SSD, který nabízí úžasně rychlou a bezproblémovou práci s počítačem. Všechny modely ASUS ZENBOOK™ jsou navíc standardně vybaveny rozhraním USB 3.0, které poskytuje oproti předchozí verzi USB 2.0 až desetinásobnou rychlost přenosu dat! Úložiště SSD a rozhraní USB 3.0 přinášejí neuvěřitelně vysoké přenosové rychlosti.

  Fantastický zvuk

  SonicMaster

  Další exkluzivní technologie společnosti ASUS, SonicMaster, byla vyvinuta ve spolupráci s firmou Bang & Olufsen ICEpower® a přináší bezkonkurenční a dokonale věrný zvuk, který dalece přesahuje zvukové možnosti běžných přenosných PC. Technologie SonicMaster se stará o hlubší, výraznější zvuk s větším frekvenčním rozsahem a tento ultrabook díky ní dosahuje oproti srovnatelným modelům čtyřnásobně vyššího zvukového výkonu, aniž by se to projevilo na jeho hmotnosti nebo velikosti.