Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

    N46VM

    N46VM

    Notebooky ASUS N Series okouzlí uživatele fantastickým zvukem a skvělým výkonem

    • Technologie ASUS SonicMaster Premium byla vyvinuta ve spolupráci s odborníky na zvuk ze společností Bang&Olufsen ICEpower® a zvyšuje požitek z poslechu díky integraci profesionálních nástrojů Waves MaxxAudio 3
    • Působivá podívaná na panelech s velkými pozorovacími úhly až 150゚
    • Technologie ASUS Super Hybrid Engine II probudí notebook během 2 sekund
    Product Image
    N Series-The Perfect Fit for Work and Play

    Technologie SonicMaster Premium s nástroji MaxxAudio 3

    Vylepšená technologie SonicMaster Premium byla vyvinuta společně se společnostmi Bang & Olufsen ICEpower® a Waves MaxxAudio a poskytuje profesionální nástroje pro zpracování zvuku, které posunou kvalitu zvuku na špičkovou úroveň. Kromě toho, že se notebooky řady N pyšní širším rozsahem a větší čistotou zvuku, jsou dodávány s přibaleným subwooferem zvýrazňujícím hluboké basy. Ve výsledku tak uživatelé dostanou ten nejkvalitnější zvuk, který lze na jakémkoli přenosném PC najít.

    IceCool Technology


    Úchvatný obraz v HD rozlišení s velkými pozorovacími úhly

    Pokročilá zobrazovací technologie poskytuje vynikající pozorovací úhly 150°, takže obraz v rozlišení Full HD* vypadá lépe, ať jej sledujete odkudkoli. Čistší, jasnější, detailnější a mnohem kvalitnější obraz – vše na HD obrazovce doslova ožije. * Volitelný panel s rozlišením 1080p. Standardní panel nabízí rozlišení HD 720p.

    Oceňovaný štíhlý design s luxusními kovovými prvky

    Award-winning luxuriousNové notebooky řady N ze všech stran sklízejí uznání za své stylové provedení – včetně prestižního ocenění 2012 Red Dot Design Award. Mřížka reproduktoru připomíná zvlněnou vodní hladinu a elegantně doplňuje úžasný zvuk, který se skrze ni line. Na přesně zpracovaném štíhlém kovovém krytu notebooku hrdě svítí logo společnosti ASUS.

    Skvělé možnosti připojení a vynikající výkon, který je vždy k dispozici

    Palm Proof technology

    Díky technologii ASUS Super Hybrid Engine II je práce na noteboocích řady N naprosto plynulá a spontánní. Počítač probudíte z režimu spánku během pouhých 2 sekund, takže si budete připadat, jako byste pracovali se smartphonem. Výkonné procesory Intel® Core™ 3. generace v kombinaci s technologií USB Charger+ pro pohodlné a rychlé nabíjení zařízení činí z notebooků N Series skutečně kvalitní přenosné společníky.

    ASUS N seires with Palm Proof technology