Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  S56CM

  S56CM

  Výkonný Ultrabook™ s optickou jednotkou

  • Tloušťka pouhých 21 mm včetně optické jednotky
  • Výraznější zvuk díky technologii SonicMaster Lite
  • Spuštění během 2 sekund a delší pohotovostní režim zásluhou technologie Super Hybrid Engine II
  • Touchpad s funkcí Smart Gesture umožní počítač ovládat zcela přirozeně pomocí prstů
  • Kombinace výkonu SSD a kapacity HDD je zárukou lepší práce s počítačem
  Product Image
  Výraznější zvuk díky technologii SonicMaster Lite

  Tenké a krásné provedení

  Ultrabooky ASUS S56 jsou nesmírně lehké a jejich tloušťka činí pouhých 21 mm. Přesto nabízejí všechny potřebné funkce. Jejich úžasný šedý design působí profesionálně a nechává vyniknout osobnost každého uživatele. Díky celistvému vrchnímu krytu vyrobenému z jediného kusu notebook získává na odolnosti a zásluhou pečlivého zpracování splňuje náročné požadavky na přenosnost.

  Úžasný zvuk

  Úžasný zvuk

  ASUS SonicMaster Lite je zárukou, že zvukové podání notebooků ASUS S Series svým výkonem a bohatými basy směle předčí všechny konkurenty v dané třídě.

  Okamžité spuštění* a flexibilita srovnatelná
  se smartphonem

  Okamžité spuštění* a flexibilita srovnatelná se smartphonem

  Pouze notebooky ASUS nabízejí možnost okamžitého zapnutí z režimu spánku či hibernace za pouhé 2 sekundy. Nebudete muset čekat na opětovné spouštění systému a rychle se vrátíte k započaté práci či zábavě. Technologie ASUS Super Hybrid Engine II zajišťuje pohotovostní dobu až 13 dní a dokáže automaticky zálohovat data v případě, že nabití baterie klesne pod 5 %.

  * Skutečná pohotovostní doba notebooků S56 se liší v závislosti na výkonu jednotlivých komponent, připojených zařízeních a okolních podmínkách.

  Inovace zaměřené na uživatele

  Inovace zaměřené na uživatele

  Velký touchpad s funkcí Smart Gesture umožňuje počítač ovládat zcela přirozeně pomocí prstů. Klávesnice chiclet je pak zárukou výjimečně přesného psaní a většího pohodlí.

  Spolehlivý výkon

  Notebooky ASUS S56CM jsou dostupné s originálním systémem Windows® 7 Ultimate nebo jinou edicí. Jsou vybaveny procesory 3. generace Intel® Core™ i7 s technologií Ivy Bridge a samostatnou grafickou kartou NVIDIA® GT 635. Veškerá práce s počítačem tak bude vždy plynulá.

  Výraznější zvuk díky technologii SonicMaster Lite
  Kombinace výkonu SSD a kapacity HDD je zárukou lepší práce s počítačem