Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  U36SG

  U36SG

  ASUS U36 je prvním notebookem na světě, který je pouhých 19 mm tenký, a přitom je vybaven procesorem se standardním napájením

  • Výjimečně štíhlý 19mm notebook s výkonným procesorem Intel® i7/i5/i3 se standardním napájením
  • Hmotnost pouhých 1,44 kg se 4článkovou / 1,66 kg s 8článkovou baterií, jejíž výdrž dosahuje až 10 hodin
  • Víko displeje z lehké a odolné slitiny hliníku a hořčíku
  • Speciální povrchová úprava: měkčená opěrka dlaní, na které neulpívají otisky a snadno se čistí
   Product Image

   Supertenký notebook s procesorem Intel® se standardním napájením

   Procesor Intel se standardním napájením

   V dnešním světě se práce na počítači za pohybu nebo na cestách již stala běžnou součástí našeho života. Dříve platilo, že pokud jste chtěli mít tenký a lehký notebook, pak jste nemohli počítat s výkonem. Dnes to však již neplatí. Seznamte se s notebookem ASUS U36 – prvním notebookem na světě, který je vybaven procesorem Intel® se standardním napájením a přitom má v pase pouhých 19 mm. Notebook U36 využívá technologii NVIDIA® Optimus™, nabízí proto v dané třídě nejlepší možnou kombinaci výkonu a energetické účinnosti. Notebook U36 se 4článkovou baterií váží pouze 1,4 kg – pojmy lehký a malý notebook tak získávají zcela nový rozměr.

   Exkluzivní technologie chlazení

   U počítačů to funguje podobně jako u lidí – čím více pracují, tím vyšší je jejich vnitřní teplota. Problém při posouvání počítačů až na samou hranici jejich výkonu představuje teplo, které se při tomto procesu vytváří, a také způsob, jak se tohoto tepla zbavit. V případě notebooku U36 využila společnost ASUS exkluzivní technologii chlazení, která zabraňuje zahřívání systému i opěrek dlaní. Díky dvěma lehkým teplovodivým trubicím a promyšlené konstrukci je teplo odváděno od opěrky dlaní, což uživateli zaručuje pohodlnější práci.

   Stylové provedení s využitím slitiny hořčíku a hliníku s hedvábně jemnou povrchovou úpravou

   Speciální povrchová úprava Slitina hliníku a hořčíku

   Notebook U36 nabízí odlehčené, přesto vysoce odolné tělo ze slitiny hořčíku a hliníku, které zvládne každodenní přenášení, aniž by to na něm zanechalo jakékoli stopy. Jemná povrchová úprava použitá na opěrce dlaní se velmi snadno čistí a během dlouhých pracovních dnů pomáhá uvolnit napětí. Zároveň také udržuje notebook čistý, protože na něm nejsou vidět otisky prstů a neulpívá na něm prach.

   Rychlejší a lepší

   Technologie USB 3.0

   Díky SSD úložišti je U36SG nesmírně rychlý a odolný – zkrátka ideální pro použití na cestách. SSD disky jsou výrazně rychlejší než klasické mechanické pevné disky a navíc jsou mnohem odolnější vůči otřesům. Vybrat si můžete z několika modelů SSD disků s kapacitou až 256 GB. Všechny notebooky U36SG nabízejí rovněž rozhraní USB 3.0, které pracuje až desetkrát rychleji než předchozí verze USB 2.0. Jestliže se rozhodnete spojit přednosti technologie SSD a USB 3.0, práce vám rázem půjde rychleji od ruky, neboť nebudete muset čekat, až se data přesunou, načtou nebo přehrají.

   Technologie NVIDIA® Optimus™ prodlužuje výdrž baterie

   Inteligentní optimalizace napájení v jednotlivých úlohách prodlužuje výdrž baterie na 10 hodin*. Svůj počítač tak můžete používat po celý den

   Přestože notebook U36 nabízí procesor se standardním napájením a výkonnou grafickou kartu, neznamená to, že se jeho baterie rychle vybije. Notebook je totiž vybaven technologií optimalizace napájení, která zajišťuje, že může pracovat až neuvěřitelných 10 hodin. Podle toho, jak náročné grafické úlohy je třeba vykreslit, přepíná technologie NVIDIA® Optimus™ automaticky mezi samostatnou grafickou kartou G610M a integrovanou grafickou kartou. Tím se prodlužuje výdrž baterie.

   19 mm tenký notebook se SV procesorem Intel®