Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  ROG G75VX

  ROG G75VX

  Desktop quality performance on 17.3” gaming laptop

  • Procesory 3. generace Intel® Core™ i7 3630QM a nejnovější grafická karta NVIDIA®
  • Inteligentní systém chlazení se zadními výdechy a vyměnitelnými filtry ventilátorů
  • Skvělá ergonomie pro pohodlné hraní
  • Nepřekonatelný 3D zážitek s technologií NVIDIA® 3D LightBoost™
  • Výkonné zvukové řešení SonicMaster Lite s vestavěným subwooferem
  Product Image
  Nekompromisní výkon díky nejpokročilejší technologii CPU a GPU

  Bezkonkurenční výkon zaručující špičkové hraní na PC

  Nové procesory Intel® Core™ a prvotřídní grafická karta NVIDIA® GeForce®

  Vzdejte hold novému králi v oblasti přenosných herních počítačů. ROG G75VX nabízí zcela bezkonkurenční výkon, jelikož využívá procesor 3. generace Intel® Core™ i7 a grafickou kartu NVIDIA® GeForce® GTX670MX s až 3GB video pamětí GDDR5 VRAM. Představuje nejrychlejší notebook na trhu, který dokáže zprostředkovat fantastické herní zážitky nejen nyní, ale i v budoucnu. Je-li notebook G75VX vybaven hybridním SSD úložištěm nebo diskem SSD, podporuje funkci probuzení z režimu spánku během 2 sekund, takže už vás na cestě k vítězství nebude nic zdržovat.

  Bezkonkurenční výkon zaručující špičkové hraní na PC

  Vysokorychlostní připojení Intel® Thunderbolt™

  Přenos dat i videa prostřednictvím jediného portu rychlostí blesku

  Vysokorychlostní připojení Intel<sup />®</sup> Thunderbolt™

  Technologie Thunderbolt™ kombinuje rozhraní PCI Express a DisplayPort do jediného portu a kabelu, přičemž umožňuje přenos dat a videa rychlostí až 10 Gb/s, což je dvojnásobek v porovnání s rozhraním USB 3.0. Vysoké rychlosti jsou zaručeny v obou směrech, přičemž větší šířka pásma přispívá k celkově vyšší rychlosti systému. Toto rozhraní podporuje připojení více zařízení najednou, takže je možné zároveň připojit až šest zařízení k jedinému konektoru. Hráči s otevřenou náručí uvítají jakýkoli nárůst rychlosti a díky datovým přenosům technologie Thunderbolt™ budou moci k notebooku G75VX připojit externí displeje a úložná zařízení, aniž by museli dělat jakékoli kompromisy, pokud jde o kvalitu, věrnost či výkon. Takto vypadá konektivita budoucnosti – a vy si ji nyní můžete užívat na noteboocích řady G.

  Hybridní jednotka SSD

  Vyšší rychlost operačního systému a větší kapacita úložiště

  Kombinací mechanického pevného disku s mezipamětí tvořenou rychlým diskem SSD vzniká hybridní úložiště SSD – to nejlepší z obou světů! Budete mít k dispozici velký pevný disk s dostatkem místa a zároveň také vysokorychlostní jednotku SSD, která urychlí úlohy operačního systému i jiné často používané aplikace. Hybridní úložiště SSD nabízí dokonalou rovnováhu mezi kapacitou úložného prostoru a rychlosti. Jeho výkon dosahuje hodnot na úrovni 10 000 ot./min. Díky podpoře RAID 0/1 u notebooku G75VX navíc získáte až dvojnásobné rychlosti čtení/zápisu u pevného disku i jednotky SSD, což zaručí ještě větší nárůst výkonu.

  Dokonalá 3D podívaná

  Dokonalá 3D podívaná

  Konfigurace s vysokorychlostní jednotkou SSD RAID 0/1

  Až dvojnásobná přístupová rychlost oproti jednotkám SSD SATA III

  Jednotky SSD a univerzální režimy RAID 0/1 optimalizují výkon úložiště, čímž přispívají k nárůstu celkové rychlosti systému. Kromě toho jsou také efektivnější, v případě potřeby šetří energii a díky lepší správě otáček vydrží déle. S RAID 0/1 jednotky SSD čtou a zapisují přibližně dvakrát rychleji než standardní SATA konfigurace – umožní vám dosahovat rychlostí, po nichž toužíte.


