Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  N55SF

  N55SF

  Neuvěřitelný zvuk

  • Technologie ASUS SonicMaster vyvinutá ve spolupráci s mistry zvuku ze společnosti Bang & Olufsen ICEpower®
  • Technologie Instant On probudí váš notebook během 2 sekund z až 15denního pohotovostního režimu
  • USB Charger+ nabíjí zařízení i při vypnutém počítači
  • Nejnovější procesory Intel® Core™ a vysokorychlostní rozhraní USB 3.0
  Product Image
  Incredible in Sound

  Spojení klasického a postmoderního designu

  Jednoduchý, ale přitom elegantní design od Davida Lewise vytváří jedinečný, rafinovaně elegantní a moderní dojem. Kryty v klavírní černi a rámy z leštěného kovu jsou skutečnou ozdobou. Nová řada N se však zaměřuje také na uživatele. Tyto počítače jsou osazeny pohodlným měkkým touchpadem, klávesami s tužšími pružinami pro rychlé psaní a dovedně integrovaným zapínacím tlačítkem. Promyšlený design a mistrné zpracování dodávají těmto počítačům přednosti pokročilé techniky a čisté, smyslné jednoduchosti.

  N series -Fusing classical and post-modern design  Krásné v každém ohledu – tak by se daly charakterizovat nové notebooky řady N napěchované spoustou užitečných funkcí a špičkového hardwaru, které zajišťují dokonalý požitek při práci s počítačem. Ten je navíc obohacen úžasným zvukem, s jakým jste se u notebooku dosud nesetkali.

  USB Charger+ zajišťuje rychlé nabíjení připojených zařízení v každé situaci

  USB Charger+

  Nabíjejte svá mobilní zařízení rychleji a s nižší spotřebou energie i tehdy, když je notebook vypnutý. USB Charger+ nabízí napájený USB port, který je přímo napojen na baterii notebooku. Zařízení jsou proto nabita a připravena k plnému výkonu za zlomek doby obvyklé při nabíjení přes tradiční USB port.

  Zvuk, jaký jste dosud na noteboocích neslyšeli

  SonicMaster Technology

  Technologie ASUS SonicMaster vyvinutá ve spolupráci se společností Bang & Olufsen ICEpower® představuje další krok v konstrukci notebooků. Jedinečným způsobem kombinuje pokročilý hardware i software a zajišťuje naprosto bezchybný zvuk. U nových notebooků řady N byla tato technologie dovedena téměř k dokonalosti. Zásluhou protokolů a kodeků pro precizní zpracování, špičkových reproduktorů a velkých rezonančních komor nabízejí tyto počítače fantastický zvuk a nezapomenutelný poslechový zážitek. Budete si připadat jako na koncertě – díky profesionálním zdokonalením uslyšíte každičký tón a vokály budou pohádkově čisté. Dost bylo plechově znějících a zkreslených zvuků z notebooků – vítejte ve světě skutečně kvalitního PC zvuku. Přibalený subwoofer SonicMaster zvýrazňuje basy a zlepšuje celkové zvukové podání.

  Kamera s HD rozlišením

  HD camera

  Komunikujte se světem ve vysokém rozlišení díky integrované čelní HD kameře. Videohovory, videoblogy i videopříspěvky budou konečně vypadat jaksepatří. Rozlučte se s nízkým rozlišením a přivítejte éru božského HD, dokonce i v místnostech se špatným osvětlením.

  Bundled SonicMaster subwoofer

  Technologie SonicMaster zajišťuje výjimečně kvalitní zvuk, společnost ASUS však navíc nabízí ještě externí subwoofer, který zvýrazní basové frekvence. Zvuk tak bude plný a bohatý. Díky širšímu frekvenčnímu rozsahu si posluchači vychutnají ještě hutnější basy.

  SonicMaster subwoofer
  audio elevated to new levels

  Technologie Instant On nastartuje váš notebook během okamžiku

  Instant On

  Zapněte svůj notebook během pouhých 2 sekund a zkraťte si cestu k práci a zábavě. Nová řada N navíc vydrží v pohotovostním režimu až 15 dní, aniž byste riskovali ztrátu dat. Technologie Instant On uchovává data v operační paměti připravená k použití, takže nemusíte na nic čekat. Kromě toho veškerá data automaticky zálohuje a předchází tak následkům nepředvídaných okolností a nehod*.

  *Resuming from hibernation on a mainstream notebook can typically take 30-60s.
  *Normal standby time before battery drains on mainstream notebooks is 3-5 days
  *Removing or draining the battery when a notebook is left in standby will lose the resume data and potentially a users work!

  Nejnovější procesory Intel® a USB 3.0

  USB3.0

  Druhá generace procesorů Intel® Core™ s mistrně vyladěným výkonem urychluje multitasking i práci s multimédii a díky nízké spotřebě prodlužuje výdrž baterie. Extrémně rychlé rozhraní USB 3.0 přenáší data až desetkrát rychleji než USB 2.0, takže i ty největší soubory v HD rozlišení zkopírujete během několika sekund.