Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  U32VM

  U32VM

  Tenký, ale výkonný

  • Tloušťka méně než jeden palec a hmotnost sotva 2 kg jsou zárukou snadného uschování i přenášení
  • Originální Windows® 7 Ultimate případně jiná edice
  • HEP procesory 3. generace Intel® Core™ s technologií Ivy Bridge
  • Samostatná grafická karta NVIDIA® GT 630M zajišťuje vysokou kvalitu obrazu a plynulé přehrávání
  • Výdrž na baterie až 10 hodin – dost na celodenní práci
  • Matný displej s úpravou proti odleskům je šetrný k očím a neobtěžuje odrazy
  • Atraktivní kovové provedení upoutá pozornost v práci i ve škole
   Product Image
   Atraktivní kovové provedení upoutá pozornost v práci i ve škole
   Tenký, ale výkonný

   Krasavec se zvířecí silou

   Díky designu od společnosti ASUS a tloušťce méně než jeden palec dodá U32VM vašemu životu nový styl. Vzhledem k hmotnosti pod 2 kg bude i přenášení velmi pohodlné. Kryt displeje a horní část počítače jsou vyvedeny v elegantním provedení z broušeného kovu, které U32VM zaručeně odliší od ostatních. S procesory 3. generace Intel® Core™ i3, i5 a i7 Ivy Bridge a samostatnou grafickou kartou budete mít jistotu, že vám tento krasavec poskytne doslova zvířecí sílu. Pokud často využíváte multitasking a požadujete vysokou flexibilitu a rychlost při svých obchodních prezentacích, je pro vás tento počítač ideálním řešením.

   Dostaňte se do business třídy

   Na produktivitě záleží. A U32VM v této oblasti rozhodně nezůstává pozadu. Tento notebook nabízí výdrž na baterie až 10 hodin, takže nebudete muset tak často hledat zásuvku. Na dlouhé výdrži se podílí mimo jiné technologie NVIDIA® Optimus™, která inteligentně přepíná mezi integrovaným jádrem a samostatnou grafickou kartou. Počítač je vybaven větším multidotykovým touchpadem s intuitivním ovládáním. Exkluzivní technologie ASUS IceCool udržuje opěrky dlaní chladné, takže budete moci nerušeně a pohodlně pracovat po dlouhou dobu. Celistvá klávesnice chiclet netrpí nepravidelným odskokem kláves a zajišťuje rychlejší a přesnější psaní.

   Víko displeje můžete otevřít až do úhlu 150°. To oceníte zejména ve stísněných prostorách, např. v letadle či ve vlaku. Práce nebo studium na cestách budou nyní mnohem jednodušší. Obrazovka je opatřena vrstvou proti odleskům, na které navíc neulpívají otisky prstů. Bez problémů tak můžete sdílet svůj notebook s dalšími lidmi, aniž byste jej pak museli leštit. U32VM lze doplnit o technologii Trusted Platform Module (TPM) obstarávající silné šifrování dat. Vaše cenné soubory zůstanou v bezpečí mimo dosah nepovolaných.

   Dostaňte se do business třídy

   Vysoký výkon po celý den

   Notebooky U32VM jsou dostupné s originálním systémem Windows® 7 Ultimate nebo jinou edicí. Jakmile práce nebo škola skončí, je čas na odpočinek a osvěžení. Díky vysokému multimediálnímu výkonu nepředstavuje ani tento úkol pro U32VM žádný problém. Inženýři ze společnosti ASUS udělili těmto počítačům certifikaci SonicMaster. Jsou totiž vybaveny většími reproduktory a komorami, které zajišťují velmi působivý zvuk. Zvýšení kvality zvuku u U32VM poznáte dokonce i při použití sluchátek. Kamera s rozlišením HD 720p se stará o čistší videohovory, zatímco samostatná grafická karta NVIDIA® GT 630M s podporou DirectX® 11 vám umožní hrát nové hry ve vysokých detailech se speciálními efekty NVIDIA® PhysX™. Zásluhou vyspělého displeje s úpravou proti odleskům vyrobeného vrstvením můžete sledovat filmy nebo hrát hry pohodlně i venku, aniž byste museli mhouřit oči. Kvalita zobrazení přitom bude neustále vysoká.