Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  K93SV

  K93SV

  Perfektní pro práci i hry

  • Technologie IceCool znamená, že komponenty produkující teplo jsou umístěny dále od uživatele a opěrky dlaní tak zůstávají chladné.
  • Ergonomická klávesnice, která získala ocenění IF, zabraňuje usazování prachu.
  • Technologie Palm Proof zabraňuje nechtěnému pohybu kurzoru.
  • Druhá generace procesorů Intel® Core™.
  Product Image
  Pestrobarevné notebooky K Series

  Prvotřídní design

  Nové notebooky K Series využívají procesory Intel® Core™ druhé generace, a nabízejí proto úžasnou kombinaci technologie a stylu. Krásný vzhled a náročné testy kvality prováděné společností ASUS jsou zárukou, že notebooky K Series budou vypadat fantasticky i při dlouhodobém používání a vy s nimi zvládnete více.

  Fantastický výpočetní výkon

  Nové notebooky K Series využívá procesory Intel® Core™ druhé generace, optimalizované pro dosažení nekompromisního výpočetního výkonu. Tyto nové mobilní CPU vylepšují zejména multitasking, takže můžete bez problémů ve stejném čase zvládnout více úloh.

  Grafika na steroidech

  Grafické aplikace a hry jsou pro nové notebooky K Series se samostatnými grafickými kartami NVIDIA hračkou. Model ASUS K93SV je vybaven grafickou kartou NVIDIA GT 540M, která se stará o úžasný požitek z her a multimédií. Akcelerace grafiky je zajišťována s pomocí až 1GB video paměti DDR3.

  ASUS K Series s ergonomickou klávesnicí a technologií Palm Proof

  Technologie IceCool udržuje opěrky dlaní vždy chladné

  Technologie IceCool

  Díky technologii IceCool je práce s počítačem pohodlná i při delším používání. Díky využití exkluzivní základní desky jsou všechny komponenty, které vytvářejí teplo, umístěny na spodní straně dále od uživatele. V kombinaci s teplovodivými trubicemi a chladicími otvory zůstávají opěrky dlaní a klávesnice chladnější.

  Ergonomická klávesnice, která získala ocenění IF

  Ergonomická klávesnice, která získala ocenění IF

  Extrémně široké klávesy odolné proti usazování prachu poskytují optimální pohodlí i při delším psaní a zlepšují tak vaši produktivitu a komunikaci s ostatními.

  Technologie Palm Proof zabraňuje nechtěným pohybům kurzoru

  Technologie Palm Proof

  Inteligentní touchpad rozlišuje mezi dotykem dlaní a prstů a zabraňuje tak neúmyslným pohybům kurzoru během psaní.