Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  N73Jn

  N73Jn

  Zažijte skutečný výkon

  • Povznášející zážitek z poslechu díky technologii SonicMaster, jež byla vyvinuta společně s firmou Bang & Olufsen ICEpower
  • Dokonalejší vizuální požitek s technologií Video Magic
  • Ještě vyšší výkon díky nejnovějším procesorům Intel Core i3/i5
  • Vysoké přenosové rychlosti s USB 3.0
  • Vynikající energetická účinnost s technologií NVIDIA Optimus™ – fantastický výkon i výdrž baterie
  Product Image

  Výkon budoucnosti

  Strhující dobrodružství, vysoká produktivita i památné momenty, to vše s nejvýkonnějšími procesory od společnosti Intel. Notebooky řady N jsou osazeny novými procesory Intel Core i, takže disponují výkonem a možnostmi, které zaručují skvělou energetickou účinnost a bezproblémovou práci s počítačem.

  Poslechněte si revoluci

  ASUS SonicMaster

  Společnost ASUS představuje exkluzivní technologii SonicMaster, která byla vyvinuta ve spolupráci se světoznámou firmou Bang & Olufsen ICEpower. Tato technologie přináší do oblasti notebooků fantasticky bohatý a živý zvuk díky špičkovým kodekům a protokolům pro zpracování zvuku, prvotřídní konstrukci reproduktorů a velkým rezonančním komorám – budete si připadat jako na koncertě, vokály i nejjemnější zvukové nuance jsou díky pokročilé zvukové technologii absolutně čisté.
  Dost bylo plechově znějících a zkreslených zvuků na noteboocích – vítejte ve světě skutečně kvalitního PC zvuku. ....Další informace

  Úžasná podívaná

  Video Magic

  Díky vylepšení obrazu Video Magic vypadají konečně média dokonale, protože jsou zobrazována v rozlišení full HD 1080p se 72 snímky za sekundu s podporou optimalizace barev. Grafický procesor urychluje zpracování a zaručuje tak lepší multimediální multitasking. Na každý panel se navíc vztahuje 100% záruka na nulový výskyt vadných pixelů.

  Pracujte a bavte se ještě déle

  Řada N nabízí u vybraných modelů výkonná a také efektivní grafická řešení s využitím mobilní platformy technologie NVIDIA Optimus. Ta umožňuje v reálném čase přepínat mezi integrovanou a samostatnou grafickou kartou, aby bylo možné dosáhnout odpovídající spotřeby energie a byl zaručen vynikající výkon i delší výdrž baterie.

  Žádné čekání

  USB3.0

  Nyní jsou notebooky vybaveny rozhraním USB 3.0, které je až desetkrát rychlejší než rozhraní USB 2.0, takže je možné všechny vaše soubory bleskově přesouvat a zálohovat. Dejte sbohem dlouhému čekání – dokonce i 25GB film na Blu-ray disku lze zkopírovat za pouhých 70 sekund.