Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  Eee PC 1225B

  Eee PC 1225B

  • Platforma AMD Brazos nabízí vysoký výkon a nízkou spotřebu energie
  • Integrovaná grafická karta ATI Radeon HD 6320/6290*1 s DirectX® 11
  • Full HD 1080p video přes HDMI
  Product Image

  Fantastický výkon s dvoujádrovým procesorem od společnosti AMD

  S nejnovějším dvoujádrovým procesorem AMD Brazos mohou uživatelé využívat všech výhod nové technologie APU (Accelerated Processing Unit). Technologie APU kombinuje vysoký výkon procesoru s vlastním grafickým procesorem, což zaručuje ten nejlepší multimediální zážitek. Díky extrémně nízké spotřebě energie se můžete s netbookem ASUS 1225B bavit kdykoliv a kdekoliv.

  Úžasná výdrž baterie

  Zásluhou úsporné technologie Brazos dokáže ASUS 1225B na jediné nabití baterie pracovat až 7 hodin*2. Uživatelé tak mohou s netbookem pracovat celý den, aniž by se museli neustále strachovat, že jej za pár hodin budou muset znovu nabít.

  Fantastická multimédia v HD

  Netbook ASUS 1225B je vybaven grafickou kartou ATI Radeon® HD 6320/6290*1, takže i přes své kompaktní rozměry nabídne uživatelům nejlepší multimediální zábavu v dané třídě. Podpora technologie DirectX® 11 – s výjimečným 3D výkonem mohou uživatelé hrát hry a sledovat videa plynulejší než kdykoli předtím. Rovněž je možné přes port HDMI přenášet obsah v rozlišení Full HD 1080p na HD displej bez jakéhokoli zpožďování. Po připojení k systému domácího kina můžete kromě fantastického vizuálního zážitku ze sledování videa v rozlišení Full HD také poslouchat prostorový 7.1kanálový zvuk.

  Obrazovka s 11,6" úhlopříčkou nabízí více prostoru než displeje běžných netbooků a je zárukou mnohem pohodlnější podívané. Pomocí nové funkce Smart Camera a speciálního přepínače můžete snadno měnit velikost obrazu při pořádání videokonferencí.

  Nonstop připojení

  Připojte se různými způsoby. S vestavěnými bezdrátovými technologiemi 802.11b/g/n Wi-Fi a Bluetooth 3.0*1 je snadné být on-line, ať už se nacházíte kdekoli. Prostřednictvím nejnovějšího standardu USB 3.0*1, kterým je netbook ASUS 1225B vybaven, můžete své fotografie a další soubory přenášet až 10× rychleji*3 než s předchozím USB 2.0.

  Technologii DLNA můžete využít ke streamování hudby, fotografií nebo videa na jakékoli kompatibilní DLNA zařízení v domácí síti, např. velkoplošnou TV. Novinkou ve výbavě tohoto netbooku je funkce Wi-Fi Direct, která umožňuje přímý přenos souborů mezi netbookem ASUS 1225B a dalšími zařízeními, aniž by bylo potřeba využívat připojení k síti. Tuto funkci oceníte zejména při sdílení souborů mimo domácnost či kancelář.

  Spousta barevných provedení pro každého

  Elegantní netbook ASUS 1225B je dostupný v celé řadě provedení a mnoha barevných variantách. Vyberte si kombinaci, která vyhovuje vašemu stylu.
  *1 Dostupnost závisí na vybraném modelu, zemi a podpoře operátora. Podrobnější informace naleznete na místních webových stránkách společnosti ASUS.
  *2 Skutečná výdrž baterie závisí na modelu produktu, podmínkách použití a konfiguraci systému. Další informace naleznete zde.
  *3 Uváděné rychlosti jsou převzaty z technických parametrů jednotlivých komponent. Skutečná rychlost se může lišit v závislosti na konfiguraci a použitém zařízení.