  Dokonalá 3D podívaná

  Dokonalá 3D podívaná

  Podpora technologie NVIDIA® 3D Vision™ 2 s 3D brýlemi s aktivní závěrkou a technologií 3D LightBoost

  Fantastický dojem si notebook G75VX ještě vylepšuje podporou technologie NVIDIA® 3D Vision™ 2, včetně 3D brýlí s aktivní závěrkou a technologií 3D LightBoost. G75VX má jisté místo v síni slávy všech hráčů, protože díky němu hry, filmy i fotografie ve 3D vypadají lépe než kdykoli dříve – vše v rozlišení Full HD s realistickou hloubkou obrazu!


  Dvojice HD displejů

  Úchvatný audiovizuální zážitek

  Displej se širokými pozorovacími úhly a úpravou proti odleskům a exkluzivní zvuková technologie SonicMaster

  Unavené oči budou minulostí. Notebook G75VX má matný displej s úpravou proti odleskům, nabízí široké pozorovací úhly a velmi dobrou čitelnost při hraní – zejména v tmavších prostředích. Zvuková technologie SonicMaster a vestavěný subwoofer jsou zárukou bohatého a kvalitního zvuku, který posouvá hry a filmy na úplně novou úroveň. Ve hrách vám pomůže zvítězit a udržet si náskok před protivníky.


  Design zaměřený na hráče

  Ergonomická podsvícená klávesnice a měkčené opěrky dlaní zaručují pohodlí hráčů

  Dlouhotrvající hraní klade vysoké požadavky na hráče i na počítač. Notebook G75VX vyniká skvělou ergonomií a pohodlím, které však nezastíní jeho schopnosti na bitevním poli. Únava nemá šanci díky důmyslnému provedení, které se může pochlubit například prostornou, přizpůsobitelnou a podsvícenou klávesnicí s opěrkou dlaní z měkčeného materiálu – pohodlí pro vás bude stejně samozřejmé jako dobíjení zbraní. Navíc budete mít k dispozici kurzorové klávesy umístěné samostatně v dostatečné vzdálenosti od ostatních kláves, takže už nikdy nebudete muset spustit oči z obrazovky a tu správnou klávesu najdete i poslepu. Buďte ve hrách silnější, vydržte déle a nevzdávejte se svého pohodlí!

  Design zaměřený na hráče
  Design zaměřený na hráče


  Inteligentní systém dvojího chlazení

  Samostatné ventilátory pro CPU a GPU zaručující špičkové chlazení systému

  G75VX v sobě ukrývá obrovský výkon, který potřebuje pořádné chlazení. Dvojice ventilátorů a vyměnitelných filtrů se postará o nízkou hlučnost i nízké provozní teploty notebooku za všech okolností. Unikátní systém inteligentního chlazení vyniká vyšší účinností, jelikož odvádí horký vzduch zadní částí počítače. Zatímco vy budete oslavovat vítězství, protivníci budou bojovat o přežití.

  Video – Herní notebook ASUS ROG G75

  Dva ventilační otvory ústící vzadu

  Nižší provozní teploty a nižší hlučnost přispívají k příjemnějšímu hernímu prostředí

  Dva ventilační otvory ústící v zadní části notebooku si snadno poradí s horkým vzduchem a postarají se o to, že si u notebooku G75VX nikdy nebudete muset dělat starosti s vysokými teplotami. Díky výdechům v zadní části bude přední strana notebooku naprosto chladná, což zajistí optimální hráčské pohodlí. Použité ventilátory jsou za všech okolností velmi tiché. Jsou umístěny v zadní části notebooku G75VX, takže je sotva uslyšíte, protože směrem od vás není směrováno pouze odváděné teplo, ale i nepříjemný hluk. Chladný a tichý: avšak smrtící!

  Obrázek tepla odváděného v zadní části

  Čistá práce díky odnímatelným filtrům

  S použitím filtrů, které lze snadno vyjmout a vyčistit, dosáhnete ještě lepšího chlazení a zabráníte usazování prachu

  Dvojice ventilátorů notebooku G75VX je dodávána se speciálními filtry, které můžete kdykoli vyjmout a vyčistit. Čištěním filtrů zabráníte usazování prachových částic a různých nečistot, čímž zajistíte optimální chlazení, výkon i stabilitu systému. Vše je naprosto jednoduché, takže to zvládne opravdu každý. Pokud jste pravověrný hráč, jsou nízké provozní teploty a maximální výkon vaším spojencem, proto filtry, které si můžete sami vyčistit, určitě oceníte.

  Čistá práce díky odnímatelným filtrům
  Čistá práce díky odnímatelným filtrům