Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  K55VM

  K55VM

  Účinné chlazení a elegantní kovové provedení

  • Technologie IceCool zaručuje, že jsou komponenty produkující teplo umístěny mimo opěrku dlaní, takže i dlouhodobé psaní bude pohodlné
  • Hliníkové tělo s texturovanou povrchovou úpravou
  • Technologie ASUS SuperBatt nabízí 3× více nabíjecích cyklů baterie, než je obvyklé u běžných notebooků
  • Procesory Intel® Core™ 3. generace společně s nejnovějšími grafickými procesory NVIDIA® GeForce™ 600
   Product Image
   Řada K55 – Účinné chlazení a elegantní kovové provedení

   Nádherné provedení

   Notebook ASUS K55 se pyšní hliníkovým tělem a vyrábí se v luxusním kouřově hnědém a tmavě modrém provedení. Na první pohled upoutá elegantním klínovitým profilem s texturovanou povrchovou úpravou.


   Fantastický výkon

   Notebook ASUS K55 využívá procesory Intel® Core™ i7 3. generace a grafickou kartu NVIDIA® GeForce® 630M s podporou Microsoft DirectX® 11, které uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů.

   Snadná práce s nízkými provozními teplotami

   Notebook K55 nabízí celou řadu funkcí usnadňujících práci na počítači. Je vybaven ergonomickou chiclet klávesnicí, která získala ocenění iF Design Award, a technologií IceCool, díky níž jsou komponenty produkující teplo umístěny mimo opěrky dlaní, takže i dlouhodobé psaní bude pohodlné.

   Snadná práce s nízkými provozními teplotami

   Klávesnice je doplněna o velký multidotykový touchpad, pomocí kterého je možné notebook bez problémů a intuitivně ovládat konečky prstů.

   Technologie ASUS SuperBatt nabízí 3× více nabíjecích cyklů baterie, než je obvyklé u běžných notebooků.

   Práce na počítači jako na smartphonu

   Práce na počítači jako na smartphonu

   Notebooky K55 využívají technologii ASUS Super Hybrid Engine II s funkcí Instant On, takže jsou podobně jako smartphony neustále připraveny k použití. Notebooky K55 se dokážou probudit z režimu spánku během pouhých 2 sekund a v pohotovostním režimu vydrží až dva týdny. Když navíc úroveň nabití baterie klesne pod 5 %, dojde k automatickému a bezpečnému uložení dat.

   * Skutečná pohotovostní doba notebooků K55 se liší v závislosti na výkonu jednotlivých komponent, připojených zařízeních a okolních podmínkách.

   Fantastický zvuk

   Fantastický zvuk

   Technologie ASUS SonicMaster Lite je zárukou, že se u notebooků ASUS K55 setkáte se skvělým zvukem s bohatými basy, který nemá ve třídě mainstreamových notebooků konkurenci.

   ASUS X Series s technologií Palm Proof