Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ASUS-AUTOMOBILI LAMBORGHINI Eee PC VX6S

  ASUS-AUTOMOBILI LAMBORGHINI Eee PC VX6S

  Multimediální stroj Eee PC™ VX6S inspirovaný roadsterem Lamborghini Aventador LP700-4

  • Nezaměnitelný design Lamborghini v černém nebo oranžovém provedení
  • Výkonný dvoujádrový procesor Intel® Atom™ D2700 taktovaný na 2,13 GHz – ještě lepší audiovizuální zážitek
  • Fantastický zvuk od společnosti Bang & Olufsen ICEpower®
  • Samostatná grafická karta AMD Radeon™ HD 6470M nové generace s HD zvukovým řadičem zajistí dokonalou podívanou
  • Vychutnejte si video v rozlišení Full HD 1080p na HDTV pomocí konektoru HDMI
  • Rozhraní USB 3.0* umožňuje až desetkrát** rychlejší přenos dat než rozhraní USB 2.0
  • Nabíjejte USB zařízení, i když je zrovna VX6S vypnutý
  Product Image

  Vynikající výkon a energetická účinnost

  ASUS-AUTOMOBILI Lamborghini Eee PC VX6S vyvrací zažitou představu, že netbooky dokážou uspokojit jen základní požadavky uživatelů. Pod kapotou VX6S totiž tepe dvoujádrový procesor Intel® Atom™ D2700 na frekvenci 2,13 GHz – nový čip, díky němuž je výkon řady Eee PC srovnatelný se stolními počítači. V testech 3D Mark a PC Mark dosáhl tento procesor vynikajících výsledků, jimiž výrazně předčil své rivaly na trhu. Vyšší výpočetní výkon a samostatná grafická karta AMD Radeon™ HD 6470M s HD zvukovým řadičem a rozhraním DirectX 11 jsou zárukou, že VX6S nabídne výjimečný grafický výkon, který oceníte za všech okolností – třeba při zcela plynulém přehrávání videa v rozlišení Full HD 1080p.

  Luxusní nejen na pohled

  Netbook ASUS-AUTOMOBILI Lamborghini Eee PC VX6S inspirovaný supersportem Lamborghini Aventador LP700-4 je ztělesněním elegance a extrémního výkonu. Přináší exkluzivní styl, špičkové funkce a úchvatný výkon. Je k dispozici v černém nebo oranžovém provedení.

  Uživatele bude hýčkat skvělou ergonomií, měkkou a pohodlnou opěrkou dlaní, rychlou chiclet klávesnicí nebo rozměrným touchpadem, který briskně reaguje na každý dotek.


  Vysokorychlostní připojení

  Netbook ASUS-AUTOMOBILI Lamborghini Eee PC VX6S je vybaven rozhraním USB 3.0, s nímž budete moci přenášet data až desetkrát** rychleji než s předchozím rozhraním USB 2.0. Dokonce i tehdy, když je netbook VX6S vypnutý, můžete pomocí jeho baterie a USB konektoru nabíjet jiná zařízení, např. mobilní telefon.

  ICEpower

  Přestože výkon dosahuje špičkových hodnot, netbooku VX6S to nestačí. Stejně, jako je tomu u jeho automobilového jmenovce. Díky zvukovému řešení od společnosti Bang & Olufsen ICEpower® zahrne VX6S uživatele čistým a bohatým zvukem. Věrnost jeho reprodukce si v ničem nezadá s originální nahrávkou.
  Multimediální zábava ve velkém

  Za bezkonkurenční grafický výkon vděčí ASUS-AUTOMOBILI Lamborghini VX6S samostatné grafické kartě AMD Radeon™ HD 6470M nové generace, která je navíc vybavena HD zvukovým řadičem a rozhraním DirectX 11. Rozhraní DirectX 11 naplno využívá potenciál dvoujádrového procesoru netbooku VX6S a podporuje nejnovější metody stínování a texturování. Širokoúhlá obrazovka netbooku VX6S s 12" úhlopříčkou a rozlišením 1366 × 768 (16 : 9) vám proto umožní sledovat živý, ostrý a křišťálově čistý obraz v kvalitě HD 1080p.

  VX6S je vybaven 1,3Mpx webovou kamerou umožňující čisté videohovory. O stabilní připojení k síti i na cestách se starají bezdrátové technologie Wi-Fi 802.11n* a Bluetooth 3.0*.  Hardwarové dekodéry netbooku VX6S si dokonale poradí s formáty H.264, VC1 i MPEG2 a výstupní konektor HDMI umožňuje přehrávat video v rozlišení Full HD 1080p na velkých obrazovkách.

  *1: Dostupnost závisí na vybraném modelu, zemi a podpoře operátora. Podrobnější informace naleznete na místních webových stránkách společnosti ASUS.
  *2: Uváděné rychlosti jsou převzaty z technických parametrů jednotlivých komponent. Skutečná rychlost se může lišit v závislosti na konfiguraci a použitém zařízení.