Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ROG G53SX

  ROG G53SX

  15.6” high-performance gaming laptop with Full HD

  • Herní notebook G53SX poskytuje špičkový výkon plnohodnotného herního PC v kompaktním 15" provedení.
  • Je k dispozici ve variantě s NVIDIA® 3D Vision™ , přičemž obě alternativy přinášejí vysoké rozlišení a výkon bez kompromisů – hraní se tak posune do zcela nových dimenzí.
  Product Image

  3D technologie

  Chtěli jste 3D? My jsme vám ji dali! Kromě NVIDIA® 3D Vision™, díky které můžete sledovat 3D obraz bez brýlí. Vychutnejte si hry, filmy a fotografie v úchvatném 3D.

  Ohromující zvuk

  První notebook na světe s technologií Creative EAX Advance HD 5.0 poskytuje na základě prostředí a akcí odpovídající 3D zvukové efekty. Technologie THX TruStudio používá optimalizované režimy zvuku, díky kterým znějí hry, hudba a filmy realističtěji.

  Fantastický prostorový zvuk využívající technologie EAX, THX a realistické efekty nabízí výjimečný poslechový zážitek. Představuje nový standard v reprodukci hudby a filmového zvuku.

  Špičkový výpočetní výkon

  Populární řada G53 byla doplněna novým přírůstkem s rychlým procesorem Intel® Core™ i3/i5/i7 druhé generace. Model G53SX se může sebevědomě postavit svým sokům z řad stolních počítačů, protože zvládne skutečně vše, co byste od něj mohli chtít – od kancelářských aplikací přes kódování videa až po hraní her.

  Přetaktování jedním kliknutím dále navyšuje výkon notebooku G53Jw podle potřeby.

  Efektivní chlazení

  Atraktivní konstrukce notebooku G53SX zajišťuje jedinečné chlazení a nízkou hladinu hluku při provozu. Dva obrovské větrací otvory na zadní straně odvádí teplý vzduch i hluk od uživatele. Výsledkem je chladnější a tiché pracovní prostředí.

  Větrací otvory na zadní straně pro tišší provoz a lepší odvod tepla
  Ergonomické provedení se sklonem 5°

  Prvotřídní komfort

  Ergonomická podsvícená klávesnice má sklon 5 stupňů, což přispívá k většímu pohodlí i během delšího hraní. Použití dále usnadňuje speciální pogumovaný materiál.

  G53SX, 3DTV, NVIDIA, HDMI 1.4

  Úchvatná grafika

  G53SX využívá zbrusu novou grafickou kartu NVIDIA GTX 560M s ohromnou 2GB pamětí GDDR5

  Notebook G53SX využívá zcela novou grafickou kartu NVIDIA GTX 560M s ohromnou 2GB pamětí GDDR5. Tento nový grafický procesor s architekturou Fermi nabízí nativní podporu DirectX11. Špičková grafika her ve vysokém rozlišení a akcelerace videa je proto samozřejmostí.

  Notebook G53SX je dodáván se softwarem 3DTV Play od společnosti NVIDIA, který zajišťuje projekci grafiky ve vysokém rozlišení na libovolnou kompatibilní 3D televizi vybavenou rozhraním HDMI 1.4. Ve svém obývacím pokoji si tak budete moci vychutnat 3D video, hry i fotografie.