Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  N56VM

  N56VM

  Notebooky ASUS N Series okouzlí uživatele fantastickým zvukem a skvělým výkonem

  • Technologie ASUS SonicMaster Premium byla vyvinuta ve spolupráci s odborníky na zvuk ze společností Bang&Olufsen ICEpower® a zvyšuje požitek z poslechu díky integraci profesionálních nástrojů Waves MaxxAudio 3
  • Působivá podívaná na panelech s velkými pozorovacími úhly až 150゚
  • Technologie ASUS Super Hybrid Engine II probudí notebook během 2 sekund

  Product Image
  X Series – Perfektní pro práci i hry

  Technologie SonicMaster Premium s nástroji MaxxAudio 3

  Vylepšená technologie SonicMaster Premium byla vyvinuta společně se společnostmi Bang & Olufsen ICEpower® a Waves MaxxAudio a poskytuje profesionální nástroje pro zpracování zvuku, které posunou kvalitu zvuku na špičkovou úroveň. Kromě toho, že se notebooky řady N pyšní širším rozsahem a větší čistotou zvuku, jsou dodávány s přibaleným subwooferem zvýrazňujícím hluboké basy. Ve výsledku tak uživatelé dostanou ten nejkvalitnější zvuk, který lze na jakémkoli přenosném PC najít.

  Technologie IceCool


  Úchvatný obraz v HD rozlišení s velkými pozorovacími úhly

  Pokročilá zobrazovací technologie poskytuje vynikající pozorovací úhly 150°, takže obraz v rozlišení Full HD* vypadá lépe, ať jej sledujete odkudkoli. Čistší, jasnější, detailnější a mnohem kvalitnější obraz – vše na HD obrazovce doslova ožije. * Volitelný panel s rozlišením 1080p. Standardní panel nabízí rozlišení HD 720p.

  Oceňovaný štíhlý design s luxusními kovovými prvky

  Oceňovaný luxusNové notebooky řady N ze všech stran sklízejí uznání za své stylové provedení – včetně prestižního ocenění 2012 Red Dot Design Award. Mřížka reproduktoru připomíná zvlněnou vodní hladinu a elegantně doplňuje úžasný zvuk, který se skrze ni line. Na přesně zpracovaném štíhlém kovovém krytu notebooku hrdě svítí logo společnosti ASUS.

  Skvělé možnosti připojení a vynikající výkon, který je vždy k dispozici

  Technologie Palm Proof

  Díky technologii ASUS Super Hybrid Engine II je práce na noteboocích řady N naprosto plynulá a spontánní. Počítač probudíte z režimu spánku během pouhých 2 sekund, takže si budete připadat, jako byste pracovali se smartphonem. Výkonné procesory Intel® Core™ 3. generace v kombinaci s technologií USB Charger+ pro pohodlné a rychlé nabíjení zařízení činí z notebooků N Series skutečně kvalitní přenosné společníky.

  ASUS X Series s technologií Palm Proof