Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ROG G75VW

  ROG G75VW

  Desktop quality performance on 17.3” gaming laptop

  • Procesory Intel® Core™ i7 třetí generace a nejnovější grafická karta NVIDIA®
  • Inteligentní systém chlazení se zadními výdechy a vyměnitelnými filtry ventilátorů
  • Skvělá ergonomie pro pohodlné hraní
  • Nepřekonatelný 3D zážitek s technologií NVIDIA® 3D LightBoost™
  • Výkonné zvukové řešení SonicMaster Lite s vestavěným subwooferem
   Product Image
   Uncompromising power with the most advanced CPU and GPU technology

   Nekompromisní výkon

   Intel 3rd generation Core™ i7

   Svět mobilního hraní má nového vládce. G75VW nabízí zcela bezkonkurenční výkon, jelikož využívá procesor Intel® Core™ i7 třetí generace a grafickou kartu NVIDIA® GeForce® GTX 660M/670M s 2GB/3GB video pamětí GDDR5 VRAM. G75VW prokázal, že je nejrychlejším notebookem světa. Nejenže nabídne úžasné herní zážitky v současnosti, má rovněž dost síly na to, aby je zaručil i v budoucích letech. Podporuje také okamžité probuzení za pouhé 2 sekundy, tato funkce však vyžaduje nainstalovaný SSH nebo SSD disk. Už žádné čekání. Vítězství je jisté.


   Dokonalá 3D podívaná

   Incredible 3D Experiences

   Notebook G75VW je od počátku předurčen stát se velikánem světa mobilního hraní. Díky podpoře technologie NVIDIA® 3D Vision™, včetně 3D brýlí s aktivní závěrkou, se však stává opravdovým králem. Hry, fotografie i filmy si užijete jako nikdy předtím – ve Full HD a skutečném 3D!

   Incredible 3D Experiences

   Ostrý obraz a věrný zvuk

   An Intense Audio/Visual Feast

   Unavené oči budou minulostí. Notebook G75 má matný displej s úpravou proti odleskům, nabízí široké pozorovací úhly a velmi dobrou čitelnost při hraní – zejména v tmavších prostředích. Vestavěný subwoofer podpořený zvukovou technologií SonicMaster produkuje hutné a pevné basy, jejichž síla zažene všechny vyzyvatele.

   An Intense Audio/Visual Feast

   Design zaměřený na hráče

   Dlouhotrvající hraní klade vysoké požadavky na hráče i na počítač. Notebook G75VW vyniká skvělou ergonomií a pohodlím, které však nezastíní jeho schopnosti na bitevním poli. Zásadní vylepšení ve výbavě a designu G75 znamenají konec únavy na dlouhou dobu. Displej s úpravou proti odleskům neunavuje oči ani při dlouhotrvajícím hraní a prostorná, nastavitelná a podsvícena klávesnice s opěrkou dlaní z materiálu soft-touch a oddělenými kurzorovými klávesami vám pomůže soustředit se na nepřítele.

   Incredible 3D Experiences

   Účinné chlazení

   Herní mašina G75VW není žádnou chudinkou a její obrovský výkon potřebuje občas zchladit – dva ventilátory se postarají o přísun chladného vzduchu, nižší provozní teploty, tišší provoz i delší životnost. Unikátní systém inteligentního chlazení zvyšuje účinnost napájení i chlazení, jelikož odvádí horký vzduch zadní částí počítače. Zatímco vy budete oslavovat vítězství, protivníci budou bojovat o přežití.

   Incredible 3D Experiences
   Incredible Thermal Efficiencys