Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ASUS-Automobili Lamborghini VX7SX

  ASUS-Automobili Lamborghini VX7SX

  Luxus v nové podobě

  • Design inspirovaný a licencovaný automobilkou Lamborghini
  • Prosvištěte světem s výkonnou grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX 560M
  • Čtyřjádrový procesor Intel® Core™ druhé generace a vysokorychlostní rozhraní USB 3.0
  Product Image
  ASUS-Automobili Lamborghini VX7SX vás proveze světem počítačové zábavy

  Vzrušující výkon

  Zažijte rychlost a sílu procesoru Intel® Core™ i7 druhé generace, s nimiž vlétnete do světa multitaskingu a multimediálního obsahu ve vysokém rozlišení. Energeticky úsporný, avšak extrémně výkonný – takový je nový notebook VX7SX s originálním systémem Windows® 7 Ultimate. Představuje nejnovější krok ve vývoji přenosných počítačů a harmonicky kombinuje vysoký výkon s působivým designem.

  Grafická karta NVIDIA® GeForce® GTX 560M s 3GB pamětí GDDR5

  NVIDIA GeForce

  Výkonná samostatná grafická karta GeForce® s nativní podporou DirectX® 11, s architekturou CUDA nové generace a obrovskou 3GB pamětí GDDR5 si hravě poradí s nejnovějšími herními tituly i náročnými grafickými aplikacemi. Na VX7SX rozjedete všechny nejnovější hry v plném rozlišení bez jakýchkoli kompromisů. Zařaďte se do rychlého pruhu!

  Poznáte rychlost a výkon procesoru Intel® Core druhé generace, který se skrývá pod kapotou ASUS-Automobili Lamborghini VX7SX
  Oficiální materiály a design Automobili Lamborghini

  Oficiální materiály a design Automobili Lamborghini

  Speciální design notebooku VX7SX, který odráží po desítky let budovaný odkaz supersportovních vozů Lamborghini, je vyveden v barvách namíchaných přesně stejným způsobem jako u jeho automobilových protějšků. Získáte tak záruku originality a skutečného luxusu. VX7SX je kromě oficiální oranžové barvy nově dostupný také ve vysoce odolné karbonové černi a je doplněn řadou prvků v designu Lamborghini, včetně opěrky dlaní, která je vykládaná kůží, zapalování, zadního výfuku a světel. Nechybí ani proslulý symbol býka.

  Superrychlé USB 3.0

  Superrychlé USB 3.0

  K notebooku VX7SX patří jen ty nejmodernější a nejrychlejší technologie – jednou z nich je rozhraní USB 3.0, které zlepšuje konektivitu zařízení a vzhledem k desetinásobně vyšší rychlosti ve srovnání s USB 2.0 představuje skutečný milník ve vývoji. Navíc dokáže připojená zařízení nabíjet rychleji a s nižší spotřebou energie.